Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Ieva Žemaitaitytė (Vytuvienė)    (2009 02 28 13:42)  
Kū tik nepadarysi ir nepridarysi ;) dėl meno, pasiryžus rast tinkamą kampą..:)
 
 
2. Greta. M    (2009 02 28 13:47)  
:D
 
 
3. Indrė A.    (2009 02 28 13:49)  
:DDD gerai pralinksmino
 
 
4. Eugene    (2009 02 28 14:00)  
+
į reportažą!
 
 
5. Tomas Krišinas    (2009 02 28 14:15)  
Įdomi purtigrapija :DDDDD+
 
 
6. L.P.    (2009 02 28 14:18)  
Koks insijautęs:Duoga.
 
 
7. JP    (2009 02 28 15:22)  
na, taip. būna:))
 
 
8. Dainora RRR    (2009 02 28 16:02)  
wauuu:)+
 
 
9. R.K.D.    (2009 02 28 16:39)  
Labai patogi padėtis purtigrapuoti ;)
Einam kūdron pasirodyt ;)
 
 
10. Kriste P.    (2009 02 28 16:50)  
prajuokino:)
 
 
11. Inga Inge    (2009 02 28 17:00)  
paparacis nupaparacintas :)))
 
 
12. Ramūnas Snarskis    (2009 02 28 17:05)  
paparaciuji...
 
 
13. Ramus    (2009 02 28 17:21)  
kampo beieskant :) +
 
 
14. Vidūnas    (2009 02 28 18:06)  
gera poza:)
 
 
15. Juozas Merčaitis    (2009 02 28 18:06)  
Su isijautimu...:)+
 
 
16. Snaržas    (2009 02 28 18:15)  
Fine !
 
 
17. Walldis    (2009 02 28 18:22)  
Che .... gera kadra begaudydamas pats pakliuvo ... ;)
 
 
18. DaivaRide    (2009 02 28 18:49)  
o kokia entuziastinga poza :DDD
 
 
19. GintarasM    (2009 02 28 18:52)  
kad tik siūlės išlaikytų... :)
 
 
20. Aušra B.    (2009 02 28 20:17)  
labai smagiai
 
 
21. Valentinas Pečininas    (2009 02 28 20:43)  
Spoertiškai išsiskete :) +
 
 
22. Greta Zallat    (2009 02 28 20:57)  
+5 už gerai pagautą;)
 
 
23. Pijus Vyčas    (2009 02 28 21:11)  
/\
 
 
24. Gytis    (2009 02 28 21:35)  
:))))))) +5
 
 
25. radegunda    (2009 02 28 22:06)  
kaip čia susilaikyt jam neįspyrus:)
 
 
26. Adomas Svirskas    (2009 03 01 10:57)  
dideliu fotiku dirba :) sunku ;)
 
 
27. AA    (2009 03 01 12:44)  
taip sunkus gi sis darbas :)))
 
 
28. Vilmantas Povilaitis    (2009 03 03 01:00)  
kadras +, poza +
 
 
29. Evelina Joteikaitė    (2009 03 04 08:40)  
Linksmai ir nuoširdžiai..:)+
 
 
30. Arija    (2009 03 04 14:39)  
Smagus kadras :-)
 
 
31. Mindaugas Dryža    (2009 03 04 22:11)  
va čia tai turistas!!!:)
 
 
32. AGU    (2009 03 05 10:47)  
geeras :D
 
 
33. Pipiru Pieva    (2009 03 05 10:59)  
:D :D :D :D oj geras :D :D jau taip stengias, taip stengias :D pirma mintis - ar nesuplys tie sortai :D
 
 
34. Gintaras Vitulskis    (2009 03 05 14:21)  
šiuolaikinė statula:)+
 
 
35.    (2009 03 05 23:00)  
Aistringas foto-entuziastas ;)
 
 
36. Mindaugas SNARSKIS    (2009 03 07 15:27)  
:) momentas is susipazinimo su miestu?
5+
 
 
37. Gedas    (2009 03 07 20:09)  
:)))))))))))))))))) +
 
 
38.    (2009 03 08 20:29)  
+5
 
 
39. Darius Šimkus    (2009 03 08 23:45)  
:)))+
 
 
40. Sau    (2009 03 09 22:13)  
sprendžiant iš komentarų gausos ir neytin aukšto vertinimo,- kūdrai aktualu ...ir skaudu ...kažko...:))
 
 
41. Irmantas K.    (2009 03 18 22:51)  
gerai pagauta
 
 
42. Alexandr    (2009 04 03 09:50)  
!+
 
 
43. as    (2009 05 07 13:39)  
linksmai cia :D +5
 
 
44. Olis    (2009 07 28 11:11)  
))) Kaip sako Odesoi - Jus padaret man juokinga... ))) +
 
 
45. Irena P.    (2009 08 07 19:42)  
super :D
 
 

Kita
Taškai: 88
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   43
Žiūrėta kartų:   2702
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00241
1121213
2011 2
(balsai vėluoja viena para)