| |
 |
1.
(2009 02 28 13:42)
Kū tik nepadarysi ir nepridarysi ;) dėl meno, pasiryžus rast tinkamą kampą..:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 28 13:49)
:DDD gerai pralinksmino
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 28 14:00)
+
į reportažą!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 28 14:15)
Įdomi purtigrapija :DDDDD+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 28 14:18)
Koks insijautęs:Duoga.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 28 15:22)
na, taip. būna:))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 28 16:02)
wauuu:)+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 28 16:39)
Labai patogi padėtis purtigrapuoti ;)
Einam kūdron pasirodyt ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 28 16:50)
prajuokino:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 28 17:00)
paparacis nupaparacintas :)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 28 17:05)
paparaciuji...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 28 17:21)
kampo beieskant :) +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 28 18:06)
gera poza:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 28 18:06)
Su isijautimu...:)+
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 28 18:15)
Fine !
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 28 18:22)
Che .... gera kadra begaudydamas pats pakliuvo ... ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 28 18:49)
o kokia entuziastinga poza :DDD
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 28 18:52)
kad tik siūlės išlaikytų... :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 28 20:17)
labai smagiai
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 28 20:43)
Spoertiškai išsiskete :) +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 28 20:57)
+5 už gerai pagautą;)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 28 21:11)
/\
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 28 21:35)
:))))))) +5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 28 22:06)
kaip čia susilaikyt jam neįspyrus:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 01 10:57)
dideliu fotiku dirba :) sunku ;)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 01 12:44)
taip sunkus gi sis darbas :)))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 03 03 01:00)
kadras +, poza +
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 03 04 08:40)
Linksmai ir nuoširdžiai..:)+
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 03 04 14:39)
Smagus kadras :-)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 03 04 22:11)
va čia tai turistas!!!:)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 03 05 10:47)
geeras :D
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 03 05 10:59)
:D :D :D :D oj geras :D :D jau taip stengias, taip stengias :D pirma mintis - ar nesuplys tie sortai :D
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 03 05 14:21)
šiuolaikinė statula:)+
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 03 05 23:00)
Aistringas foto-entuziastas ;)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 03 07 15:27)
:) momentas is susipazinimo su miestu?
5+
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 03 07 20:09)
:)))))))))))))))))) +
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 03 08 20:29)
+5
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 03 08 23:45)
:)))+
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 03 09 22:13)
sprendžiant iš komentarų gausos ir neytin aukšto vertinimo,- kūdrai aktualu ...ir skaudu ...kažko...:))
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 03 18 22:51)
gerai pagauta
|
|
| |
| |
 |
42.
(2009 04 03 09:50)
!+
|
|
| |
| |
 |
43.
(2009 05 07 13:39)
linksmai cia :D +5
|
|
| |
| |
 |
44.
(2009 07 28 11:11)
))) Kaip sako Odesoi - Jus padaret man juokinga... ))) +
|
|
| |
| |
 |
45.
(2009 08 07 19:42)
super :D
|
|
| |