| |
 |
1.
(2008 08 25 14:33)
Nežinau, ar čia šiandien man šiaip tokia nuotaika pytakus dėt, arba labai gerų fotkių priėjo.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 25 14:37)
;D aciu.pakelei man nuotaika ;D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 25 14:42)
"skaitau"reikia tesinio...
+4,5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 25 14:56)
Gerai, kad megztinis, o tai iš samanų atrodo tundriškas klimatas, šalta Brr
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 25 16:41)
man grazu, kazkaip labai graziai balta oda...liux
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 25 17:54)
Ir šiaip nugara su linksmais apgamėliais
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 25 18:21)
gan maloniai aplinka nuteikia, dailus nuogumas paprastai, ne vulgariai pateiktas, puikiai ir maloniai žiūrisi.
man tikrai patiko
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 25 19:31)
neblogai čia..
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 25 20:29)
patiko
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 25 22:32)
Subtilu +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 25 23:00)
ui ui... ar ne per salta degintis? niurokas fonas, bet ziurisi
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 26 00:49)
tikrai perlas- svyti :) ..man labai grazu
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 26 08:48)
:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 26 08:55)
kabina...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 26 09:57)
kinematografiskai...labai gerai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 26 10:31)
chameleonas :) odos spalva prisiderinusi prie žolės (jei tai žolė) ;) Labai gražu.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 26 11:06)
:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 26 11:35)
:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 26 12:15)
O.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 26 19:02)
pavadinimas sustiprina nuotrauką
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 27 16:53)
o, fainai, nuostabiai. paskui ir atsuk ja dar ;)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 06 14:56)
grazus taskuotas fasadas.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 06 14:56)
ir deme faina.
|
|
| |