Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Gediminas Bieliauskas    (2008 08 25 14:33)  
Nežinau, ar čia šiandien man šiaip tokia nuotaika pytakus dėt, arba labai gerų fotkių priėjo.
 
 
2. Marla Singer    (2008 08 25 14:37)  
;D aciu.pakelei man nuotaika ;D
 
 
3. Snaržas    (2008 08 25 14:42)  
"skaitau"reikia tesinio...
+4,5
 
 
4. Jovita    (2008 08 25 14:56)  
Gerai, kad megztinis, o tai iš samanų atrodo tundriškas klimatas, šalta Brr
 
 
5. R.P.R.    (2008 08 25 16:41)  
man grazu, kazkaip labai graziai balta oda...liux
 
 
6. z e g n a    (2008 08 25 17:54)  
Ir šiaip nugara su linksmais apgamėliais
 
 
7. Kriste P.    (2008 08 25 18:21)  
gan maloniai aplinka nuteikia, dailus nuogumas paprastai, ne vulgariai pateiktas, puikiai ir maloniai žiūrisi.
man tikrai patiko
 
 
8. Rolandas Butkevičius    (2008 08 25 19:31)  
neblogai čia..
 
 
9. Daiva Kielė    (2008 08 25 20:29)  
patiko
 
 
10. Milda K.    (2008 08 25 22:32)  
Subtilu +
 
 
11. Regimantas    (2008 08 25 23:00)  
ui ui... ar ne per salta degintis? niurokas fonas, bet ziurisi
 
 
12.    (2008 08 26 00:49)  
tikrai perlas- svyti :) ..man labai grazu
 
 
13. hideo    (2008 08 26 08:48)  
:)
 
 
14. Robis    (2008 08 26 08:55)  
kabina...
 
 
15. Herkus    (2008 08 26 09:57)  
kinematografiskai...labai gerai
 
 
16. wilderness    (2008 08 26 10:31)  
chameleonas :) odos spalva prisiderinusi prie žolės (jei tai žolė) ;) Labai gražu.
 
 
17. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 08 26 11:06)  
:)
 
 
18. Romanas K.    (2008 08 26 11:35)  
:)
 
 
19.    (2008 08 26 12:15)  
O.
 
 
20. Galina    (2008 08 26 19:02)  
pavadinimas sustiprina nuotrauką
 
 
21. Linosz Kranowski    (2008 08 27 16:53)  
o, fainai, nuostabiai. paskui ir atsuk ja dar ;)
 
 
22. kilimas    (2008 09 06 14:56)  
grazus taskuotas fasadas.
 
 
23. kilimas    (2008 09 06 14:56)  
ir deme faina.
 
 

Kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.51
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   1627
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00254
213108
0003 2
(balsai vėluoja viena para)