| |
 |
1.
(2008 04 11 11:26)
Antroji labai idomi. Aciu uz grazu tekstuka:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 11 11:28)
:) +5 (neskolon)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 11 11:30)
tokios tikros močiutės:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 11 11:36)
Teisinga nuotrauka ir tekstas +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 11 11:37)
kilimas iš fotografo virsta rašytoju. gal išleisk kokią novelę air pusromanį? ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 11 11:38)
5./ sedi salia ir tyciojas :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 11 11:41)
puiki serija, su istorija. pats tvirciausias 5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 11 11:46)
Pastebėtas likai babyčių ir net šypsena pavaišino ;) Liuks kilimai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 11 11:58)
Na taip, sunki tema. Bet pažiūrėkite į vakariečius pensininkus - šypsena nedingsta iš veido, net veido raumenys atitinkamai per ilgus metus susiformavę. Jie moka džiaugtis gyvenimu. Sakysite, bepigu džiaugtis kai gauna 1500 EUR ar 2000 dol. pensijas. Taip, tai svarbu, bet ne tik tai. Daug lemia aplinka, kartų bendravimo tradicijos. Taip, pas mus situacija blogesnė. Socialinės garantijos, dėmesio trūkumas - aktualu. Bet pažiūrėkite į Daraškevičiaus kaimo senolių fotografijas arba nuvažiuokite į kaimą - rasite daug senų žmonių, kurie spinduliuoja gyvenimą, sugeba juo džiaugtis. Nereikia jiems jokių internetų ir kitų "prašmatnybių", jie laimingi turėdami tai, ką turi ir sugeba tuo džiaugtis. Pažįstu nemažai tokių žmonių kaime (ir ne tik kaime) O apgailėtini yra tie prasigėrę ir tingintys dirbti kaimo valkatos, kurie slampinėja iš sodybos į sodybą tik ieškodami kur išgerti. Gal nėra taip blogai?
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 11 12:02)
10./ aciu. rasiau apie stereotipini poziuri vienos kartos i kita. Ir vartojimo kulturos "target grupa" :)
as visada truputi sutirstinu spalvas :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 11 12:05)
Apnuogintos sielų šypsenos, penktadieniui tinka :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 11 12:05)
10. be to pas mus skirtinga situacija - sovietinis periodas padare didele duobe tarp praeitos ir ateinancios (dabartines) kartos. Ka kalbet apie smetoninius senukus. (nors tokie gal ir laimingiausi, kaip pas Daraskeviciu..) kitur gi to nebuvo. nors tikriausiai kitu problemu buvo..
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 11 12:07)
13/Aha, dėl sovietmečio tai irgi norėjau rašyti, bet patingėjau - velnioniškai plati tema :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 11 12:11)
14./ nu tai tada geriau patylekim ta tema abu reiksmingai. :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 11 12:23)
pliusas senjorams
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 11 12:28)
:))))))))))))))
COOL!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 11 12:30)
pliusius
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 11 12:32)
uo..! ir pats bobuciu prisaudei:))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 11 13:24)
cia jau prie baznycios...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 11 13:32)
geros fotkės ir bobulytės
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 11 13:41)
+++
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 04 11 14:57)
atkreipiau dėmesį į tavo pasakymą, kad "kiek džiaugsmo būna" , kai pamato atsuktą objektyvą į jas:) O aš vis dar nedrįstu TAIP(gatvėje) žmones fotografuoti:( Matyt, klaidingai galvojau iki šiol:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 11 15:06)
23. labai skirtingu situaciju gali pasitaikyti. as bandau but drasus. :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 04 11 15:17)
Visi pokalbiai ir visos naujienos ir kitka yra aptariama išėjus iš bažnyčios... Į bažnyčia nueina po viena iš visur, pabuvojus bažnyčioje ir pastebejusios kaimynes, Aldona, Kazytę iš kitapus gatvės, ir kitas pažystamas, mišioms pasibaigus, išėjus iš už bažnyčios vartelių prasideda susitikimai, ar tokie mini Meet'ai, juk kur daugiau susitiksi, jei neišejus iš bažnybėlės :) O tada tai jau aptariamos visokios temos, tol kol kokia Nastutė susiruosia eiti namo, taip ir išsiskirsto po savo gryteles musų močiutės :) Čia toks mano pastebėjimas ;)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 04 11 15:23)
25. ~
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 04 11 15:52)
:)+
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 04 11 17:04)
ko tu prie senuku lendi jaunas budamas, palik seniam senius fotkinti, fotkink bendraamzius, o foto+rastai patiko
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 04 11 17:05)
28./ Nesuprantu tamstos draudimo.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 04 11 17:18)
kilimai, nedraudziu, gali fotkinti ka nori, tik norejau pasakyti kad is tikruju "pasaulis priklauso jauniems ir gražiems", noriu daugiau optimizmo is taves
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 04 11 17:20)
30. pasaulis gal visiems priklauso. tik jauni gal tipo ji kuria. bent jau turetu taip labiau buti..
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 04 11 17:44)
siaip tai, paradoksas, is principo pasauli kuria seniai, nes jie valdo pinigus, tik pasamdo jaunus...
ziuriu tamstai indu bugnai patinka, man tai patinka sitie: http://www.youtube.com/watch?v=Rs4qcXw-6p8
viena autentiska tibetan singing bowl pasiveziau is kinijos, gerai skamba
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 04 11 18:14)
Skaudi tema. O pasaulis visiems vienodai priklauso. Gaila tų, kuriem atrodo, kad jiem priklauso daugiau. Jiem skaudžiau būna, kai suvokia kad tai netiesa.
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 04 11 18:42)
33./ bijau, kad dazniausiai nesuvokia ir skaudu net nebuna. arba tik labai velai.
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 04 11 21:38)
geras dokumentalistas tamsta esat + (ne vien is sios foto sprendziu :)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 04 11 22:16)
Ir gera vieta personazui suradai,prie baznycios vartu.As nelaikydamas jokio pykcio tau Kilime sakau ,-geriau piesk ar tapyk nes tai tau tikrai gerai sekasi,nes fotikas ne tau o ,tik tavo albumui bei prisiminimams.Kai tu pasensi kaip ir tos mociutes galesi sklaidyti savo jaunystes albuma ir nostalgiskus laikus
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 04 12 09:48)
Liuksi
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 04 12 13:07)
36./ jus tiesiog nuostabus, Arunai. Prisisisiot i kelnes bene galima jus beskaitant. :))
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 04 12 14:09)
antra man tokia faina
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 04 13 12:46)
39/ man irgi~
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 04 13 17:17)
Nuostabios foto su dar taiklesniu tekstu :) Pasiėmiau į mėgiamas :) Ta antroji - n e r e a l i :))
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 04 14 16:11)
41/ nyksta tokios bobutės:D...
bet deja daugėja ne laimingesnių,o tokių išvis.... Blogiečių. Šitos bent jau gerietės...
+5
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 04 14 16:11)
41/ nyksta tokios bobutės:D...
bet deja daugėja ne laimingesnių,o tokių išvis.... Blogiečių. Šitos bent jau gerietės...
+5
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 04 18 15:38)
taikliai ir šiltai
|
|
| |