Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Pausaulis priklauso jauniems ir gražiems. Jei tu senas ir pasiraukšlėjęs - nesi nei komerciškai patrauklus, nei pritraukiantis rinkas, nei kuriantis, nei daug vartojantis. Tavo šypsena nesivadina šypsena, o pencijos tikrai neišleidi soliariume. Sapalioti gali tik apie meilę Tėvynei ir kylančias kainas. Geriausiu atveju. Rūbų vis tiek neperki, tai kam tau atskiras skyrius?Tai pasikviesk kaimynę (jeigu dar gyva) ir pašnekėk apie niekam nerūpinčia praeitį. Ša ša! Tik ne per garsiai!..(o kiek džiaugsmo būna, kai atkreipi dėmesį!)

 
1. Vytautas Daraskevicius    (2008 04 11 11:26)  
Antroji labai idomi. Aciu uz grazu tekstuka:)
 
 
2. Marijus *Bružila    (2008 04 11 11:28)  
:) +5 (neskolon)
 
 
3. JP    (2008 04 11 11:30)  
tokios tikros močiutės:)
 
 
4. Genadij Januškevič    (2008 04 11 11:36)  
Teisinga nuotrauka ir tekstas +
 
 
5. tudorake    (2008 04 11 11:37)  
kilimas iš fotografo virsta rašytoju. gal išleisk kokią novelę air pusromanį? ;)
 
 
6. kilimas    (2008 04 11 11:38)  
5./ sedi salia ir tyciojas :)
 
 
7. cukraus dėžutė    (2008 04 11 11:40)  
+
 
 
8. R.P.R.    (2008 04 11 11:41)  
puiki serija, su istorija. pats tvirciausias 5
 
 
9. Ramūnas L.    (2008 04 11 11:46)  
Pastebėtas likai babyčių ir net šypsena pavaišino ;) Liuks kilimai
 
 
10. Mindaugas Buivydas    (2008 04 11 11:58)  
Na taip, sunki tema. Bet pažiūrėkite į vakariečius pensininkus - šypsena nedingsta iš veido, net veido raumenys atitinkamai per ilgus metus susiformavę. Jie moka džiaugtis gyvenimu. Sakysite, bepigu džiaugtis kai gauna 1500 EUR ar 2000 dol. pensijas. Taip, tai svarbu, bet ne tik tai. Daug lemia aplinka, kartų bendravimo tradicijos. Taip, pas mus situacija blogesnė. Socialinės garantijos, dėmesio trūkumas - aktualu. Bet pažiūrėkite į Daraškevičiaus kaimo senolių fotografijas arba nuvažiuokite į kaimą - rasite daug senų žmonių, kurie spinduliuoja gyvenimą, sugeba juo džiaugtis. Nereikia jiems jokių internetų ir kitų "prašmatnybių", jie laimingi turėdami tai, ką turi ir sugeba tuo džiaugtis. Pažįstu nemažai tokių žmonių kaime (ir ne tik kaime) O apgailėtini yra tie prasigėrę ir tingintys dirbti kaimo valkatos, kurie slampinėja iš sodybos į sodybą tik ieškodami kur išgerti. Gal nėra taip blogai?
 
 
11. kilimas    (2008 04 11 12:02)  
10./ aciu. rasiau apie stereotipini poziuri vienos kartos i kita. Ir vartojimo kulturos "target grupa" :)
as visada truputi sutirstinu spalvas :)
 
 
12. Antanas M    (2008 04 11 12:05)  
Apnuogintos sielų šypsenos, penktadieniui tinka :)
 
 
13. kilimas    (2008 04 11 12:05)  
10. be to pas mus skirtinga situacija - sovietinis periodas padare didele duobe tarp praeitos ir ateinancios (dabartines) kartos. Ka kalbet apie smetoninius senukus. (nors tokie gal ir laimingiausi, kaip pas Daraskeviciu..) kitur gi to nebuvo. nors tikriausiai kitu problemu buvo..
 
 
14. Mindaugas Buivydas    (2008 04 11 12:07)  
13/Aha, dėl sovietmečio tai irgi norėjau rašyti, bet patingėjau - velnioniškai plati tema :)
 
 
15. kilimas    (2008 04 11 12:11)  
14./ nu tai tada geriau patylekim ta tema abu reiksmingai. :)
 
 
16. Pijus Vyčas    (2008 04 11 12:23)  
pliusas senjorams
 
 
17. Svetlana Batura    (2008 04 11 12:28)  
:))))))))))))))
COOL!
 
 
18. Knieža    (2008 04 11 12:30)  
pliusius
 
 
19. Eimantas Ch.    (2008 04 11 12:32)  
uo..! ir pats bobuciu prisaudei:))
 
 
20. Miau    (2008 04 11 13:24)  
cia jau prie baznycios...
 
 
21. Kęstutis Šimatonis    (2008 04 11 13:32)  
geros fotkės ir bobulytės
 
 
22. Petras T.    (2008 04 11 13:41)  
+++
 
 
23. Gintaras Vitulskis    (2008 04 11 14:57)  
atkreipiau dėmesį į tavo pasakymą, kad "kiek džiaugsmo būna" , kai pamato atsuktą objektyvą į jas:) O aš vis dar nedrįstu TAIP(gatvėje) žmones fotografuoti:( Matyt, klaidingai galvojau iki šiol:)
 
 
24. kilimas    (2008 04 11 15:06)  
23. labai skirtingu situaciju gali pasitaikyti. as bandau but drasus. :)
 
 
25. Vytautas Trasikis    (2008 04 11 15:17)  
Visi pokalbiai ir visos naujienos ir kitka yra aptariama išėjus iš bažnyčios... Į bažnyčia nueina po viena iš visur, pabuvojus bažnyčioje ir pastebejusios kaimynes, Aldona, Kazytę iš kitapus gatvės, ir kitas pažystamas, mišioms pasibaigus, išėjus iš už bažnyčios vartelių prasideda susitikimai, ar tokie mini Meet'ai, juk kur daugiau susitiksi, jei neišejus iš bažnybėlės :) O tada tai jau aptariamos visokios temos, tol kol kokia Nastutė susiruosia eiti namo, taip ir išsiskirsto po savo gryteles musų močiutės :) Čia toks mano pastebėjimas ;)
 
 
26. kilimas    (2008 04 11 15:23)  
25. ~
 
 
27. Valentinas Pečininas    (2008 04 11 15:52)  
:)+
 
 
28. VaRom    (2008 04 11 17:04)  
ko tu prie senuku lendi jaunas budamas, palik seniam senius fotkinti, fotkink bendraamzius, o foto+rastai patiko
 
 
29. kilimas    (2008 04 11 17:05)  
28./ Nesuprantu tamstos draudimo.
 
 
30. VaRom    (2008 04 11 17:18)  
kilimai, nedraudziu, gali fotkinti ka nori, tik norejau pasakyti kad is tikruju "pasaulis priklauso jauniems ir gražiems", noriu daugiau optimizmo is taves
 
 
31. kilimas    (2008 04 11 17:20)  
30. pasaulis gal visiems priklauso. tik jauni gal tipo ji kuria. bent jau turetu taip labiau buti..
 
 
32. VaRom    (2008 04 11 17:44)  
siaip tai, paradoksas, is principo pasauli kuria seniai, nes jie valdo pinigus, tik pasamdo jaunus...
ziuriu tamstai indu bugnai patinka, man tai patinka sitie: http://www.youtube.com/watch?v=Rs4qcXw-6p8
viena autentiska tibetan singing bowl pasiveziau is kinijos, gerai skamba
 
 
33. Rolandas Butkevičius    (2008 04 11 18:14)  
Skaudi tema. O pasaulis visiems vienodai priklauso. Gaila tų, kuriem atrodo, kad jiem priklauso daugiau. Jiem skaudžiau būna, kai suvokia kad tai netiesa.
 
 
34. kilimas    (2008 04 11 18:42)  
33./ bijau, kad dazniausiai nesuvokia ir skaudu net nebuna. arba tik labai velai.
 
 
35. Tekle    (2008 04 11 21:38)  
geras dokumentalistas tamsta esat + (ne vien is sios foto sprendziu :)
 
 
36. Arunas S    (2008 04 11 22:16)  
Ir gera vieta personazui suradai,prie baznycios vartu.As nelaikydamas jokio pykcio tau Kilime sakau ,-geriau piesk ar tapyk nes tai tau tikrai gerai sekasi,nes fotikas ne tau o ,tik tavo albumui bei prisiminimams.Kai tu pasensi kaip ir tos mociutes galesi sklaidyti savo jaunystes albuma ir nostalgiskus laikus
 
 
37. elinax    (2008 04 12 09:48)  
Liuksi
 
 
38. kilimas    (2008 04 12 13:07)  
36./ jus tiesiog nuostabus, Arunai. Prisisisiot i kelnes bene galima jus beskaitant. :))
 
 
39. Kriste P.    (2008 04 12 14:09)  
antra man tokia faina
 
 
40. Algimantas Tirlikas    (2008 04 13 12:46)  
39/ man irgi~
 
 
41. Edita    (2008 04 13 17:17)  
Nuostabios foto su dar taiklesniu tekstu :) Pasiėmiau į mėgiamas :) Ta antroji - n e r e a l i :))
 
 
42. Rrrūta!    (2008 04 14 16:11)  
41/ nyksta tokios bobutės:D...
bet deja daugėja ne laimingesnių,o tokių išvis.... Blogiečių. Šitos bent jau gerietės...
+5
 
 
43. Rrrūta!    (2008 04 14 16:11)  
41/ nyksta tokios bobutės:D...
bet deja daugėja ne laimingesnių,o tokių išvis.... Blogiečių. Šitos bent jau gerietės...
+5
 
 
44. batuda    (2008 04 18 15:38)  
taikliai ir šiltai
 
 

Serijos
Taškai: 77
Vidurkis: 4.40
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   2776
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10042
520615
2001 3
(balsai vėluoja viena para)