Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Jonas Tučkus    (2008 03 13 19:07)  
matytas kur tay... kiba iš serialo kokio? Panoramoj berods kasdien rodo...
 
 
2. Rūta Urbonaitė    (2008 03 13 19:08)  
1/ Čia į temą... Gatvinis. ;))
 
 
3. ner. r.    (2008 03 13 19:08)  
;D
 
 
4. Zenonas Urbonavičius    (2008 03 13 19:13)  
O čia tai pypkutė, žandikaulį išsinarint galima:)))
 
 
5. Herkus    (2008 03 13 19:15)  
Kamufliazine jau i spinta pasidejo, dabar premjerine- lakuota :), bet labai gerai ;)))))))))
 
 
6. Gintaras Vitulskis    (2008 03 13 19:18)  
1000 litų vertės:)))) 5
 
 
7. Daiva Kielė    (2008 03 13 19:19)  
....ir su Nr. ...:))
 
 
8. VaRom    (2008 03 13 19:20)  
o cia tas rasytojas, kuri vienas kudrieciu savo profilyje paminejo kai megiama:
http://fotokudra.lt/aut.php?aut=2253
 
 
9. Knieža    (2008 03 13 19:30)  
:)
 
 
10. elinax    (2008 03 13 19:33)  
5
 
 
11. Snaržas    (2008 03 13 19:39)  
Herkau ,Jus teisus ,tas darbas ish parodos "Zhengia pulkas linksmai "2006,tada pypke buvo karine ...kamufliazhine.
tik niekam nesakyk ,che karine paslaptis...;-)
 
 
12. Kęstutis Šimatonis    (2008 03 13 19:48)  
nu moki Algimantai piešti, 5 :)
 
 
13. Herkus    (2008 03 13 21:14)  
11/ po to ka siandien Vilniaus gatvese maciau- as kaip burna vandens prisisemes
 
 
14. Ramūnas L.    (2008 03 13 22:00)  
Aha tiksliai, kur aš jį mačiau? Ne Ch.Alberto, ne? Ai tiksliai ne, čia gi tas nu kaip jis ten Panoramos vedėjas, hehehe... Ir kaip galėjau užmišt, nyžinau, heheheheeee :)
 
 
15. rimas sinkevicius    (2008 03 13 23:49)  
xytras diedas...dar juršėno trūksta...ilgai jie čia toj panoramoj užsibuvo...kaip ir politika gavosi...o S šaržas geras...
 
 
16. Флагвамвчaйку    (2008 03 13 23:54)  
Labai jau tyras zvilgsnis pries interpeliacija...
 
 
17. Altijus    (2008 03 14 01:24)  
Gražiai nupaveiksluota :)
 
 
18. solitary    (2008 03 14 07:07)  
:)))
 
 
19. Mindaugas Bernatonis    (2008 03 14 08:18)  
premjers kuo toliau tuo labiau smirda :(
 
 
20. Algimantas Tirlikas    (2008 03 14 09:57)  
socialistinis realizmas~
 
 
21. Vitas Zabita    (2008 03 14 12:47)  
o ten taboka?
 
 
22. Ineta G    (2008 03 14 15:09)  
:D geras cia reikaliukas, beja nesenai jis buvo pas mus i dublina atvazeves, o prunckiene tai jau kas savaite vos e cia sutina
 
 
23. Snaržas    (2008 03 14 15:16)  
22/paskutini kart ji buvo kovo8-9 d. Dubline Kaziuko mugej ...:-))))
 
 
24.    (2008 03 14 15:17)  
per grazus ko tais...mdia :)
 
 
25. Snaržas    (2008 03 14 15:21)  
Elenele,apskritai visa Lietuva grazhi ,a nia ?
 
 
26. Mindaugas Buivydas    (2008 03 14 17:01)  
Pypkė tokia Lietuvos vėliavos spalvų išblukusių :)) Ir makiažass geras, ypač lūpų spalva sodriai raudona
 
 
27. Kriste P.    (2008 03 14 22:42)  
jeeeee
 
 
28. Snaržas    (2008 03 15 00:27)  
27Labux,Kristegrafaite,achiu uzh sveikinimus i tel.ji gavau,smagu buvo skaityt !
Jonas Tuckus ir Daiva Kiele irgi geri "paukshchiai",Daiva net Saule man padovanojo...:-)
 
 
29. Miau    (2008 03 15 10:51)  
nu sitas tai geras, net pasidariau laboratorijoj
 
 
30.    (2008 03 16 00:41)  
ohoho koks gyvas
 
 
31. Sigitas Daščioras    (2008 03 17 12:20)  
kur ash ji maciau?
 
 
32. Walldis    (2008 03 20 21:32)  
SUPER ... Ant DESKTOPO uzsidesiu ...
 
 
33. Videl D.W. Velsmord    (2009 03 04 14:42)  
Kirkilas pypkuoja.
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 94
Vidurkis: 4.67
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2987
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00013
210123
2100 3
(balsai vėluoja viena para)