| |
 |
1.
(2008 03 13 19:07)
matytas kur tay... kiba iš serialo kokio? Panoramoj berods kasdien rodo...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 13 19:08)
1/ Čia į temą... Gatvinis. ;))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 13 19:13)
O čia tai pypkutė, žandikaulį išsinarint galima:)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 13 19:15)
Kamufliazine jau i spinta pasidejo, dabar premjerine- lakuota :), bet labai gerai ;)))))))))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 13 19:18)
1000 litų vertės:)))) 5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 13 19:19)
....ir su Nr. ...:))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 13 19:20)
o cia tas rasytojas, kuri vienas kudrieciu savo profilyje paminejo kai megiama:
http://fotokudra.lt/aut.php?aut=2253
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 13 19:39)
Herkau ,Jus teisus ,tas darbas ish parodos "Zhengia pulkas linksmai "2006,tada pypke buvo karine ...kamufliazhine.
tik niekam nesakyk ,che karine paslaptis...;-)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 13 19:48)
nu moki Algimantai piešti, 5 :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 13 21:14)
11/ po to ka siandien Vilniaus gatvese maciau- as kaip burna vandens prisisemes
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 13 22:00)
Aha tiksliai, kur aš jį mačiau? Ne Ch.Alberto, ne? Ai tiksliai ne, čia gi tas nu kaip jis ten Panoramos vedėjas, hehehe... Ir kaip galėjau užmišt, nyžinau, heheheheeee :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 13 23:49)
xytras diedas...dar juršėno trūksta...ilgai jie čia toj panoramoj užsibuvo...kaip ir politika gavosi...o S šaržas geras...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 13 23:54)
Labai jau tyras zvilgsnis pries interpeliacija...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 14 01:24)
Gražiai nupaveiksluota :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 14 07:07)
:)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 14 08:18)
premjers kuo toliau tuo labiau smirda :(
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 14 09:57)
socialistinis realizmas~
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 14 12:47)
o ten taboka?
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 14 15:09)
:D geras cia reikaliukas, beja nesenai jis buvo pas mus i dublina atvazeves, o prunckiene tai jau kas savaite vos e cia sutina
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 14 15:16)
22/paskutini kart ji buvo kovo8-9 d. Dubline Kaziuko mugej ...:-))))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 14 15:17)
per grazus ko tais...mdia :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 14 15:21)
Elenele,apskritai visa Lietuva grazhi ,a nia ?
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 14 17:01)
Pypkė tokia Lietuvos vėliavos spalvų išblukusių :)) Ir makiažass geras, ypač lūpų spalva sodriai raudona
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 03 14 22:42)
jeeeee
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 03 15 00:27)
27Labux,Kristegrafaite,achiu uzh sveikinimus i tel.ji gavau,smagu buvo skaityt !
Jonas Tuckus ir Daiva Kiele irgi geri "paukshchiai",Daiva net Saule man padovanojo...:-)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 03 15 10:51)
nu sitas tai geras, net pasidariau laboratorijoj
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 03 16 00:41)
ohoho koks gyvas
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 03 17 12:20)
kur ash ji maciau?
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 03 20 21:32)
SUPER ... Ant DESKTOPO uzsidesiu ...
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 03 04 14:42)
Kirkilas pypkuoja.
|
|
| |