Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Pijus Vyčas    (2007 12 17 14:54)  
Mano sese :) +
 
 
2. Žemė    (2007 12 17 14:57)  
man tie tavo modeliai visos panasios
 
 
3. Kriste P.    (2007 12 17 15:06)  
1.Pijau a ne per daug tų sesių turi?:)
 
 
4. Kęstutis Šimatonis    (2007 12 17 15:08)  
+
 
 
5. Elzė Jasiukėnaitė    (2007 12 17 15:11)  
:)
 
 
6. Jonas Tučkus    (2007 12 17 15:33)  
Kristė pavydi, vadinasi geray...
 
 
7. Kriste P.    (2007 12 17 15:35)  
6.Jonai, aha, pavydžiu, nes niekada neturėjau sesės:)
 
 
8. Karina    (2007 12 17 15:41)  
+
 
 
9. Rolandas Replevičius    (2007 12 17 15:44)  
+
 
 
10. Antanas M    (2007 12 17 15:52)  
Grazi
 
 
11. R.    (2007 12 17 16:05)  
kokios spalvos. tvarkingas, geras portretas
 
 
12. Daiva Kielė    (2007 12 17 16:10)  
gera, +
 
 
13. Robis    (2007 12 17 16:18)  
+
 
 
14. Gedas    (2007 12 17 16:27)  
geras darbas! tik truputi man kliuna ta raudona juosta virs galvos...+ 4.5 :)
 
 
15. Mantas K.    (2007 12 17 16:50)  
savotishkas tox +
 
 
16. A. Povilenskas    (2007 12 17 18:04)  
+
 
 
17. Aurelija.    (2007 12 17 18:04)  
Patink Egle :) +
 
 
18. grizlis    (2007 12 17 18:26)  
smagus portretas. pasikartosiu del raudonos juostos,kurios galetu ir nebuti, bet siaip liuks:)
 
 
19. Walldis    (2007 12 17 18:44)  
+
 
 
20. Petras T.    (2007 12 17 18:51)  
+
 
 
21. cruxman    (2007 12 17 19:18)  
Nu, bet kaip tu įspraudi? Čia tavo vizitinė kortelė: įspraust ir aprėmint. Net dūsta personažai...
 
 
22. Gediminas Kudirka    (2007 12 17 19:26)  
Grazi
 
 
23. abphoto    (2007 12 17 21:23)  
dailus portretuks
 
 
24. Miau    (2007 12 17 21:56)  
idomiai
 
 
25. Vinile    (2007 12 17 22:36)  
spalviskai patinka... graziai... :)
 
 
26. Artūras R.    (2007 12 17 22:56)  
Žmogus tai nelabai, bet už visa kita 4,5;]
 
 
27. A JM    (2007 12 17 23:10)  
Labai mieli spalvos tonai...
 
 
28. Arvydas Kupstys    (2007 12 17 23:16)  
dailiai
 
 
29. hideo    (2007 12 17 23:23)  
ačiū visiems

1/ tikrai?

14/ na juosta tai jo - nors ir išplauta čia ji, gal tik nepakankamai.

21/ nieks man čia nedūsta - stambus planas ir tiek. gal šiek tiek erdvės dešinėj trūksta, bet yra kaip yra. O "erdvesniuose" kadruose visai kita nuotaika - nei jaukumo, nei šilumos - ir visoks brudas fone lenda...
 
 
30. victoria    (2007 12 18 09:26)  
Dailus portretas +
 
 
31. Vitas Zabita    (2007 12 18 11:17)  
+
 
 
32. Dominykas Povilenskas    (2007 12 18 19:41)  
+
 
 
33. Dangus    (2007 12 19 10:50)  
Egle sakai...
 
 
34. kilimas    (2007 12 19 14:15)  
butkutė :)
 
 
35. Romas Šarakauskas    (2008 02 15 18:56)  
+
 
 

Portretas
Taškai: 91
Vidurkis: 4.46
Vertino vartotojų:   44
Žiūrėta kartų:   1883
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
22052
2001311
0104 2
(balsai vėluoja viena para)