| |
 |
1.
(2009 09 08 22:02)
gele
gera instaliacija
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 08 22:05)
pakisimas po uogomis-galima buvo tai ir geraiau atlikti ;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 08 22:05)
Čia tai bent mens...paskenduolė.+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 08 22:08)
:) idomiai tu +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 08 22:15)
prieš tai buvusi man labiau patiko, bet ir ši labai puiki :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 08 22:34)
skaniai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 08 23:35)
raudonai :) +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 09 00:24)
sakau gal kokių bangų bentkiek pakelt reikėjo ?
+4
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 09 00:43)
ir ko tik žmogus nepadarai dėl geros fotkės :). Gana įdomiai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 09 00:56)
+ idomus vaizdelis :) patinka :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 09 05:19)
kažkaip netikiu, kad siamia čia pati paplušėjo. greičiau plekštelėjo instaliaciją kokiame botanikos sode:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 09 05:31)
...niuir idomiai pamastyta:)...+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 09 07:00)
tik uzh ideja +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 09 07:22)
12> as fotografavau, kodel tureciau pluseti? Taip, vyko Artefaktu renginys.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 09 07:47)
įdomiai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 09 08:16)
:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 09 08:53)
visai nesvarbu, pati plušėjo, ar šiaip plekštelėjo, bet gerai plekštelėjo
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 09 09:34)
Super! Tik su spalvom, kontrastai kazka kitaip reiketu
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 09 10:06)
ogi gut
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 09 10:22)
idomiai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 09 11:08)
nugi visai skaniai...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 09 09 12:14)
Co to pani za paukstelis su raudonom kojom? :)))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 09 09 12:27)
o čia tai dėjai :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 09 09 15:57)
įdomi forma :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 09 09 16:13)
:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 09 09 16:44)
šermukšnių metass
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 09 09 17:27)
oho !
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 09 09 18:10)
3, prastai cia nufotografuota. kita insinuacija idomesne.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 09 09 20:14)
man patiko, puiki ideja :) +
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 09 09 20:19)
labai puiku+5
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 09 09 20:36)
toks shudas topuose? amazing.
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 09 09 20:40)
32/ man irgi amazing :))
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 09 09 20:42)
tai kūrinys ir idėja čia ne jūsų, jūs tik nufotografavote?
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 09 09 21:07)
gera fraze: "12> as fotografavau, kodel tureciau pluseti?" :D
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 09 09 21:29)
+-
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 09 09 21:37)
patiko :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 09 09 22:12)
34>35> dar to betruksta, kad as pusantro metro instaliacija ibridusi i vandeni barstyciau sermuksniais...beje, fotografuoti buvo gana nepatogu.
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 09 09 22:18)
manau, kad viskas čia tvarkoj. eifelio bokštas irgi ne fotografų kūrinys, bet jį fotografuoja milijonai, tame tarpe ir nešpėtni. tuo labiau, kad čia pavadinime yra žodis 'insinuacijos', kuris gan korektiškai viską paaiškina
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 09 09 22:18)
gerai..;}}
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 09 09 22:24)
gerulis+5
|
|
| |
| |
 |
42.
(2009 09 09 22:31)
39/ insinuacijos tai fine, man uzkliuvo, kad prastai nufotkinta. o patogu ar nepatogu - cia jau autoriaus bedos.
38/ zmones dar ne tiek daro del geru kadru, kai nori. bet cia pagal poreiki.
|
|
| |
| |
 |
43.
(2009 09 09 22:40)
šita man patiko
|
|
| |
| |
 |
44.
(2009 09 09 22:53)
Suuuper. Išraiškinga, originalu, atmosferiška.
|
|
| |
| |
 |
45.
(2009 09 09 23:16)
32/ matai, Adomai, ne mums "seniams" tai suprasti- nesvarbu kompozicija, sviesa, ideja...viska nusveria Sv. Koncepcija....:DDDD
|
|
| |
| |
 |
46.
(2009 09 09 23:47)
45/ ai tada mes balvonai ;)
|
|
| |
| |
 |
47.
(2009 09 10 00:04)
Nesuprantu, kuo ši nuotrauka jums taip patinka, tikrai.
|
|
| |
| |
 |
48.
(2009 09 10 00:09)
47/ tai ir tu prie musu, neismaneliu, Skaiste... ;)
|
|
| |
| |
 |
49.
(2009 09 10 11:33)
47/ tobula nykumos nuotaika juk
|
|
| |
| |
 |
50.
(2009 09 12 16:40)
Ooo,čia tai įdomu,-naujoviškai ++
|
|
| |