Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Ramune M.S.    (2009 09 08 22:02)  
gele
gera instaliacija
 
 
2. a.st.    (2009 09 08 22:05)  
pakisimas po uogomis-galima buvo tai ir geraiau atlikti ;)
 
 
3. Del Pako(Pavel Kovbasiuk)    (2009 09 08 22:05)  
Čia tai bent mens...paskenduolė.+
 
 
4. CHAOS THEORY    (2009 09 08 22:08)  
:) idomiai tu +
 
 
5. Elė S.    (2009 09 08 22:15)  
prieš tai buvusi man labiau patiko, bet ir ši labai puiki :)
 
 
6. Bebras    (2009 09 08 22:34)  
skaniai
 
 
7. Artūras Pečeliūnas    (2009 09 08 23:06)  
:)
 
 
8. skruzdėlytė    (2009 09 08 23:35)  
raudonai :) +
 
 
9. skarbonke    (2009 09 09 00:24)  
sakau gal kokių bangų bentkiek pakelt reikėjo ?
+4
 
 
10. Mindaugas Buivydas    (2009 09 09 00:43)  
ir ko tik žmogus nepadarai dėl geros fotkės :). Gana įdomiai
 
 
11. 777    (2009 09 09 00:56)  
+ idomus vaizdelis :) patinka :)
 
 
12. kva    (2009 09 09 05:19)  
kažkaip netikiu, kad siamia čia pati paplušėjo. greičiau plekštelėjo instaliaciją kokiame botanikos sode:)
 
 
13. Danielius    (2009 09 09 05:31)  
...niuir idomiai pamastyta:)...+
 
 
14. dvimtrys    (2009 09 09 07:00)  
tik uzh ideja +
 
 
15. Miau    (2009 09 09 07:22)  
12> as fotografavau, kodel tureciau pluseti? Taip, vyko Artefaktu renginys.
 
 
16. Kęstutis Šimatonis    (2009 09 09 07:47)  
įdomiai
 
 
17. Arvydas Venclovas    (2009 09 09 08:16)  
:)
 
 
18. abphoto    (2009 09 09 08:53)  
visai nesvarbu, pati plušėjo, ar šiaip plekštelėjo, bet gerai plekštelėjo
 
 
19. Baronas    (2009 09 09 09:34)  
Super! Tik su spalvom, kontrastai kazka kitaip reiketu
 
 
20. Ramune M.S.    (2009 09 09 10:06)  
ogi gut
 
 
21. skridoorolėktuvėlis    (2009 09 09 10:22)  
idomiai
 
 
22. Sigitas Daščioras    (2009 09 09 11:08)  
nugi visai skaniai...
 
 
23. Romas Kanapeckas    (2009 09 09 12:14)  
Co to pani za paukstelis su raudonom kojom? :)))
 
 
24. Antanas M    (2009 09 09 12:27)  
o čia tai dėjai :)
 
 
25. Aloyzas Stakelė    (2009 09 09 15:57)  
įdomi forma :)
 
 
26. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 09 09 16:13)  
:)
 
 
27. Knieža    (2009 09 09 16:44)  
šermukšnių metass
 
 
28. Petras T.    (2009 09 09 17:27)  
oho !
 
 
29. Adomas Svirskas    (2009 09 09 18:10)  
3, prastai cia nufotografuota. kita insinuacija idomesne.
 
 
30. Andreja    (2009 09 09 20:14)  
man patiko, puiki ideja :) +
 
 
31. Ramūnas Snarskis    (2009 09 09 20:19)  
labai puiku+5
 
 
32. Adomas Svirskas    (2009 09 09 20:36)  
toks shudas topuose? amazing.
 
 
33. radegunda    (2009 09 09 20:40)  
32/ man irgi amazing :))
 
 
34. batuda    (2009 09 09 20:42)  
tai kūrinys ir idėja čia ne jūsų, jūs tik nufotografavote?
 
 
35. Adomas Svirskas    (2009 09 09 21:07)  
gera fraze: "12> as fotografavau, kodel tureciau pluseti?" :D
 
 
36. Snaržas    (2009 09 09 21:29)  
+-
 
 
37. Olga Vaikas    (2009 09 09 21:37)  
patiko :)
 
 
38. Miau    (2009 09 09 22:12)  
34>35> dar to betruksta, kad as pusantro metro instaliacija ibridusi i vandeni barstyciau sermuksniais...beje, fotografuoti buvo gana nepatogu.
 
 
39. Mindaugas Buivydas    (2009 09 09 22:18)  
manau, kad viskas čia tvarkoj. eifelio bokštas irgi ne fotografų kūrinys, bet jį fotografuoja milijonai, tame tarpe ir nešpėtni. tuo labiau, kad čia pavadinime yra žodis 'insinuacijos', kuris gan korektiškai viską paaiškina
 
 
40. In N    (2009 09 09 22:18)  
gerai..;}}
 
 
41. Priežastis    (2009 09 09 22:24)  
gerulis+5
 
 
42. Adomas Svirskas    (2009 09 09 22:31)  
39/ insinuacijos tai fine, man uzkliuvo, kad prastai nufotkinta. o patogu ar nepatogu - cia jau autoriaus bedos.
38/ zmones dar ne tiek daro del geru kadru, kai nori. bet cia pagal poreiki.
 
 
43. Sau    (2009 09 09 22:40)  
šita man patiko
 
 
44. Milda K.    (2009 09 09 22:53)  
Suuuper. Išraiškinga, originalu, atmosferiška.
 
 
45. Herkus    (2009 09 09 23:16)  
32/ matai, Adomai, ne mums "seniams" tai suprasti- nesvarbu kompozicija, sviesa, ideja...viska nusveria Sv. Koncepcija....:DDDD
 
 
46. Adomas Svirskas    (2009 09 09 23:47)  
45/ ai tada mes balvonai ;)
 
 
47. Skaistė    (2009 09 10 00:04)  
Nesuprantu, kuo ši nuotrauka jums taip patinka, tikrai.
 
 
48. Adomas Svirskas    (2009 09 10 00:09)  
47/ tai ir tu prie musu, neismaneliu, Skaiste... ;)
 
 
49. Sau    (2009 09 10 11:33)  
47/ tobula nykumos nuotaika juk
 
 
50. Arunas S    (2009 09 12 16:40)  
Ooo,čia tai įdomu,-naujoviškai ++
 
 

Gamta
Taškai: 94
Vidurkis: 4.35
Vertino vartotojų:   60
Žiūrėta kartų:   3362
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
31142
812622
0104 4
(balsai vėluoja viena para)