| |
 |
1.
(2009 04 20 18:45)
oho kokis :) fain. cia apie mane :D
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 20 19:10)
na ir apie jus kazka panasiai galima butu nupiesti, gal siektiek pakoreguot ka reiktu ;D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 20 20:26)
4.5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 20 20:54)
idomiai cia :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 20 21:30)
akytes :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 20 21:57)
Oho koki stiliovi akinukai nuo saulės ar regėjimui pagerint? :)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 20 21:59)
7/ šie akiniai skirti - stebėti piešinius ir fotografijas.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 20 22:19)
neblogai :) +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 20 22:29)
jegele
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 20 22:32)
:))))))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 20 23:05)
geras :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 20 23:13)
hmmmmmmmmmm
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 20 23:22)
Kad tik neįkąstų...:)))Bet man tai panašu į auto....:)))
Įspūdinga...:))))))))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 21 08:31)
sakyčiau toks žiauriai aistringas žvilgsnis :))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 21 10:37)
reikejo su n-18 zenklu det :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 21 13:59)
gerulis
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 21 16:18)
Nugi puikumelis :)* +5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 21 16:29)
kandus labai. Geras šitas. Kiek naujai. Pavyko..
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 21 17:22)
17/aciu Hanibale :)
18/smagu, kad patiko ;)
19/dekui!
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 21 23:03)
Paskaičiau KANDIS ir pagalvojau, kad kalbi apie KANDŽIUKLNYKĄ, bet paskaičiau toliau ir supratau TAVE :)))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 22 00:06)
geras!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 22 12:47)
toookia gera mintis :)))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 04 22 18:28)
truputi subtilumo truksta:}
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 22 21:29)
I megstamas : D tikrai pakele nuotaika :D
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 04 22 21:57)
25/ dziaugiuosi :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 23 12:56)
ale įdomiai čia ta tavo kūryba vystos:) sėkmės
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 04 23 15:04)
nu tikrai kandus... ;D
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 04 23 20:54)
:))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 04 24 21:29)
oppa, sveiki dantai :)))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 04 26 12:21)
Įdomi idėja
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 04 26 19:36)
man patinka, kaip jau sakiau, originalumas. ;)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 04 26 20:42)
nu ir akys :DD labai geras pavadinimas :>> ir spalva faina.. :) 5+
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 04 27 08:55)
Tinka. Pasdaboja+
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 04 27 22:10)
dantingas žvilgsnis:)+
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 04 27 22:43)
dekui labai visiems :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 05 02 19:29)
liuks :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 05 14 00:43)
http://www.bybee.com/image/eye.scream.jpg
primena siek tiek :)
|
|
| |