Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Adomas Svirskas    (2009 04 20 18:45)  
oho kokis :) fain. cia apie mane :D
 
 
2. Mindaugas SNARSKIS    (2009 04 20 19:10)  
na ir apie jus kazka panasiai galima butu nupiesti, gal siektiek pakoreguot ka reiktu ;D
 
 
3. dsk    (2009 04 20 20:26)  
4.5
 
 
4. Laura Gedžiūnaitė    (2009 04 20 20:54)  
idomiai cia :)
 
 
5. AM    (2009 04 20 21:25)  
:)
 
 
6. Aloyzas Stakelė    (2009 04 20 21:30)  
akytes :)
 
 
7. Tomas Krišinas    (2009 04 20 21:57)  
Oho koki stiliovi akinukai nuo saulės ar regėjimui pagerint? :)))
 
 
8. Mindaugas SNARSKIS    (2009 04 20 21:59)  
7/ šie akiniai skirti - stebėti piešinius ir fotografijas.
 
 
9. Ponaitis_B    (2009 04 20 22:19)  
neblogai :) +
 
 
10. Ramune M.S.    (2009 04 20 22:29)  
jegele
 
 
11. Monika Krišinaitė    (2009 04 20 22:32)  
:))))))
 
 
12. Daiva Kielė    (2009 04 20 23:05)  
geras :))
 
 
13. Snaržas    (2009 04 20 23:13)  
hmmmmmmmmmm
 
 
14. Raimonda Sutkuvienė    (2009 04 20 23:22)  
Kad tik neįkąstų...:)))Bet man tai panašu į auto....:)))
Įspūdinga...:))))))))
 
 
15. GintarasM    (2009 04 21 08:31)  
sakyčiau toks žiauriai aistringas žvilgsnis :))
 
 
16. Greta. M    (2009 04 21 10:37)  
reikejo su n-18 zenklu det :)
 
 
17. Olga Vaikas    (2009 04 21 13:59)  
gerulis
 
 
18. VG    (2009 04 21 16:18)  
Nugi puikumelis :)* +5
 
 
19. Rolandas Butkevičius    (2009 04 21 16:29)  
kandus labai. Geras šitas. Kiek naujai. Pavyko..
 
 
20. Mindaugas SNARSKIS    (2009 04 21 17:22)  
17/aciu Hanibale :)
18/smagu, kad patiko ;)
19/dekui!
 
 
21. R.K.D.    (2009 04 21 23:03)  
Paskaičiau KANDIS ir pagalvojau, kad kalbi apie KANDŽIUKLNYKĄ, bet paskaičiau toliau ir supratau TAVE :)))
 
 
22. Olga Vaikas    (2009 04 22 00:06)  
geras!
 
 
23. Rrrūta!    (2009 04 22 12:47)  
toookia gera mintis :)))
 
 
24. lius elena    (2009 04 22 18:28)  
truputi subtilumo truksta:}
 
 
25. Augustė P.    (2009 04 22 21:29)  
I megstamas : D tikrai pakele nuotaika :D
 
 
26. Mindaugas SNARSKIS    (2009 04 22 21:57)  
25/ dziaugiuosi :)
 
 
27. Kriste P.    (2009 04 23 12:56)  
ale įdomiai čia ta tavo kūryba vystos:) sėkmės
 
 
28. j    (2009 04 23 15:04)  
nu tikrai kandus... ;D
 
 
29. Walldis    (2009 04 23 20:54)  
:))
 
 
30. Vitas    (2009 04 24 21:29)  
oppa, sveiki dantai :)))
 
 
31.    (2009 04 26 12:21)  
Įdomi idėja
 
 
32. as    (2009 04 26 19:36)  
man patinka, kaip jau sakiau, originalumas. ;)
 
 
33. Cindecka    (2009 04 26 20:42)  
nu ir akys :DD labai geras pavadinimas :>> ir spalva faina.. :) 5+
 
 
34. Julius Venslovas    (2009 04 27 08:55)  
Tinka. Pasdaboja+
 
 
35. Gintaras Vitulskis    (2009 04 27 22:10)  
dantingas žvilgsnis:)+
 
 
36. Mindaugas SNARSKIS    (2009 04 27 22:43)  
dekui labai visiems :)
 
 
37. Irena P.    (2009 05 02 19:29)  
liuks :)
 
 
38. Ragana ir lietus    (2009 05 14 00:43)  
http://www.bybee.com/image/eye.scream.jpg
primena siek tiek :)
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1889
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00004
520320
0021 3
(balsai vėluoja viena para)