| |
 |
1.
(2008 05 15 01:33)
ui sentimentali aš visokioms istorijoms:) baisiai mielas cukriukas, smagi pradžia:) tik tikėjausi aš ir tavo pirmųjų autoportretų, kuriuos taip negailestingai ištrynei:( O gal padaryk jų, visų ištrintųjų seriją, sugrąžink?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 15 01:35)
Viktorija, net nepagalvojau apie juos :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 15 01:39)
Gerulė debiutinė fotkė :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 15 01:45)
nesijuokiam ... gerai kad pradedi matyti kitaip .... nebutum moteris pasakyciau kodel :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 15 01:47)
4/eilini karta pasakysiu nors nesakiau "ir vel suintrigavot" :D
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 15 01:48)
na pagalvok kas tai galetu buti, kad nesakau tau nes tu moteris (nieko bendro su diskriminacija) :-D
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 15 01:51)
6/hm.. galvoju..
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 15 01:56)
na taip begalvodama iskeliauju miegoti... ir turbut neuzmigsiu tiek galvodama :(
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 15 02:01)
ech... ok. tegul mane apsaukia nemandagiu, bet vardan tavo ramaus (o gal jau visiskai neberamaus po to kai perskaitysi) miego :)
Fotografo matymas ir suvokimas ateina su metais .... (vieniem tai atsitinka anksciau, kitiem veliau), priklauso nuo to kiek ir ka jie isgyvena, kokia ju pasauleziura ar pasaulejauta .... tai yra tai, ko negali ismokti ... to reikia sulaukti ... didziausia beda yra ta .... kad daugelis nesulaukia jos .... pasikeicia gyvenimo vertinimo kriterijai .... ir fotografija, kuri galetu papasakoti apie pasauli to zmogaus akimis - neisvysta pasaulio ...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 15 02:04)
9/dabar miegosiu ramiai :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 15 02:26)
Sios nebuvau macius... Saldainis :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 15 08:36)
džiugu, kad suteikė pasitikėjimo ;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 15 08:41)
saldėsis :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 15 09:01)
aciu leliui kad atvede mum Vaidulia :D
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 15 09:31)
Kaip idomu, mano zingsniai fotografijoje irgi prasidejo gimus vaikui (deja tik po antro :( )
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 15 12:45)
Vaidulia, viena is tavo primuju pamenu, tik labiau istrigo matyt ne sita, o kita, kur tavo dukriukas su apyranke... Uch, rimtas tavo gyvenime posukis ivyko. Kaip ir mano, beje... :-)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 15 14:08)
O manieji zingsniai prasidejo, kai mazoji buvo jau pilve, bet as dar to nezinojau... Su tuo ikvepimu puoliau ieskoti-pirkti fotoaparato..., bet gimus mazajai supratau, kad toli su tokiu nenuzingzniuosiu, nes tai taip pat buvo paprasta muilinuke :) O tada prasidejo kita istorija... ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 15 17:07)
Kas duota - to neatimsi. Sunkiausia surasti, o tai jau padaryta. Liuks!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 15 18:54)
miela nuotrauka, sparčiai žengi į priekį :)sekmės :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 15 19:34)
20/ aciu :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 15 19:38)
VAIDULIA ,KA MAN jUMS ,PARASHYTI ,KAD SULAUKCHIAU achiu ?
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 15 19:54)
22/ :))))) na dazniausia kai kazkas palinki sekmes as ir pasakau aciu uz palinkejima :))) bet jums as galiu tiesiog aciu pasakyti, nes jau daug grazaus man esate pasakes :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 15 20:13)
Oj koks pupsikas ... na fainiai ... :)))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 05 15 20:16)
fainas cukriukas:))) Ne man lygintis su Tavimi, nors fotografuoju šimtą kartų ilgiau:)))+
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 15 21:35)
matosi kad akys atsivėrė :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 05 16 05:32)
:)) as irgi ta su apyranke ryskiau atsimenu.Cukraus laikas,kuri praeinam visi.. :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 05 16 11:16)
oj ta su apyranke ir as atsimenu, paziurejus dabar - du skirtingi zmones fotkino, tikrai. greiciausias mano matytas progresas!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 05 16 12:13)
Stebūklėlis :)
Smagu, kad sparčiai tobulėji...labai dėl tavęs džiaugiuosi :)))))
Šeimos albumui tas „cukriukas“ išliks visvien labai brangus...Prabėgs keliolika metelių, pasimatuos panelytė tą apyrankę, ir stebėsis kokia kadaise buvo maža jos rankytė :) kokios nuostabios didelės akys...
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 05 16 12:58)
Man labai patinka kūdroj jūsų nuoširdumas..:) Net nežinau kaip išsireikšti.. Ir tikrai per tokį laikotarpį, kurį fotografuojate labai daug pasiekta. Na mano mėgėjos akimis. O per tą laiką kol pati čia esu kūdroj, dar juk visai neseniai ir prisiregistravus, jau kitaip, visiškai kitaip pradėjau žiūrėt į savo kadrus ir matyt juose tai ko ankščiau nepastebėdavau. tam tikrų techninių dalykų ir pan :)..
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 05 19 10:32)
kokia lialia
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 05 19 22:51)
:)+
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 05 20 18:15)
ja stebina pasaulis
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 05 21 09:43)
Labai gerai geles dera prie vaiko,liuch vaizdas +5
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 05 22 17:49)
laukia išskrendančio paukčiuko:)Kitų teminių gyvūnų nesimato
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 05 25 23:36)
Mielas portretas:)+
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 06 03 23:53)
miela mergyte :)
|
|
| |