Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 00:30)  
Buckis Snieguole ir kad ir toliau taip graziai .....
 
 
2. Ramūnas L.    (2008 05 14 00:30)  
pakerėjo
 
 
3. Rokas Varanauskas    (2008 05 14 00:32)  
auto...? proginis....?
 
 
4. Svetlana Batura    (2008 05 14 00:33)  
sveikinimus priimat? ;)
 
 
5. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 00:34)  
4/ priimam priimam
 
 
6. SP    (2008 05 14 00:35)  
1/4/ :-)) Ramunas kalba mislemis :-))
2/ aciu
3/4/ taip :-))
 
 
7. Ramūnas L.    (2008 05 14 00:36)  
Sveikatos metų Sveikatos, Vais... (ai šitą praleidžiam), Valio-Valio-Valio, Valiooo!
 
 
8. Rokas Varanauskas    (2008 05 14 00:36)  
5. na tuomet ir nuo manęs gėlių puokštę priimkit ;)
 
 
9. SP    (2008 05 14 00:36)  
Ramunai, aciu uz tuos kur praleidot :-))
 
 
10. Snaržas    (2008 05 14 00:37)  
zhinosiu jau du gimusius 05.13
Su zhvakuchiu diena...
 
 
11. VV    (2008 05 14 00:38)  
7/ ... kūrybos metų, kūrybos... Valio valio...:)
 
 
12. Mimosou    (2008 05 14 00:39)  
Su gimimo, su gimimo, su gimimo diena ;))
 
 
13. Svetlana Batura    (2008 05 14 00:40)  
geri zmones geguzes menesi gime (cia is asmenines statistikos) :) Sveikinu!
 
 
14. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 00:41)  
perskaites 11 komentara, supratau, kad taip sukaudama Viktorija bando uzgosti ta Vais..... na tipo kad ne Vaisvilaitisku ..... metu linkime :)
6/ tai ar iminei misle, Sniege? :)
 
 
15. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 00:42)  
13/ nustok girtis, nebutu Sniege gimusi geguzes menesi - as tau pasakyciau :)
 
 
16. M. Adam    (2008 05 14 00:44)  
geras darbas 5
 
 
17. SP    (2008 05 14 00:49)  
8/ Rokai, dekoju. Einu pamerksiu :-))
10/ Algimantai, kad jau nebe 13 :-))
11/ Viktorija, aciu, as uz!
12/ Aciu!
13/ aciu zu sveikinimus, pritariu 100% :-))))))
14/ Smaikstaujat? Bandau, bandau :-)) pasufleruosi?
15/ tai jau sakyk, ka padarysi ;-)
16/ Malonu girdeti!
 
 
18. Altijus    (2008 05 14 00:49)  
ILgiausiu!
Laimingu!
Turtingu!
Vaisingu! ;))
 
 
19. Rolandas Butkevičius    (2008 05 14 00:53)  
Graži foto.
 
 
20. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 00:54)  
14/ nea, nepasufleruosiu ... stai tokia as paslaptinga :-D
ir nesakysiu, Svetai i ausi pakuzdesiu, nes cia jai tinka :) netikiu zodiakais, bet pastebejau, kad jauciai moterys - man patinka, jos santurios, tylios ir patikimos.
 
 
21.    (2008 05 14 00:55)  
labai grazia proga labai grazus ir spalviskai ir moteriskai portretas :)
sveikinu is visos mano mazos sirdeles :)
 
 
22. SP    (2008 05 14 00:59)  
18/ Altijau
19/ Stengiausi, aciu :-)
20/ Bebebe, pastaptinga, aikstinga, inoringa... :-)) As tada Svetos paprasysiu, kad man persnibzdetu i kita ausi :-))
O del tu jauciu - gal ne visai tokios? Gal tai tik pirmas ispudis?
21/ Vaidulia! Dekoju! Autoportretai, tavo arkliukas, as tik karta pazaidziau :-)
 
 
23. SP    (2008 05 14 01:00)  
Oi, kazkaip istryniau :-)
18/ Altijau, aciu!
 
 
24. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 01:01)  
20/ tai as greitai apsisukdavau ... antro daznai ir nebudavo, uztekdavo ir pirmo .... zinai vis begte, begte ... dabar tai jau senas, vos paslenku, tai kol pro zmogu praienum tai speju kokius 4 ispudzius susidaryt :)
 
 
25.    (2008 05 14 01:01)  
22/oi ne! tikrai ne mano.. nuo tokio arkliuko greit nukrist galima :)))) jis sleivas, slubas ir nezgrabnas..
p.s. bent jau jauciai vyrai man labiausiai tinka ir patinka :D sako oziaragiam geriausia pora :D tad manau ir moterys jautukes tokios pat mielos ;)
 
 
26. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 01:01)  
23/ be aciu skambejo graziau, kaip dejone ... :)
 
 
27. Donatas Guzevicius    (2008 05 14 01:07)  
skvarbus žvilgsnis
 
 
28. SP    (2008 05 14 01:08)  
24/ Man patinka ta vieta "senas, vos paslenku" :-)) bet begte, begte :-))) Mazu tuos jaunus pavysiu!
25/ Vaidulia, nesigincyk! O jauciai geri, labai sutariu su jais :-)
26/ Meldziuosi rankas sudejus, pries miega :-)))
 
 
29. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 01:09)  
na, begte tai kai jaunas buvau ... o dabar ... irgi begte, tik is salies ziurint mano begte jau atrodo, toks vos kojas pavelkancio senuko :)
 
 
30. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 01:10)  
28/ tikiuosi meldiesi guledama ant nugaros rankas maldai sudejusi ant pilvo ... niekada nezinai zmogau kada mirsi, tai geriau gulet taip, kad paskui mirus nereiketu sanariu lauzyt, kad rankas teisingai sudet ... :)
 
 
31. SP    (2008 05 14 01:13)  
27/ i objektyva :-)
29/ matai, senukas senukui nelygu :-)
30/ ne, gulint ant nugaros rasyti nepatogu, tai sedziu pries kompa, rankas maldai ant klaviaturos spausdint sudejus :-0)
 
 
32. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 01:16)  
dieve musu, kurs galbut esi danguje, bet gyveni kudroje .... geresni bala duok man siandien ir atleisk kitiems uz trejetus nes jie nezino ka dara ...
 
 
33. SP    (2008 05 14 01:17)  
32/ tegu dara, bile nuotaika gera :-)
 
 
34. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 01:22)  
o, jau rimuot pradejai ... speju isgerineji ... :)
 
 
35. SP    (2008 05 14 01:24)  
34/ Jau baigiau vyno taurele, dabar lova saukia :-)
O rimu specas cia ne as. Dar tikiu, bus eilerastukas?
 
 
36. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 01:28)  
na jau ne Snieguole baik tu,
nerimuosiu cia eiliu
jei jau buteli pabaigus
tu snabzdies su miegeliu

kol akuciu dar neglosto
lupos svelnios tamsoje
noriu tau as palinketi
but graziai kaip visada

syptelk asarai tu karciai
suktelk negandai juodai
pabuciuoki sena muna
ir gera bus ta diena
 
 
37. SP    (2008 05 14 01:31)  
Wau! Eilerastis? Dovanu!?! Dar nieks nedovanojo! Buckis senam munui, lauksim geros dienos :-)
 
 
38. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 01:33)  
nupjautu galvu choras :

Sena muna, sena muna
pabuciavo Sniege jau
taip negali, taip nebuna
sventas Odinai - Pagaliau !!!!!
 
 
39. Aurelija.    (2008 05 14 03:09)  
Labai graziai... :)
 
 
40. j.v    (2008 05 14 04:22)  
oje,kiek sveikinimu pribyrejo..!!Ir dar eilerastynas koks!!Paveluotai bet sveikinu ir as:))Dailus auto :)
 
 
41. Lota    (2008 05 14 07:11)  
5
 
 
42. R.P.R.    (2008 05 14 08:31)  
Sveikinuuuuuuu!!! ir turbut paveluotai, nu bet su silciausiais linkejimais ;)
 
 
43. SP    (2008 05 14 08:32)  
38/ cia jau ditirambai, nebe odinai :-)) Vienok gerai poeto isdresuotas choras -))
39/ Aciu, Aurelija!
40/ Jurga, nepaveluotai, visai ne, dekui uz auto :-)
41/ Aciu!
 
 
44. SP    (2008 05 14 08:32)  
42/ Ne ne, nepaveluotai! Aciukas!
 
 
45. Dangus    (2008 05 14 08:37)  
1. as tai galvojau kad Ramunas prikibs prie liemeneles sleikutes :) ir neryskaus veido. :)

niu Sniege su nn - tuoju tortadieniu. saldaus gyvenimo. graziu akimirku ne tik per toto objektyva. :).
 
 
46. SP    (2008 05 14 08:45)  
45/ Ramunas neturejo kada kabinetis - eilerascius kure ;-)
O siaip tai, primakliavojau as cia su veidu, paciai nepatinka, bet dabar jau iseinu, nebespesiu pakeisti. O petnesele man cia netrukdo.
Aciu, Dangau, uz tokius siltus sveikinimus!
 
 
47. Dangus    (2008 05 14 10:04)  
viskas cia Sniege yra gerai :). iseini kur? niekur neik. zvakutes pust ir torta valgyt tai reiks.
 
 
48. O.S.    (2008 05 14 10:28)  
Sveikinu su n-tuoju!!!! Koks zmogus foto, tokia ir foto. Labai grazi jus esat :)
 
 
49. Valentinas Pečininas    (2008 05 14 11:25)  
Gerai+
 
 
50. Kristina Petrošių    (2008 05 14 11:30)  
su gimtadieniu, gražuole :)
 
 
51. Mindaugas Buivydas    (2008 05 14 11:36)  
Su gimtadieniu! :)
 
 
52. Daiva Kielė    (2008 05 14 11:56)  
su Gimtadieniu Sniege, kokiu gražiu laiku gimei :)sekmės TAU :)
 
 
53. SP    (2008 05 14 12:12)  
47/ Dangau, grizau trumpam :-) O del zvakuciu - tiek daug zvakuciu ant torto sunkiai betelpa...
48/ Oksana, aciu, raudonuoju...
49/ Gerai :-)
50/ Aciu, Kristina!
51/ Aciu, Mindaugai!
52/ Dekui, Daiva, sekmes tikrai dar reikes. O pavasaris mano mylimiausias metu laikas :-)
 
 
54. Dangus    (2008 05 14 12:44)  
53. ir as karts nuo karto griztu. :). kaip toj dainoj. "ja aglienulsa pasmatriet ni aglienulas li ana shtob masmatriet niaglienulsa li ja".
 
 
55. Brigita    (2008 05 14 12:46)  
Grazi moteris,ypac lupos :)Su Gimtadieniu jei gerai supratau !+
 
 
56. SP    (2008 05 14 12:57)  
54/ Dangau, matau jau ir tu posmus delioti pradesi :-))
55/ Dekoju uz komplimentus. Moterys retai juos dalina, pamaloninot ;-)
 
 
57. Dangus    (2008 05 14 12:59)  
56. as pasikuklinsiu :). nes bijau uzrustinti Odina.
 
 
58. Luce    (2008 05 14 13:01)  
sveikinimai.
O jei moterys retai komplimentus dalina, tai tuomet ir nuo manęs šūsnis.
 
 
59. SP    (2008 05 14 13:09)  
57/ Odinas matyt miega, po naktinio kurybinio antpludzio :-)))) Kol ramu, galima reikstis!
58/ Luce, dekoju uz sveikinimus ir komplimentus!
 
 
60. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 13:18)  
Labas rytas, tikiuosi galveles neskauda :)
 
 
61. Dangus    (2008 05 14 13:24)  
xixixixi. pazadinom :). labas rytas Panui.
 
 
62. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 13:32)  
labas, labas ... labai jau garsiai cia is pat ankstyvo ryto sukalojat .... einu po dusu palysiu, gal tada tas triuksmas kiek nurims :)
 
 
63. SP    (2008 05 14 13:35)  
60/ Labas rytas? Jau gerokai po vidurdienio :-)) Galvele neskauda, akeles zvairuoja :-0
61/ Dangau, cia tavo darbas? :-)))) Neuzrustink, a tai ims ir ikals trioske man ;-)))
 
 
64. Dangus    (2008 05 14 13:39)  
63. Dangus tik stebi. aplinka kalta visad buna. del zemiau isvardintu priezasciu trioskes jis jums neikals.

1. Ramunas skaito tarp eiluciu. realiai jis skaityt nemoka.
2. Katinukams gelytems ir graziom mergytem pavasario metu Ramunas nededa trejetu.
3. Visgi kad ir koks bedievis butu bijos gal vienakart dangaus kersto.

einu pirkti sprite.
 
 
65. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 13:42)  
63/ Kam po vidurdienio, o kam ir rytas :), trioskes nedesiu, nes negaliu .... jau piataka ikaliau vakar per durna galva....
64/ As ir tarp eiluciu nemoku, man sekretore papasakoja ir perfrazuoja ...., Ramunas apskritai trejetus deda isimtinais atvejais ..... Sakai dangaus kersto .... o as jam nieko blogo nepadariau ....
Prisiziurejai reklamos ir dabar bijai buti troskuliu :-D
 
 
66. SP    (2008 05 14 13:43)  
64/ Dangau, nepirk, buk troskulys :-)))))))))))))))
 
 
67. Dangus    (2008 05 14 13:45)  
65. pamirsau pamineti fakta kad Ramunas jau padejo penketa.

Bijau kad kas nors kitas spraitu nebutu
 
 
68. SP    (2008 05 14 13:45)  
65/ ot durna galva, matyt apsvaigus buvo :-)))
Beje, cia sekretore taip eiliuoja?
 
 
69. SP    (2008 05 14 13:47)  
Hmmm, pasitaisau, norejau parasyk, kad durna galva, dykai penketus dalina...
 
 
70. Dangus    (2008 05 14 13:49)  
66. per velu as SPRAITAS!!!!
 
 
71. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 13:49)  
na, nebuna pietu veltui :)
Na sekretorei pasakau, parasyk koki xx eili, tema xxxx kad butu zodziai Sniege, muna, buciuoja ir visada ir ji jau gerai pazinodama mano eiliavimo stiliu realizuoja mintis :)
 
 
72. SP    (2008 05 14 13:55)  
70/ Dangau, koks greitas tu. Pabijojai, kad kas aplenks?
71/ Hmm, hmm, kava ir penketas, kol kas veltui. Tik kad paskui labai brangiai moket nereiktu ;-)) Siaubas, as ir vel prisisnekesiu! :-)))))))) Ir dar, sekretore neblogai, naktimis dirba. Panasu, kad atidirbineja?
 
 
73. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 13:55)  
labai patinka dabartinio darbo vertinimo forma
 
 
74. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 13:56)  
72/ papietavom pora kartu su sekretore, tai va dar dabar naktimis ir aria :)
 
 
75. Dangus    (2008 05 14 13:57)  
na ka gi teks Ramuna iduot del darbuotoju isnaudojimo...
 
 
76. Ieva Vincer    (2008 05 14 14:09)  
Su n-ioliktu :PPPP
 
 
77. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 14:55)  
75. o gal jai tai patinka .... buti isnaudojamai .... :)
 
 
78. SP    (2008 05 14 15:19)  
75/ kvepia valdiskom istaigom :-))
76/ Aciu!
77/ ...tare atsigaves Munas :-))
 
 
79. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 15:29)  
78/ ir po dusu nugramdes samanas nuo kuno ....
 
 
80. Sigitas    (2008 05 14 15:35)  
prisiminus senus gerus laikus - turiu tau mashina... gal krovini turi ? :):):) sveikinu!
 
 
81. SP    (2008 05 14 15:50)  
79/ apkerpejes koks!
80/ Aciu, Sigitai. Turiu, oj turiu ka tau pasiulyt!
 
 
82. Sigitas    (2008 05 14 16:59)  
81/ na na?
 
 
83. K. M.    (2008 05 14 17:17)  
SVEIKINU!!!!!
Atviras ir stiprus zvilgsnis. Negana, kad esi labai grazi, tai dar ir fotkini puikuliskai. Laikyt taip ir toliau! ;)
 
 
84. SP    (2008 05 14 19:16)  
82/ Idomu pasidare? Pasuk man :-))
83/ ACIU! Fotkinu pusetinai, dekui uz komplimentus. Stengsiuosi laikyt!
 
 
85. Inga Jankauskaitė    (2008 05 14 23:11)  
Tikiuosi diena buvo tau grazi:) SVEIKINU ;)
 
 
86. Vytautas Daraskevicius    (2008 05 14 23:43)  
Prisijungiu prie sveikinimu! Sauniai atrodai:)
 
 
87. Antanas M    (2008 05 15 09:45)  
:)
 
 
88. Dangus    (2008 05 15 16:30)  
o man galima pasukti? :)
 
 
89. SP    (2008 05 15 23:34)  
85/ Inga, vakar buvo grazi diena, o siandien neblaivi :-)) Aciu uz sveikinimus!
86/ Dekoju Jums Vytautai!
87/ :-))
88/ O Dangau, pagaliau! ...laukiu....
 
 
90. VaRom    (2008 05 15 23:53)  
prisijungiu prie sveikinime; kas metai grazejate! :)
 
 
91. SP    (2008 05 15 23:55)  
90/ kazi ar kokiu 50-ies vis dar taip pat grazesiu? :-)))))))))))))

aciu uz sveikinimus!
 
 
92. Dangus    (2008 05 16 12:17)  
89. sukasi ratu... mano laimes laivas :).
 
 
93. SP    (2008 05 16 12:37)  
92/ ... vejas ant bangu, selsta lyg paklaikes...
 
 
94. Dangus    (2008 05 16 12:54)  
93. ...alkanas dangus jauciasi lyg kvailas...
 
 
95. SP    (2008 05 16 13:05)  
94/ Tai tada Dangui reikia uzkasti :-)) arba nubek sprite!
 
 
96. Dangus    (2008 05 16 13:16)  
94. jau persivalges :D
 
 
97. SP    (2008 05 16 13:23)  
96/ per 22 min? taip nesveika...
 
 

Portretas
Taškai: 84
Vidurkis: 4.68
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   1889
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00234
300117
0010 4
(balsai vėluoja viena para)