Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

kitas pasivaiksciojimo variantas...

 
1. kilimas    (2008 04 16 13:49)  
o Dangau, kam jums tie anglicizmai pavadinime? :)
sugretinimas tikrai idomu.
 
 
2. Gerda!    (2008 04 16 13:51)  
pritariu, įdomu :)
 
 
3. abracadabra    (2008 04 16 13:57)  
visai nieko, deciau abi dideles kaip serija :)
 
 
4. K. M.    (2008 04 16 14:00)  
gerai. Dar reik tokios pasisokinejancios, dviem kasom mergiotes:))
 
 
5. Marijus *Bružila    (2008 04 16 14:03)  
taip.tie anglicizmai dishovai skamba.atrodo lyg statybininkas ish Londono fota talpintu.
prie bajerio visai sulyginai jas
 
 
6. K. M.    (2008 04 16 14:05)  
5/ eik jau "disovai". Cia kaip tik "krutai"
Va kaip lietuviskai pavariau:)))
 
 
7. Marijus *Bružila    (2008 04 16 14:08)  
kiekvienas kaimas savaip supranta zhodi 'dishovai' ir anglizmus
 
 
8. Dangus    (2008 04 16 14:11)  
kuo gi netinka angliskas pavadinimas?
 
 
9. abracadabra    (2008 04 16 14:12)  
8/ manau tuom kad joks angliakalbis jame neizvelgs kazko ypatingesnio :)
 
 
10. Marijus *Bružila    (2008 04 16 14:14)  
8.gi sakau skamba dishovai. prancuzishkai ar dar kokia nesuprantama kalba,gal chia labiau tiktu. o dabar,atrodo,kaip ant 'GOSTznako' uzhklijotas lipdukas 'made in japan'
 
 
11. Dangus    (2008 04 16 14:29)  
vsio nuo siol tik ispaniskai rasysiu :D. bet tai vel nesamone.. puse LT ispanijoje dirba...
 
 
12. Marijus *Bružila    (2008 04 16 14:30)  
tuomet rashyk lietuvishkai,niekas nesupras
 
 
13. Dangus    (2008 04 16 14:33)  
12 jei pradesiu naudoti lietuviskas raides vietoj "sh zh eu" tai gali ir nesuprast.
 
 
14. kilimas    (2008 04 16 14:43)  
13./ Dangau, taigi pakeiskie pavadinima, nugalejom jau, nugalejom.. :))
 
 
15. Dangus    (2008 04 16 14:51)  
14. o jeigu ne. o jeigu ne. suvalgysiu kopustus backoje? :)
 
 
16. Knieža    (2008 04 16 14:57)  
Lietuva lietuviams
:)
 
 
17. VaRom    (2008 04 16 15:15)  
gerai angliski pavadinimai, tikrai gerai, kai darbus prades pirkti muziejai ir kolekcionieriai nereikes sukti galvos del pavadinimu :))
 
 
18. SP    (2008 04 16 15:58)  
Labai puikiai susigretino :-)
 
 
19. Gintautas Bakšys    (2008 04 16 17:01)  
Forumas atsivėrė po fotografija..
Foto +5
p.s. Negi svarbu kokia kalba parašytas pavadinimas?
 
 
20. Genadij Januškevič    (2008 04 16 17:12)  
labai +
 
 
21. š'kycia ąžuoliukas    (2008 04 16 18:03)  
patinka, praktiškai jokio pavadinimo nereikia
 
 
22. Algimantas Tirlikas    (2008 04 16 18:03)  
Junge und alte~
 
 
23. DD    (2008 04 16 19:39)  
kazhkaip mergaite greitai paseno ... :-D
 
 
24. MP    (2008 04 16 20:47)  
del anglisku pavadinimu - pigu ar nepigu, "kruta" ar ne manau priklauso nuo konteksto. pavartoju ir as kartais ir nemanau kad tai pigu, jei atitinka konteksta. pvz - fotoje pavaizduotas koks vakarietiskas vaizdelis, tada "vietinis" pavadinimas gali labai natraliai iliustruoti veiksma. arba - angliskas saskambis tinka prie foto temos, bet lietuvisko atitikmens neturi. pvz "die hard" yra butent "die hard" o ne "mirti sunkiai" :)
 
 
25. Miau    (2008 04 16 20:49)  
gera perspektyva ar kaip cia...
 
 
26. abphoto    (2008 04 16 21:02)  
aina kaip manekenė:))
 
 
27. VV    (2008 04 17 00:43)  
24/ visiškai sutinku; būna tokių sparnuotų frazių, kurios sunyksta, pabandžius išversti

fotografijos veikia; perspektyva, rakursas, spalvos - net hipnotizuoja; man nepabostų, patiktų matyti visą kolekciją tokių pakeleivių
 
 
28.    (2008 04 19 18:06)  
klasikinis sugretinimas :)
 
 
29. j.v    (2008 04 22 03:59)  
:)) prajuokino
 
 
30. Edita    (2008 04 22 06:56)  
Tvora lyg ir ta pati, bet net takas... kitoks :) Man patiko :)
 
 
31. elinax    (2008 04 25 11:23)  
Puikiai+
 
 
32. you can call me betty    (2008 04 25 15:15)  
tada ir dabar... oh,- sakytų močiutė, kažkada, vaikeli, ir aš buvau tokia jauna.
man patinka:-)
 
 
33. R.P.R.    (2008 04 25 16:03)  
patinka man
 
 
34. Antanas M    (2008 04 30 13:28)  
paprasta ir aišq
 
 
35. Edgaras Donela    (2008 05 04 02:52)  
beveik taspats tik skirtingi sezonai -pavasaris ir ruduo. gerai cia! +:)
 
 
36. zenza    (2008 05 30 11:48)  
tik-tak, tik-tak laikas greitai eina.... atkreipiau dėmesį į kelią. ten kur jaunystė - siauras toks, su žaliais pakraščiais. o kur senatvė - išvažinėtas ir su nukritusiais lapais.... labai alegoriška...prisiminiau anekdota, kai močiutė sutinka jauną panelę ją visaip giria, kokia tu jauna, kokia tu graži... ir vaikinam turbūt neduodi? ne, sako panelė išdidžiai, neduodu. o senutė ir sako - na ir kvaila....
p.s. Dangau, tikiuosi nuotraukoje ne tavo artimieji ;))
 
 
37. Dangus    (2008 05 30 11:49)  
36. shmiki tu shmiki :). kairej tai mano artimiausias sirdziai zmogus. o desinej nepazistamas.
 
 

Kita
Taškai: 81
Vidurkis: 4.68
Vertino vartotojų:   32
Žiūrėta kartų:   1760
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10122
101515
0001 3
(balsai vėluoja viena para)