Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Dar lyg ir visai neseniai viena tamsiaodė Eglė žalčių karalienė susisukusi į kailinius šūkavo prie Baltijos parimus. "Žylvinia, Žylvinia, kur tiu? Sugrįžk, Žylvinia!! Išmetė kruvinai putotos bangos nelaimėlį plaukiką ant kopų, surado jį tamsiaodė Eglė žalčių karalienė ir išvilkusi iš naro kostiumo išprovokavo subtiliai žalsvą jo kūną atlikti paskutinę priedermę. Ilgai šaukė ant marių kranto raštuotom juostom apsivijusios lietuvaitės rudąją savo sesę: "Vyk į savo gimtąjį kraštą, nebegrįžk daugiau!" - neprišaukė. Eglė užmetusi nesunešiotas kurpes ir nekeptą rėtyje pyragą, užmiršusi net beveik sumedėjusius savo vaikus, ilgai dar šaukė Žilviną jau visai kitokiu balsu. Visiems žalčiams ir gyvatėms buvo smagi pramoga. Ka padarysi...(Juk mes įvairiai mokame tyčiotis iš savo liaudies kultūros, ar ne? )

 
1. Флагвамвчaйку    (2008 04 07 11:17)  
Akts.
 
 
2. Daiva Kalinauskaitė    (2008 04 07 11:17)  
=) 5
 
 
3. Флагвамвчaйку    (2008 04 07 11:18)  
Ne, cia visa orgija!!!
 
 
4. Mindaugas Buivydas    (2008 04 07 11:18)  
Oho!
 
 
5. Paša Angelina    (2008 04 07 11:22)  
olia lia kaip tiesmukiškai,brutaliai 3
 
 
6. kilimas    (2008 04 07 11:25)  
5./ aha - per telika subtiliau viskas. Sedi issiziojes ir mzai ka pastebi.
 
 
7. Sau    (2008 04 07 11:27)  
...ir nuo to karto Baltija išmeta suakmenėjusius Eglės prakaito ir kt lašelius ,kuriuos kukliosios lietuvaitės prie širdelės ir lūpų glaudž...:)))
 
 
8. Sau    (2008 04 07 11:27)  
...ir nuo to karto Baltija išmeta suakmenėjusius Eglės prakaito ir kt lašelius ,kuriuos kukliosios lietuvaitės prie širdelės ir lūpų glaudž...:)))
 
 
9. kilimas    (2008 04 07 11:27)  
7, 8/ teisingi pastebejimai :)
 
 
10. Sau    (2008 04 07 11:28)  
sorry
 
 
11. Флагвамвчaйку    (2008 04 07 11:28)  
hehe:)))
 
 
12. Snaržas    (2008 04 07 11:39)  
:-D))))))))))))))))))))))))))))))))))) !!!!
 
 
13. JP    (2008 04 07 11:40)  
kilime, ką rūkai, kad tokias vizijas matai?
pamiršai žalčiui kiaulės kojas nupjauti
 
 
14. kilimas    (2008 04 07 11:43)  
13. uztenka prisigert ir kiaulienos prisiėsti.
taip, pamirsau.
 
 
15. Mindaugas Kirstukas    (2008 04 07 11:53)  
:)))))
 
 
16. kilimas    (2008 04 07 11:55)  
klausykit, cia labai liudnas piesinys!..
 
 
17. Algimantas Tirlikas    (2008 04 07 12:02)  
Liemenukai buvo išrasti prieš ~200m,o prezervatyvai?
 
 
18. tudorake    (2008 04 07 12:12)  
kaip yra taip ir nupaišyta.
 
 
19. Altijus    (2008 04 07 12:15)  
Che,che,che ++++++
 
 
20. hideo    (2008 04 07 12:16)  
hehehe. taikliai čia, oi kaip taikliai.

gal galima sekantį darbą Žemaitės tematika? :)
 
 
21. kilimas    (2008 04 07 12:17)  
20./ Visaip galima.
 
 
22. Marijus *Bružila    (2008 04 07 12:19)  
pavarei. +5 . ideja aishki ir tavo pasipiktinimas suprastas. iliustruota daugiau nei puikiai
 
 
23. Kęstutis Šimatonis    (2008 04 07 12:30)  
turtingas darbas
 
 
24. Pijus Vyčas    (2008 04 07 12:37)  
egle ant lauzo
 
 
25. Tekle    (2008 04 07 12:41)  
rasistas vienok ;)
 
 
26. Daiva Kalinauskaitė    (2008 04 07 12:54)  
indomu Berneen labai isizeistu...
niu cia ne Egle, bet romantiska: http://www.youtube.com/watch?v=j_9PsqC1BIA
 
 
27. Daiva Kalinauskaitė    (2008 04 07 12:56)  
che che radau ir Egle: http://www.youtube.com/watch?v=WUGQgVvATj8
=)p
 
 
28. Dangus    (2008 04 07 12:56)  
ne visos tos Egles tokios :). nu bet tu kilimai tiesmukiskai su tais zalciais. :)
 
 
29. Dangus    (2008 04 07 12:57)  
dar karta paziurejau :). ir obuoliuka radau
 
 
30. Dangus    (2008 04 07 12:59)  
Daiva afigiet!!!!!!!!!!!!
 
 
31. Daiva Kalinauskaitė    (2008 04 07 13:00)  
ka...? kas yra? uj ka as...
 
 
32. Dangus    (2008 04 07 13:03)  
gera ta tavo nuoroda :)
 
 
33. Marijus *Bružila    (2008 04 07 13:04)  
Dangau,o tu ka shio darbo nesupratai?
 
 
34. Antanas M    (2008 04 07 13:21)  
Šlykštynėmis šlykštynių nenugalėsi :(
 
 
35. VaRom    (2008 04 07 13:24)  
WTF??? cia ziuriu porcija rasizmo pazerei...patiko, kad si karta atkreipei demesi i #13 ir #23 komentarus po siuo darbu:http://fotokudra.lt/img.php?img=65950&nav=aut&page= :)))
 
 
36. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 04 07 13:27)  
Chi, smagi interpretacija .... idomu yra kokia nors legenda pasakojanti/aiskinanti, kodel tokios nuostabios sudo spalvos musu juros vanduo.....
 
 
37. kilimas    (2008 04 07 13:46)  
35./ giliai ieskote.
 
 
38. kilimas    (2008 04 07 13:47)  
35./ ne rasizmas cia svarbiausia. jo cia is vis nera. tik pasityciojimas is liaudies kulturos. kaip kad ir parasiau.
 
 
39. Dangus    (2008 04 07 14:00)  
Mar dvejopai supratau as ji.
 
 
40. VaRom    (2008 04 07 14:07)  
37/ ne ieskau, turiu gera vaizdine atminti
38/ as suprantu tave, bet as 10+ metu praleides kitoj kulturoj jau ziuriu placiau, atsimink, tu publikuoji savo darbus visam pasauliui
 
 
41. kilimas    (2008 04 07 14:09)  
40. veliau isimsiu.
 
 
42. Marijus *Bružila    (2008 04 07 14:42)  
sugrizhtu vis pasizhiureti
 
 
43. kilimas    (2008 04 07 14:45)  
42./ as irgi :)
 
 
44. Dangus    (2008 04 07 14:55)  
kaip ir as :)
 
 
45. Dangus    (2008 04 07 14:55)  
siaip kilimas gali greit retusuot netinkamas vietas sitam paveiksle :). padaryt N-14 versija.
 
 
46. kilimas    (2008 04 07 15:05)  
45. nedarys taip kilimas. :)
 
 
47. Linosz Kranowski    (2008 04 07 15:30)  
tikrai nereikia isimti. labai teisingas darbas, o kudra ne "visas pasaulis", o net jei tokia ir butu, tai tik i gera, siuo atveju
 
 
48. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 04 07 15:37)  
40/ Niekaip neizvelgiu cia jokio rasizmo.....
 
 
49. VaRom    (2008 04 07 16:19)  
40/ nieko nereikia trinti, tu is isreiskei savo poziuri siuo darbu, as taip pat
48/ priklauso nuo kiekvieno supratimo slenkscio, bet suprask mane teisingai, tai ir gerai, kad yra ivairios nuomones
 
 
50. Vaidotas Galvė    (2008 04 07 16:39)  
Porno:)
 
 
51. kilimas    (2008 04 07 16:42)  
50./ ne
 
 
52. Marijus *Bružila    (2008 04 07 16:47)  
dar atejau pazhiuret :)
bishki detaliu pasigedau.pas tave ju daugiau budavo.
 
 
53. Vaidotas Galvė    (2008 04 07 16:49)  
27./ Ačiū, dabar pamačiau kaip žmones traumuoja lietuviškos televizijos žiūrėjimas. Ar gal autorius rasistas? Įtariu, jei kokia negroidinė soliariumo blondinė lietuvaitė būtų tam klipe, tai šitas darbas ir negimtų:)
50./ Atviras vidaus organų demonstravimas nuo senų laikų jau buvo nepriimtinas.
 
 
54. Romas Kanapeckas    (2008 04 07 16:50)  
Tokia lietuviska kamasutra :)))
 
 
55. kilimas    (2008 04 07 16:52)  
53./ vidaus organu cia nei kvapo.
 
 
56. kilimas    (2008 04 07 16:52)  
55./ nu gal TIK kvapas..
 
 
57. kilimas    (2008 04 07 17:13)  
52./ si kart koncentruojamasi labiau i pasakojima ir vaizdo iesmukiskuma. :)
 
 
58. abracadabra    (2008 04 07 17:16)  
41/ as tau kaip isimsiu :))))
 
 
59. abracadabra    (2008 04 07 17:16)  
5/ nieko naujo, Paša. Užuojauta.
 
 
60. kilimas    (2008 04 07 17:16)  
58./ jei ka, atsiusu i privata :)
 
 
61. abracadabra    (2008 04 07 17:18)  
60/ tu man originala pastu.... padovanok :) Galva duodu - pasikabinsiu matomiausioj vietoj :)
 
 
62. kilimas    (2008 04 07 17:20)  
61./ iteiksiu i rankas, progai pasitaikius. :)
 
 
63. abracadabra    (2008 04 07 17:20)  
33/ jis tik savus darbus supranta, negi nepastebejai ? :)
 
 
64. abracadabra    (2008 04 07 17:22)  
62/ galima but ramiam kad turiu? :)
 
 
65. kilimas    (2008 04 07 17:22)  
64./ nu.
 
 
66. kilimas    (2008 04 07 17:23)  
64./ dar pitaka padekie, ant to susitarimo :)))
 
 
67. abracadabra    (2008 04 07 17:25)  
66/ pitaka padejau ir i megstamas imeciau is kart po to kai patalpinai, tik komentaro nerasiau nes trumpam uzbeges buvau :) prie komentaru tik dabar radau minute prieit :)
 
 
68. kilimas    (2008 04 07 17:26)  
64./ tai tada be kabu :)
 
 
69. abracadabra    (2008 04 07 17:26)  
68/ iremint nepamirsk :)
 
 
70. abracadabra    (2008 04 07 17:35)  
beje, tik paspaudes j/b (jabytute) mygtuka izvelgiau lasha rasizmo :)
 
 
71. cruxman    (2008 04 07 17:38)  
Ne veltui sakoma, kad pasakos tinka visiems laikams...
 
 
72. Petras T.    (2008 04 07 18:04)  
Subangavo kūdra
!!!
 
 
73. Daiva Kalinauskaitė    (2008 04 07 18:56)  
supper nebuvau pora valandu prie pc, o cia uch kiek komentaru =D
 
 
74.    (2008 04 07 19:21)  
mda :))))
 
 
75. Gedas    (2008 04 07 19:26)  
:))))))))))) geras
 
 
76. Arūnas Eismantas    (2008 04 07 20:09)  
va čia ta menas.Nupiešiai bobą šokinėjančią ant **** ir visi baldielina......
 
 
77. Lukas Petrenka    (2008 04 07 20:28)  
sutrikusios vaizduotes vaisiai.. visai neskanu, poshla, atstumia.. nevertinsiu nes tokie darbai net nevertinami
 
 
78. Rūta Urbonaitė    (2008 04 07 20:43)  
76/ Ne visi. :)
 
 
79. VaRom    (2008 04 07 21:08)  
o kodel, abra, tau kilimas turi dovanoti si sedevra? gal ir as noriu? aisku labiausiai tai kranauskas nori! darom aukciona, jei autorius sutinka
 
 
80. Vytautas Trasikis    (2008 04 07 22:31)  
Oho darbas ir Oho kokie troškimai dėl jo :D :)
 
 
81. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 04 07 22:43)  
76/ Arunai, ir as baldelinu kai boba ant mano **** sokineja ... :)
 
 
82. Sigitas Daščioras    (2008 04 07 23:10)  
oho kiek komentaru... vadinasi yr smardves...+5
 
 
83. abracadabra    (2008 04 07 23:11)  
79/ Cardinaliau, ar zinai poslovica "traukinys sikanciu nelaukia" ? :) ar zinai kas yra "poslovica" ? :)
 
 
84. elinax    (2008 04 08 09:02)  
:)))))
 
 
85. kilimas    (2008 04 08 10:10)  
che che. imesiu koki nors grazu vaizdeli apsiraminimui :)
(aciu uz komentarus ir piesinuko teisinga ivertinima bei supratima!)
 
 
86. Mindaugas Bernatonis    (2008 04 08 11:34)  
85/ Maladiec. Tikrai yra apie ką pagalvoti, susimąstyti. LNK žiburėlis... Žilvinia... Pigus kayp valnijas...
 
 
87. Ramūnas L.    (2008 04 09 15:36)  
Jo majo kaip tu čia teisingai :))
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.20
Vertino vartotojų:   59
Žiūrėta kartų:   3093
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
30209
1202616
4101 3
(balsai vėluoja viena para)