| |
 |
1.
(2008 04 07 11:17)
Akts.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 07 11:17)
=) 5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 07 11:18)
Ne, cia visa orgija!!!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 07 11:18)
Oho!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 07 11:22)
olia lia kaip tiesmukiškai,brutaliai 3
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 07 11:25)
5./ aha - per telika subtiliau viskas. Sedi issiziojes ir mzai ka pastebi.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 07 11:27)
...ir nuo to karto Baltija išmeta suakmenėjusius Eglės prakaito ir kt lašelius ,kuriuos kukliosios lietuvaitės prie širdelės ir lūpų glaudž...:)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 07 11:27)
...ir nuo to karto Baltija išmeta suakmenėjusius Eglės prakaito ir kt lašelius ,kuriuos kukliosios lietuvaitės prie širdelės ir lūpų glaudž...:)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 07 11:27)
7, 8/ teisingi pastebejimai :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 07 11:28)
sorry
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 07 11:28)
hehe:)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 07 11:39)
:-D))))))))))))))))))))))))))))))))))) !!!!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 07 11:40)
kilime, ką rūkai, kad tokias vizijas matai?
pamiršai žalčiui kiaulės kojas nupjauti
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 07 11:43)
13. uztenka prisigert ir kiaulienos prisiėsti.
taip, pamirsau.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 07 11:53)
:)))))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 07 11:55)
klausykit, cia labai liudnas piesinys!..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 07 12:02)
Liemenukai buvo išrasti prieš ~200m,o prezervatyvai?
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 07 12:12)
kaip yra taip ir nupaišyta.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 07 12:15)
Che,che,che ++++++
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 07 12:16)
hehehe. taikliai čia, oi kaip taikliai.
gal galima sekantį darbą Žemaitės tematika? :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 07 12:17)
20./ Visaip galima.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 07 12:19)
pavarei. +5 . ideja aishki ir tavo pasipiktinimas suprastas. iliustruota daugiau nei puikiai
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 04 07 12:30)
turtingas darbas
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 07 12:37)
egle ant lauzo
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 04 07 12:41)
rasistas vienok ;)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 04 07 12:54)
indomu Berneen labai isizeistu...
niu cia ne Egle, bet romantiska: http://www.youtube.com/watch?v=j_9PsqC1BIA
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 04 07 12:56)
che che radau ir Egle: http://www.youtube.com/watch?v=WUGQgVvATj8
=)p
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 04 07 12:56)
ne visos tos Egles tokios :). nu bet tu kilimai tiesmukiskai su tais zalciais. :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 04 07 12:57)
dar karta paziurejau :). ir obuoliuka radau
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 04 07 12:59)
Daiva afigiet!!!!!!!!!!!!
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 04 07 13:00)
ka...? kas yra? uj ka as...
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 04 07 13:03)
gera ta tavo nuoroda :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 04 07 13:04)
Dangau,o tu ka shio darbo nesupratai?
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 04 07 13:21)
Šlykštynėmis šlykštynių nenugalėsi :(
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 04 07 13:24)
WTF??? cia ziuriu porcija rasizmo pazerei...patiko, kad si karta atkreipei demesi i #13 ir #23 komentarus po siuo darbu:http://fotokudra.lt/img.php?img=65950&nav=aut&page= :)))
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 04 07 13:27)
Chi, smagi interpretacija .... idomu yra kokia nors legenda pasakojanti/aiskinanti, kodel tokios nuostabios sudo spalvos musu juros vanduo.....
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 04 07 13:46)
35./ giliai ieskote.
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 04 07 13:47)
35./ ne rasizmas cia svarbiausia. jo cia is vis nera. tik pasityciojimas is liaudies kulturos. kaip kad ir parasiau.
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 04 07 14:00)
Mar dvejopai supratau as ji.
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 04 07 14:07)
37/ ne ieskau, turiu gera vaizdine atminti
38/ as suprantu tave, bet as 10+ metu praleides kitoj kulturoj jau ziuriu placiau, atsimink, tu publikuoji savo darbus visam pasauliui
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 04 07 14:09)
40. veliau isimsiu.
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 04 07 14:42)
sugrizhtu vis pasizhiureti
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 04 07 14:45)
42./ as irgi :)
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 04 07 14:55)
kaip ir as :)
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 04 07 14:55)
siaip kilimas gali greit retusuot netinkamas vietas sitam paveiksle :). padaryt N-14 versija.
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 04 07 15:05)
45. nedarys taip kilimas. :)
|
|
| |
| |
 |
47.
(2008 04 07 15:30)
tikrai nereikia isimti. labai teisingas darbas, o kudra ne "visas pasaulis", o net jei tokia ir butu, tai tik i gera, siuo atveju
|
|
| |
| |
 |
48.
(2008 04 07 15:37)
40/ Niekaip neizvelgiu cia jokio rasizmo.....
|
|
| |
| |
 |
49.
(2008 04 07 16:19)
40/ nieko nereikia trinti, tu is isreiskei savo poziuri siuo darbu, as taip pat
48/ priklauso nuo kiekvieno supratimo slenkscio, bet suprask mane teisingai, tai ir gerai, kad yra ivairios nuomones
|
|
| |
| |
 |
50.
(2008 04 07 16:39)
Porno:)
|
|
| |
| |
 |
51.
(2008 04 07 16:42)
50./ ne
|
|
| |
| |
 |
52.
(2008 04 07 16:47)
dar atejau pazhiuret :)
bishki detaliu pasigedau.pas tave ju daugiau budavo.
|
|
| |
| |
 |
53.
(2008 04 07 16:49)
27./ Ačiū, dabar pamačiau kaip žmones traumuoja lietuviškos televizijos žiūrėjimas. Ar gal autorius rasistas? Įtariu, jei kokia negroidinė soliariumo blondinė lietuvaitė būtų tam klipe, tai šitas darbas ir negimtų:)
50./ Atviras vidaus organų demonstravimas nuo senų laikų jau buvo nepriimtinas.
|
|
| |
| |
 |
54.
(2008 04 07 16:50)
Tokia lietuviska kamasutra :)))
|
|
| |
| |
 |
55.
(2008 04 07 16:52)
53./ vidaus organu cia nei kvapo.
|
|
| |
| |
 |
56.
(2008 04 07 16:52)
55./ nu gal TIK kvapas..
|
|
| |
| |
 |
57.
(2008 04 07 17:13)
52./ si kart koncentruojamasi labiau i pasakojima ir vaizdo iesmukiskuma. :)
|
|
| |
| |
 |
58.
(2008 04 07 17:16)
41/ as tau kaip isimsiu :))))
|
|
| |
| |
 |
59.
(2008 04 07 17:16)
5/ nieko naujo, Paša. Užuojauta.
|
|
| |
| |
 |
60.
(2008 04 07 17:16)
58./ jei ka, atsiusu i privata :)
|
|
| |
| |
 |
61.
(2008 04 07 17:18)
60/ tu man originala pastu.... padovanok :) Galva duodu - pasikabinsiu matomiausioj vietoj :)
|
|
| |
| |
 |
62.
(2008 04 07 17:20)
61./ iteiksiu i rankas, progai pasitaikius. :)
|
|
| |
| |
 |
63.
(2008 04 07 17:20)
33/ jis tik savus darbus supranta, negi nepastebejai ? :)
|
|
| |
| |
 |
64.
(2008 04 07 17:22)
62/ galima but ramiam kad turiu? :)
|
|
| |
| |
 |
65.
(2008 04 07 17:22)
64./ nu.
|
|
| |
| |
 |
66.
(2008 04 07 17:23)
64./ dar pitaka padekie, ant to susitarimo :)))
|
|
| |
| |
 |
67.
(2008 04 07 17:25)
66/ pitaka padejau ir i megstamas imeciau is kart po to kai patalpinai, tik komentaro nerasiau nes trumpam uzbeges buvau :) prie komentaru tik dabar radau minute prieit :)
|
|
| |
| |
 |
68.
(2008 04 07 17:26)
64./ tai tada be kabu :)
|
|
| |
| |
 |
69.
(2008 04 07 17:26)
68/ iremint nepamirsk :)
|
|
| |
| |
 |
70.
(2008 04 07 17:35)
beje, tik paspaudes j/b (jabytute) mygtuka izvelgiau lasha rasizmo :)
|
|
| |
| |
 |
71.
(2008 04 07 17:38)
Ne veltui sakoma, kad pasakos tinka visiems laikams...
|
|
| |
| |
 |
72.
(2008 04 07 18:04)
Subangavo kūdra
!!!
|
|
| |
| |
 |
73.
(2008 04 07 18:56)
supper nebuvau pora valandu prie pc, o cia uch kiek komentaru =D
|
|
| |
| |
 |
74.
(2008 04 07 19:21)
mda :))))
|
|
| |
| |
 |
75.
(2008 04 07 19:26)
:))))))))))) geras
|
|
| |
| |
 |
76.
(2008 04 07 20:09)
va čia ta menas.Nupiešiai bobą šokinėjančią ant **** ir visi baldielina......
|
|
| |
| |
 |
77.
(2008 04 07 20:28)
sutrikusios vaizduotes vaisiai.. visai neskanu, poshla, atstumia.. nevertinsiu nes tokie darbai net nevertinami
|
|
| |
| |
 |
78.
(2008 04 07 20:43)
76/ Ne visi. :)
|
|
| |
| |
 |
79.
(2008 04 07 21:08)
o kodel, abra, tau kilimas turi dovanoti si sedevra? gal ir as noriu? aisku labiausiai tai kranauskas nori! darom aukciona, jei autorius sutinka
|
|
| |
| |
 |
80.
(2008 04 07 22:31)
Oho darbas ir Oho kokie troškimai dėl jo :D :)
|
|
| |
| |
 |
81.
(2008 04 07 22:43)
76/ Arunai, ir as baldelinu kai boba ant mano **** sokineja ... :)
|
|
| |
| |
 |
82.
(2008 04 07 23:10)
oho kiek komentaru... vadinasi yr smardves...+5
|
|
| |
| |
 |
83.
(2008 04 07 23:11)
79/ Cardinaliau, ar zinai poslovica "traukinys sikanciu nelaukia" ? :) ar zinai kas yra "poslovica" ? :)
|
|
| |
| |
 |
84.
(2008 04 08 09:02)
:)))))
|
|
| |
| |
 |
85.
(2008 04 08 10:10)
che che. imesiu koki nors grazu vaizdeli apsiraminimui :)
(aciu uz komentarus ir piesinuko teisinga ivertinima bei supratima!)
|
|
| |
| |
 |
86.
(2008 04 08 11:34)
85/ Maladiec. Tikrai yra apie ką pagalvoti, susimąstyti. LNK žiburėlis... Žilvinia... Pigus kayp valnijas...
|
|
| |
| |
 |
87.
(2008 04 09 15:36)
Jo majo kaip tu čia teisingai :))
|
|
| |