| |
 |
1.
(2008 03 20 22:59)
oj geraj. Dusia ilsisi...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 20 23:19)
imhi
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 20 23:37)
tapybiskai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 21 00:32)
spalvingai, patiko
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 21 00:34)
grazus mirazas... :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 21 00:43)
=4,5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 21 06:56)
tatyba vandeniu~
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 21 15:48)
labai jau spalvytės mielos...tikrai kaip patepliota teptuku...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 21 16:06)
grazu :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 21 16:07)
dailu :)+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 21 17:18)
Grazu. spinduliskai
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 21 22:12)
liuks. žaviuos tavo darbais ir kuo toliau, tuo labiau... 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 21 22:35)
pasak pasakos Azuolas - Drebules brolis... ;)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 21 22:38)
geraj Evelina ! +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 21 22:43)
14/ Labai malonu tai iš Jūsų išgirsti!
15/ Ėts. pasakose, o realybėje? ;>
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 21 23:29)
Ets, ta realybe tokia, kad imi, zmogau ir kuri pasakas...zodziu , fotografijom, ar kazkaiptai ten kitaip...
|
|
| |