Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Флагвамвчaйку    (2008 03 20 22:59)  
oj geraj. Dusia ilsisi...
 
 
2. Ramūnas L.    (2008 03 20 23:19)  
imhi
 
 
3. VaRom    (2008 03 20 23:37)  
tapybiskai
 
 
4. ♫♫    (2008 03 21 00:16)  
+
 
 
5. abphoto    (2008 03 21 00:32)  
spalvingai, patiko
 
 
6. Vinile    (2008 03 21 00:34)  
grazus mirazas... :)
 
 
7. Snaržas    (2008 03 21 00:43)  
=4,5
 
 
8. Algimantas Tirlikas    (2008 03 21 06:56)  
tatyba vandeniu~
 
 
9. Genadij Januškevič    (2008 03 21 09:18)  
+
 
 
10. Erika B.    (2008 03 21 15:48)  
labai jau spalvytės mielos...tikrai kaip patepliota teptuku...
 
 
11. Juozuxas    (2008 03 21 16:06)  
grazu :)
 
 
12. Daiva Kielė    (2008 03 21 16:07)  
dailu :)+
 
 
13. K. M.    (2008 03 21 17:18)  
Grazu. spinduliskai
 
 
14. Ieva Vincer    (2008 03 21 22:12)  
liuks. žaviuos tavo darbais ir kuo toliau, tuo labiau... 5
 
 
15. Herkus    (2008 03 21 22:35)  
pasak pasakos Azuolas - Drebules brolis... ;)
 
 
16. Gedas    (2008 03 21 22:38)  
geraj Evelina ! +
 
 
17. Evelina Daugėlaitė    (2008 03 21 22:43)  
14/ Labai malonu tai iš Jūsų išgirsti!
15/ Ėts. pasakose, o realybėje? ;>
 
 
18. Herkus    (2008 03 21 23:29)  
Ets, ta realybe tokia, kad imi, zmogau ir kuri pasakas...zodziu , fotografijom, ar kazkaiptai ten kitaip...
 
 

Macro
Taškai: 81
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   1556
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10053
203415
0100 2
(balsai vėluoja viena para)