Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

TEMINIS ketvirtadienio piešinyS

Toks batalinis - animalistinis - dvigubas portretas.

 
1. Snaržas    (2008 01 24 00:00)  
Sveiki sulaukę Ketvirtadienioooooo !!!!!!! ;-)
 
 
2. Ramūnas L.    (2008 01 24 00:02)  
Tas kairėj, tokis piktesnis braliukas :)
 
 
3. Genutė    (2008 01 24 00:03)  
:))))))))))))
 
 
4. Kęstutis Šimatonis    (2008 01 24 00:05)  
:)
 
 
5. Ramūnas L.    (2008 01 24 00:06)  
Oba, jau pakeitėt apie broliukus :)
 
 
6. I r m a S i l i ū n a i t ė    (2008 01 24 00:07)  
linksmas :)
 
 
7.    (2008 01 24 00:09)  
susimasciau.... paini istorija :)))) o visgi noretusi ja isgirsti :)))) kodel SnarzaS su Babrungu ant tiltelio? vienam patinka melynos, kitam zalios akys?! :))))))))))))))))))))))))))))))
 
 
8. Ramūnas L.    (2008 01 24 00:11)  
Oba, vėl atsirado braliukai. Ne, einu miegot, o tai jau vaidenas :) Ryt ryte, skubiai pas okulistą trauksiu :))
 
 
9. Snaržas    (2008 01 24 00:11)  
7/vaidulia ,net kai kurie senieji Kudriechiai nezhino ,ar SnarzaS su babrungu broliai ar ne....:-)
kartais ir Jie susimaisho... heheeeeee
 
 
10. Babrungas    (2008 01 24 00:13)  
Linksminies Algimantai ?
 
 
11. VaRom    (2008 01 24 00:16)  
Kaip visada pirmas, kaip visada linksmai!
 
 
12. Sigitas Daščioras    (2008 01 24 00:16)  
ragai geraisusipyne, bet pykcio nematau...
 
 
13.    (2008 01 24 00:25)  
9/ va tai tau.... per nauja esu.. tad nesuvedu galu :)))))))))))))) ale ir suintrigavot :P
 
 
14. Snaržas    (2008 01 24 00:46)  
13/vaidulia ,jei viena ish musu sutiksite ,tai matysite skirtuma greitai ,ash esu kuprotas,o Z.Babrungas keliolika minuchiu jaunesnis ,bet negabesnis....:-)
 
 
15.    (2008 01 24 00:59)  
14/ Babrungui nepatinka mano akys :))))) tad manau greit atskirsiu kuris is jusu kuris :))))
o va gabumas idomu kame silpnesnis?? xixixixixi...........
 
 
16.    (2008 01 24 01:01)  
kame, t.y. kokioj srity... xi xi.. cia jau moteriskas cekavumas :)))))))
 
 
17. Snaržas    (2008 01 24 01:08)  
na ,manau taip ir neishsiaishkisite ,per Jauna budama...:-)
 
 
18.    (2008 01 24 01:13)  
apsimetu jauna, kad niekas nezinotu jog issiaiskinau :)
 
 
19.    (2008 01 24 01:15)  
va kaip nukrypau.... palieku vietos kitiems, kad butu kur rasyt :) labanakt ir nesipykit su broliuku/nebroliuku ;)
 
 
20. Arvydas Venclovas    (2008 01 24 06:42)  
:))
 
 
21. Algimantas Tirlikas    (2008 01 24 07:20)  
kaip pasakoj apie ožiukus~
 
 
22. Minkštas debesėlis    (2008 01 24 08:45)  
:)
 
 
23. Robis    (2008 01 24 08:46)  
geraij cia. nieko naujo, ale vis tiek geraij.
 
 
24. Girmantas Bučas    (2008 01 24 09:01)  
svarbiausia nepasimest tarp 2 asmenu
 
 
25. Antanas M    (2008 01 24 09:45)  
nu jooooooooooooooo gerai kad neturiu brolio - (klono) :):)
 
 
26. Mindaugas Buivydas    (2008 01 24 10:56)  
Jei remtis pavadinimu, tai SnaržaS, spėju, kad kairėje, nes labai jau jo veidux nepatenkints į tą Babrungą žiūrėdams :)
 
 
27. Snaržas    (2008 01 24 10:57)  
Antanai -Antanai-Robi-Robi...;-)))
 
 
28. Marijus *Bružila    (2008 01 24 12:36)  
du babrungai per liepteli nesueina.kas?
 
 
29. Antanas M    (2008 01 24 12:52)  
27/keisti namiokai pas tave Algimantai :)
 
 
30. Altijus    (2008 01 24 14:16)  
O,tai jie dar ir susitinka redsykiais ;))
 
 
31. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 01 24 14:21)  
Sedejau skaiciavau skirtumus :-D, nepanasus jie :)
 
 
32. Snaržas    (2008 01 24 14:34)  
31 Ramunai/ :-( gal todel kad vienas bega i deshine ,kitas i kaire, gal todel kad vienas uzh kita bishki jaunesnis ,gal fiksazhas blogas ....:-(((
 
 
33. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 01 24 14:37)  
Na netik, vingiu skaicius ant ragu, akys pirstai, plaukai, etc .... :) na ir pleiskanos byra skirtingai :)
 
 
34. Snaržas    (2008 01 24 14:49)  
33/Ramunai/ ....a nu tai jooooooooo,tai visgi vienaip parodzhiau nors skirtuma,o tai va net Kriste P. mane su Z.Babrungu maishe,kiek zhinau Jinai su juo buvo susitikusi ,po to su manim bendravo lyg buume pazhystami shimta metu :-)
 
 
35. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 01 24 14:56)  
ai, tai zinai tos moterys ..... jos gi ziuri ten kur panasu.... ir is kuklumo akis bijo i veida pakelt :)
 
 
36. Walldis    (2008 01 24 15:10)  
Tu matai ....abu "geras" zmonas turi ..... abu raguoti ...alia ragai jau labai panasus , gal bendras " svogeris" ... :)))))
O jei rimtai , tai labai nuotaika pakelia tavo darbai ....malacius ....
Kad nenuskriaust ..... +5 x2 = +10
 
 
37. Snaržas    (2008 01 24 15:18)  
36/ Vanas,Walldi, viena petaka tam Babrunginui duodi.....?
 
 
38. R.P.R.    (2008 01 24 15:24)  
linksmai cia :))) ragai susipyne :) +
 
 
39. L.B.    (2008 01 24 15:30)  
+5
 
 
40. Petras T.    (2008 01 24 15:39)  
AlgiMantas de Snaržas ir Z.B.Abrungas
 
 
41. Gedas    (2008 01 24 17:53)  
:)
 
 
42. Snaržas    (2008 01 24 18:49)  
:-) krivoij tas Piatraso jazikas ,takoj krivojjj ;-)
 
 

Tema
Taškai: 78
Vidurkis: 4.98
Vertino vartotojų:   26
Žiūrėta kartų:   1382
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00005
000016
0001 4
(balsai vėluoja viena para)