Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Darius Baltakys    (2007 12 16 22:37)  
tepu-tepu-tepu-tepu-tepu-tepu-tepu-tepu-tepu-tepu-tepu-tepu-tepu-tepu-tepu-:)
 
 
2. Arvydas Kupstys    (2007 12 16 22:37)  
čia praėjo Kielė:)
 
 
3. A. Povilenskas    (2007 12 16 22:39)  
ne, cia Tuckus praselino....:)))
 
 
4. Daiva Kielė    (2007 12 16 22:39)  
ot nėra Arūno.....pasakytų, kas praėjo :))
 
 
5. Elzė Jasiukėnaitė    (2007 12 16 22:39)  
smagi:)
 
 
6. Daiva Kielė    (2007 12 16 22:40)  
3......su kokia maskuote tipo .... :)))?
 
 
7. Jonas Tučkus    (2007 12 16 22:48)  
3/ Tučkus tiek neišgeria, kad taip sėlintų...
 
 
8. Walldis    (2007 12 16 23:01)  
+4.5
 
 
9. A. Povilenskas    (2007 12 16 23:04)  
6/ girto ziogo...:)))
7/ oi Tuckau, Tuckau...
 
 
10. Daiva Kielė    (2007 12 16 23:14)  
9. .........va va žiogo :))
 
 
11. Kęstutis Šimatonis    (2007 12 16 23:49)  
:))
 
 
12. Vinile    (2007 12 17 00:41)  
:)) ...grazu
 
 
13. Rikantas S    (2007 12 17 01:16)  
Šilko kelias, arba ilga kelione per kopas :)
 
 
14. AUDrius a    (2007 12 17 07:18)  
speju: tikrai is baro, stabtelejo prie krumelio, skant....ir sunkiai, bet uztikrintai i prieki... ;)
 
 
15. Petras T.    (2007 12 17 07:39)  
Kaip kielė trupinėlio ieškojo
 
 
16. Rolandas Replevičius    (2007 12 17 08:24)  
Aaaiinu namoo... ::))+
 
 
17. Aivaras Banevičius    (2007 12 17 09:13)  
:) +
 
 
18. Antanas M    (2007 12 17 10:42)  
taip ir butu ejes ratu jei ne kuokstas
 
 
19. Minkštas debesėlis    (2007 12 17 11:16)  
labai 6 + :)
 
 
20. Kriste P.    (2007 12 17 12:44)  
:)
 
 
21. Robis    (2007 12 17 16:24)  
taip minimalistiksai....
 
 
22. Mantas K.    (2007 12 17 17:01)  
labai :))+
 
 
23. Liutauras Paskevicius    (2007 12 17 17:40)  
!
 
 
24. Zenonas Urbonavičius    (2007 12 17 18:51)  
Teisingai kažkas vaikšto:) +
Gal ir juodai baltas atrodytų gražiai, tik reiktų pažaist šiek tiek.
 
 
25. Gediminas Kudirka    (2007 12 17 19:10)  
:)))
 
 
26. hideo    (2007 12 17 20:04)  
++
 
 
27. Inferno    (2007 12 17 22:04)  
Cia koks islaikymas, kad subjektas taip toli nuejo? :)
 
 
28. Daiva Kielė    (2007 12 17 22:35)  
27. ..:)
 
 
29. Aurelija.    (2007 12 18 00:04)  
...vasara primine... ech :)
 
 
30. Dominykas Povilenskas    (2007 12 18 16:34)  
:)
 
 
31. Mindaugas Dryža    (2007 12 18 20:20)  
+
 
 
32. Gedas    (2007 12 18 20:50)  
27> :)
geras darbas!
 
 
33. Algimantas Tirlikas    (2007 12 18 23:38)  
gražus darželis,neapžėlęs...+
 
 
34. Balius    (2008 01 25 23:48)  
patinka +
 
 

Kita
Taškai: 81
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   1297
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02042
3121010
0011 6
(balsai vėluoja viena para)