| |
 |
1.
(2007 11 07 09:46)
Kazko net nebedrasu deti...plauksim pelken jauciu:D
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 11 07 09:49)
neplauksi neplauksi :) pliusas už jėgišką nuotaikėlę +++
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 11 07 09:53)
supper, gaila kad teks trint greitai :(
+++
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 11 07 10:06)
Nepriekaistinga!!! Tiek modeliukai, tiek nuotaika, tiek kokybe! Labai grazu!
Galeciau, prabalsuociau, bet man niekas neleidzia :-((
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 11 07 10:35)
nuotaikingas darbas :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 11 07 10:46)
kokia nuotaika. ir as noriu ledinuko!!! manai pasidalins?Mazulis koks paseles :)
Serija ziurisi gerai.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 11 07 11:42)
:)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 11 07 15:35)
super +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 11 07 15:56)
labai,labai :))+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 11 07 18:11)
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 11 07 20:32)
Geri vaikuciai dalijasi...grazu...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 11 07 21:20)
s.lux !
+4,98
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 11 07 23:39)
oo, kaip miela++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 11 13 01:23)
:))) broliskai... labai labai silta serija :) +
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 11 14 17:50)
labai labai patinka
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |