| |
 |
1.
(2007 10 05 08:12)
:)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 10 05 08:27)
puiku
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 10 05 08:30)
po vaiku dar būčiau laiptuką palikęs kokį;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 05 08:35)
Gera paralelė...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 05 08:39)
Vien už pavadinimą didelis pliusas :)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 05 08:43)
Audriau tai viskas ka galejau padaryti per 5ias sekundes. issitraukiau fotika greit diafragma atidariau del visa ko ir soviau.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 05 09:56)
Geras, su mintim :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 05 10:03)
:)))
shaunus prierashas pavadinimo :)
didnga foto
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 05 10:26)
spalvos skanios
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 10 05 11:30)
kadras grazhus ... spalvos nieko, bet jau kontrastas tai kaip pro aprararavusias akis ziurint....
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 10 05 11:57)
tai kad cia rukas ir buvo tadien
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 10 05 11:59)
hi... nesilpnas turejo buti .... rukas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 10 05 12:01)
ne blyn visgi objektyvas aprasojes.... atsiminiau kad ejau is mokyklos kur zmones fotkijau. bet nzn kodel aprasojo... nesalta buvo..
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 10 05 13:36)
patyko :>
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 10 05 20:22)
kiek fotografavus, man tas zmogenas nepavykdavo...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 10 05 20:45)
ispudinga ... ir subtilu...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 10 05 21:23)
Gera foto
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 10 05 21:27)
cha cha cha
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 10 05 21:57)
geri abu; ir nuotaika taip pat.
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 10 05 22:38)
:))
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 10 06 13:25)
Atrodo paprastas vaizdelis Kaune ,bet pavaizduotas labai graziai,tas momentas geras, grazus.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 10 25 16:02)
oi vaidinau sita
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 11 23 15:25)
nu labai grazu:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 01 23 18:05)
idomu... +
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 01 30 15:40)
+++
|
|
| |