| |
 |
1.
(2009 08 04 23:33)
nuostabus berniukas ir jo portretas :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 08 04 23:34)
mano nuomone žinai :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 08 04 23:45)
labai patinka
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 08 04 23:49)
geras portretas - labai... :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 08 04 23:53)
fainai fainai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 08 04 23:56)
grazu
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 08 05 00:04)
aš už
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 08 05 06:52)
geras portretas
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 08 05 07:34)
lyg iš antikos ...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 08 05 08:24)
Labai fainas portretukas :) Tuo labiau kai tokius nenuoramas taip sunku gražiai nufotografuoti :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 08 05 08:43)
vyras beveik :O labai svelnus portretas
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 08 05 09:44)
puikus. švelnu, miela ir kartu jau vyriška..:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 05 11:25)
Nuotraukoje toks suauges ,graziai !
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 08 05 12:50)
Rimtai žiūri. Gražiai.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 08 05 13:22)
Grazus Tavo berniukas.........
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 08 05 13:25)
Rimtas berniukas. Graži šviesa.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 08 05 13:55)
Labai
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 08 05 15:05)
Nuostabus nuostabaus berniuko portretas. Puikiai!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 08 05 15:12)
nerealu matyti pas tave gruda,ir taip neyprastai gera! :) grazu..
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 08 05 15:27)
Is pradziu uznese i Artificial Intelligence berniuka. Fainai siaip
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 08 05 15:33)
Labai labai labai! tiesiog nuostabi foto!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 08 05 17:29)
Rimtuolis:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 08 05 23:17)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 08 05 23:28)
Aciu visiems!
12,13, 14/ nesinori dar girdeti "vyriskas" ;))) jam ka tik 8-ni suejo.
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 08 07 11:06)
dregnas zvilgsnis
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 08 14 23:28)
j.j tavo berniukai nuostabūs !!!
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 08 21 09:05)
27/Aciu!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 08 21 16:53)
o, koks zvilgsnis...
+5!
|
|
| |