Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. VG    (2009 05 08 23:31)  
As tau sakau, tas paveikslas yra unikumas:) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) emocijos tryksta ir dar kokia savaite i prieki tryks:)))))))))))))))))))) milijonas penketu:))))))) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)********************** Tu esi talentu talentas :))))))))))))))) aaaaaaaaaaa:) nesupras zmones manes, nu ir nereikia :))))) 5555555555555 .... 5555 :)
 
 
2. Pelkiu Senis    (2009 05 08 23:32)  
I mano zmona nesa labai, reiks pasikalbet su ja:). Funktastika. Biski nerima kelia daug baltos vietos,bet tai raminamuju isgersiu pries miega. Siaip gal ir nieko but numest biski sviesias vietas ant kompo. Zinau,kad cia ranka piestas bet ta balta toki neapibreztuma palieka. Arba pazabot remeliu arba biski papilkint noretus. Bet aisku autoriaus cia reikalas ir jis vis vien 5 gaus nuo manes
 
 
3. VG    (2009 05 08 23:34)  
Pelkiu Seni, ka cia kalbi?:)))) Cia viskas tobula!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tos baltos vietos, viskas cia tinka:)))))
 
 
4. Vitas    (2009 05 08 23:47)  
is matymo pazystu puikiai nupiesta
 
 
5. Aloyzas Stakelė    (2009 05 08 23:49)  
Panaši :)
 
 
6. Greta. M    (2009 05 09 00:32)  
wow
 
 
7. Adomas Svirskas    (2009 05 09 02:19)  
:)
 
 
8. Olga Vaikas    (2009 05 09 10:10)  
:) šaunumėlis, Mindaugai
 
 
9. Bebras    (2009 05 09 10:38)  
sekme
 
 
10. Ins    (2009 05 09 13:20)  
.man tas augalinis motyvas per veidą nueinantis visiškai nesižiūri.
.kita gan žiūris, tik ech. jeigu labiau plaukai būtų pramodeliuoti. ir kaklas ne tokiam stipriam šešėlyje..
 
 
11. Monika Krišinaitė    (2009 05 09 15:19)  
5 :)
 
 
12. Ernesta Vala    (2009 05 09 17:05)  
:)
 
 
13. Snaržas    (2009 05 09 20:16)  
normaliai
 
 
14. Alexandr    (2009 05 09 21:50)  
!+
 
 
15. AM    (2009 05 10 23:40)  
panasi, labai labai +
 
 
16. R.K.D.    (2009 05 11 10:33)  
Labai gerai :) +5
 
 
17. Kriste P.    (2009 05 11 10:43)  
dailuma
 
 
18. Rolandas Butkevičius    (2009 05 11 14:47)  
liuks labai :)
 
 
19. PETER    (2009 05 11 16:10)  
:) +
 
 
20. Walldis    (2009 05 11 19:31)  
Ir as ja pazystu ...ot ...liux
 
 
21. Tomas Krišinas    (2009 05 12 17:27)  
Graži moteris :)))+
 
 
22. Gintaras Vitulskis    (2009 05 12 21:19)  
neveltui - Pergalė:)+
 
 
23. Rrrūta!    (2009 05 12 23:07)  
manieringai :)
gražu,5
 
 
24. Ramūnas Snarskis    (2009 05 14 13:31)  
kaip gyva Viktorija irgi +5
 
 
25. Ramune M.S.    (2009 05 14 22:09)  
labai liux
 
 
26. Laura Gedžiūnaitė    (2009 05 15 17:02)  
tokia ypatinga ji atrodo...5
 
 
27. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 05 16 19:55)  
patiko
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 75
Vidurkis: 4.56
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1703
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
22005
400220
0012 2
(balsai vėluoja viena para)