| |
 |
1.
(2009 05 08 23:31)
As tau sakau, tas paveikslas yra unikumas:) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) emocijos tryksta ir dar kokia savaite i prieki tryks:)))))))))))))))))))) milijonas penketu:))))))) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)********************** Tu esi talentu talentas :))))))))))))))) aaaaaaaaaaa:) nesupras zmones manes, nu ir nereikia :))))) 5555555555555 .... 5555 :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 05 08 23:32)
I mano zmona nesa labai, reiks pasikalbet su ja:). Funktastika. Biski nerima kelia daug baltos vietos,bet tai raminamuju isgersiu pries miega. Siaip gal ir nieko but numest biski sviesias vietas ant kompo. Zinau,kad cia ranka piestas bet ta balta toki neapibreztuma palieka. Arba pazabot remeliu arba biski papilkint noretus. Bet aisku autoriaus cia reikalas ir jis vis vien 5 gaus nuo manes
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 08 23:34)
Pelkiu Seni, ka cia kalbi?:)))) Cia viskas tobula!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tos baltos vietos, viskas cia tinka:)))))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 08 23:47)
is matymo pazystu puikiai nupiesta
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 08 23:49)
Panaši :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 09 00:32)
wow
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 09 10:10)
:) šaunumėlis, Mindaugai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 09 10:38)
sekme
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 09 13:20)
.man tas augalinis motyvas per veidą nueinantis visiškai nesižiūri.
.kita gan žiūris, tik ech. jeigu labiau plaukai būtų pramodeliuoti. ir kaklas ne tokiam stipriam šešėlyje..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 09 15:19)
5 :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 09 17:05)
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 09 20:16)
normaliai
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 09 21:50)
!+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 10 23:40)
panasi, labai labai +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 11 10:33)
Labai gerai :) +5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 11 10:43)
dailuma
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 05 11 14:47)
liuks labai :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 05 11 16:10)
:) +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 05 11 19:31)
Ir as ja pazystu ...ot ...liux
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 05 12 17:27)
Graži moteris :)))+
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 05 12 21:19)
neveltui - Pergalė:)+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 05 12 23:07)
manieringai :)
gražu,5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 05 14 13:31)
kaip gyva Viktorija irgi +5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 05 14 22:09)
labai liux
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 05 15 17:02)
tokia ypatinga ji atrodo...5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 05 16 19:55)
patiko
|
|
| |