Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Gromas    (2009 03 01 10:42)  
Visvien... reikia patikrint :) +
 
 
2. Aloyzas Stakelė    (2009 03 01 10:57)  
Naturaliai jie cia :)
 
 
3. Vytautas G    (2009 03 01 11:04)  
grazus vaizdelis +
 
 
4. saulute    (2009 03 01 11:34)  
Uoga
 
 
5. Adomas Svirskas    (2009 03 01 11:47)  
:)
 
 
6. Nerijus Slesariūnas    (2009 03 01 11:54)  
saldainiu...
 
 
7. Saulius Baltmiškis    (2009 03 01 12:06)  
Labai gražu, naturalu...;)
 
 
8. Pelkiu Senis    (2009 03 01 12:17)  
Graziai cia vaikinai ir merginos jau nuo vaikystes turta dalijas. Sakyciau reportazas gyvenimiskas,o ne portretas:). Visada miela vaikus matyt fotkse, grazu net jei mergaites nugala pypsi sviesa:)
 
 
9. .    (2009 03 01 12:56)  
manau kd gyvena :))lelija:)
 
 
10. Ramus    (2009 03 01 12:57)  
:) +
 
 
11. Ponaitis_B    (2009 03 01 13:12)  
puikus darbas ;) 5
 
 
12. j    (2009 03 01 13:23)  
geras ;)))
 
 
13. R.K.D.    (2009 03 01 13:32)  
5
 
 
14. SP    (2009 03 01 14:11)  
Kokia smagi ta pasaka :-) Svarbiausia yra ja tiketi! 5
 
 
15. GintarasM    (2009 03 01 14:38)  
už gyvenimą, kaip pasaką :)
 
 
16. Juozas Merčaitis    (2009 03 01 14:44)  
:)+
 
 
17. Aloyzas Stakelė    (2009 03 01 15:14)  
+:)
 
 
18. wilderness    (2009 03 01 16:21)  
kaip iš pasakos. Super atitinka pavadinimas nuotrauką :)
 
 
19. Ramūnas Snarskis    (2009 03 01 17:10)  
o gal milijonas?
 
 
20. Greta. M    (2009 03 01 18:50)  
Aciu visiems :)
8/ pulsuoja energija :)
19/ nezino ka tai reiskia :)
 
 
21. Gytis    (2009 03 01 19:12)  
+5
 
 
22. Kriste P.    (2009 03 01 19:18)  
įdomiai
 
 
23. Gintaras Vitulskis    (2009 03 01 19:37)  
knygose gyvena pasakos, knygose...:)+
 
 
24. Gedas    (2009 03 01 19:46)  
liux Greta !!!
 
 
25. Knieža    (2009 03 01 20:17)  
5
 
 
26. Ieva Žemaitaitytė (Vytuvienė)    (2009 03 01 21:37)  
Kad tik magiško..:) žaidimo "Džiumandži" nepradarytų..:) linkiu abiems.. o tai prisižais..:)
 
 
27. VG    (2009 03 01 21:39)  
Pati fotke yra pasaka:) +++++
 
 
28. Lota    (2009 03 01 21:43)  
Puikiai!
 
 
29. Greta. M    (2009 03 01 22:05)  
Aciu visiems labai.
23/ eisim tada ten ieskot :)
 
 
30. sillwio    (2009 03 01 22:17)  
+
 
 
31. Danielius    (2009 03 01 22:56)  
+5
 
 
32. Sigitas Kondratas    (2009 03 02 08:00)  
fine :-)
 
 
33. Lina    (2009 03 02 09:07)  
patiko :)
 
 
34. Rolandas Butkevičius    (2009 03 02 12:05)  
labai fainai..
 
 
35. Vytautas Daraskevicius    (2009 03 02 12:33)  
Labai jaukus kadras...
 
 
36.    (2009 03 02 13:25)  
mokat Jus vaikus "pateikti" :) +5
 
 
37. Kristina MV    (2009 03 02 17:20)  
Mažieji ieškotojai...:) +
 
 
38. Irmantas K.    (2009 03 03 17:16)  
fotomodeliukai :)
 
 
39. Walldis    (2009 03 04 19:31)  
puikiai ...patiko... 5+
 
 

Kita
Taškai: 93
Vidurkis: 4.48
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   2377
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
33041
302821
0011 3
(balsai vėluoja viena para)