| |
 |
1.
(2009 03 01 10:42)
Visvien... reikia patikrint :) +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 01 10:57)
Naturaliai jie cia :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 01 11:04)
grazus vaizdelis +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 01 11:34)
Uoga
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 01 11:54)
saldainiu...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 01 12:06)
Labai gražu, naturalu...;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 01 12:17)
Graziai cia vaikinai ir merginos jau nuo vaikystes turta dalijas. Sakyciau reportazas gyvenimiskas,o ne portretas:). Visada miela vaikus matyt fotkse, grazu net jei mergaites nugala pypsi sviesa:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 01 12:56)
manau kd gyvena :))lelija:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 01 12:57)
:) +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 01 13:12)
puikus darbas ;) 5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 01 13:23)
geras ;)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 01 14:11)
Kokia smagi ta pasaka :-) Svarbiausia yra ja tiketi! 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 01 14:38)
už gyvenimą, kaip pasaką :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 01 14:44)
:)+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 01 15:14)
+:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 01 16:21)
kaip iš pasakos. Super atitinka pavadinimas nuotrauką :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 01 17:10)
o gal milijonas?
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 01 18:50)
Aciu visiems :)
8/ pulsuoja energija :)
19/ nezino ka tai reiskia :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 01 19:12)
+5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 01 19:18)
įdomiai
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 01 19:37)
knygose gyvena pasakos, knygose...:)+
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 01 19:46)
liux Greta !!!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 01 21:37)
Kad tik magiško..:) žaidimo "Džiumandži" nepradarytų..:) linkiu abiems.. o tai prisižais..:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 01 21:39)
Pati fotke yra pasaka:) +++++
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 03 01 21:43)
Puikiai!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 03 01 22:05)
Aciu visiems labai.
23/ eisim tada ten ieskot :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 03 01 22:56)
+5
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 03 02 08:00)
fine :-)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 03 02 09:07)
patiko :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 03 02 12:05)
labai fainai..
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 03 02 12:33)
Labai jaukus kadras...
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 03 02 13:25)
mokat Jus vaikus "pateikti" :) +5
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 03 02 17:20)
Mažieji ieškotojai...:) +
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 03 03 17:16)
fotomodeliukai :)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 03 04 19:31)
puikiai ...patiko... 5+
|
|
| |