| |
 |
1.
(2009 02 27 17:29)
Idomiai +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 27 17:32)
na, kam rytas, o kam ir vakaras :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 27 19:23)
kai buvai pas Geniju svechiuose
www.thedaliuniverse.co.uk
ir machiau kaip ish arti "studijavai" jo grafikos darbus,tikrai negalvojau ,kad padarys tau toki ispudi ir toliau "darys itaka"
...sesk i suola,+4,8
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 27 20:23)
Taip
+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 27 21:50)
Palieka įspudį ir kelia apmastymus.Balti taškai kokiam tikslui įdomu +5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 27 23:17)
man ir patiko tie balti taškai. Toks su cinkeliu.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 28 17:03)
aukšyn kojom...:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 01 00:51)
8- cia zemyn galva,o ne aukstyn kojom. Piesinius sunkiau komentuot, kai pats piest nemoku. Telieka pasakyt,kad patinka man:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 01 00:54)
Idomiai:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 01 00:54)
9 ;) palonu kad patiko
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 01 22:11)
0_o
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 03 12:03)
labai fainas darbukas
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 03 23:21)
+idomiai taip ziurisi
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 04 14:53)
išsirito iš kiaušinio:D+
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 04 19:49)
:))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 04 23:45)
įdomus :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 04 23:54)
a cia vienas iš giesmininkų krita ?
:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 05 00:04)
18/ truputi ;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 05 00:07)
mdas :) idomiai :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 05 00:20)
Keip jis čia laikchosi? ;D +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 05 00:21)
guuli :D truputi
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 21 14:39)
:)+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 28 10:15)
spalvos niurokos, bet vistiek miela :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 28 12:48)
25/ su spalvom nuotaika tokia perteikiama :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 05 28 00:33)
koks jis mielas :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 09 06 20:23)
FONAS pavogtas ish S.K.
|
|
| |
| |
 |
29.
(2010 01 16 19:09)
3! LOL
|
|
| |