Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Gytis    (2009 02 27 17:29)  
Idomiai +
 
 
2. GintarasM    (2009 02 27 17:32)  
na, kam rytas, o kam ir vakaras :)
 
 
3. Ramus    (2009 02 27 18:22)  
+
 
 
4. Snaržas    (2009 02 27 19:23)  
kai buvai pas Geniju svechiuose
www.thedaliuniverse.co.uk
ir machiau kaip ish arti "studijavai" jo grafikos darbus,tikrai negalvojau ,kad padarys tau toki ispudi ir toliau "darys itaka"
...sesk i suola,+4,8
 
 
5. Altijus    (2009 02 27 20:23)  
Taip
+
 
 
6. Valentinas Pečininas    (2009 02 27 21:50)  
Palieka įspudį ir kelia apmastymus.Balti taškai kokiam tikslui įdomu +5
 
 
7. Rrrūta!    (2009 02 27 23:17)  
man ir patiko tie balti taškai. Toks su cinkeliu.
 
 
8. Ramūnas Snarskis    (2009 02 28 17:03)  
aukšyn kojom...:)
 
 
9. Pelkiu Senis    (2009 03 01 00:51)  
8- cia zemyn galva,o ne aukstyn kojom. Piesinius sunkiau komentuot, kai pats piest nemoku. Telieka pasakyt,kad patinka man:)
 
 
10. VG    (2009 03 01 00:54)  
Idomiai:)
 
 
11. Mindaugas SNARSKIS    (2009 03 01 00:54)  
9 ;) palonu kad patiko
 
 
12. Rrrūta!    (2009 03 01 22:11)  
0_o
 
 
13. Kriste P.    (2009 03 03 12:03)  
labai fainas darbukas
 
 
14. AM    (2009 03 03 23:21)  
+idomiai taip ziurisi
 
 
15. Gintaras Vitulskis    (2009 03 04 14:53)  
išsirito iš kiaušinio:D+
 
 
16. Walldis    (2009 03 04 19:49)  
:))
 
 
17. Daiva Kielė    (2009 03 04 23:45)  
įdomus :)
 
 
18. Knieža    (2009 03 04 23:54)  
a cia vienas iš giesmininkų krita ?
:)
 
 
19. Mindaugas SNARSKIS    (2009 03 05 00:04)  
18/ truputi ;)
 
 
20. Adomas Svirskas    (2009 03 05 00:07)  
mdas :) idomiai :)
 
 
21. R.K.D.    (2009 03 05 00:20)  
Keip jis čia laikchosi? ;D +
 
 
22. Mindaugas SNARSKIS    (2009 03 05 00:21)  
guuli :D truputi
 
 
23. Aloyzas Stakelė    (2009 03 05 23:26)  
+
 
 
24. Antanas M    (2009 03 21 14:39)  
:)+
 
 
25. Olga Vaikas    (2009 03 28 10:15)  
spalvos niurokos, bet vistiek miela :)
 
 
26. Mindaugas SNARSKIS    (2009 03 28 12:48)  
25/ su spalvom nuotaika tokia perteikiama :)
 
 
27. Olga Vaikas    (2009 05 28 00:33)  
koks jis mielas :)
 
 
28. Anderzakas    (2009 09 06 20:23)  
FONAS pavogtas ish S.K.
 
 
29. Justina Švambarytė    (2010 01 16 19:09)  
3! LOL
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 81
Vidurkis: 4.36
Vertino vartotojų:   49
Žiūrėta kartų:   2077
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
40014
601421
3011 3
(balsai vėluoja viena para)