Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Lex    (2009 02 02 15:16)  
Labai gražu, jausminga.
 
 
2. R.K.D.    (2009 02 02 15:23)  
Fainai :D
 
 
3. kva    (2009 02 02 15:27)  
miela mergyte :) tik man neisbaigtas sis triptikas atrodo. prasciau nei paprastai. gal cia tik apsilimas? saugai ir geresniu kadru?
 
 
4. Algimantas Tirlikas    (2009 02 02 15:28)  
ir,ir,ir iš tikrųjų jie kažkodėl užauga ,-)
 
 
5. O.S.    (2009 02 02 15:30)  
Man pirmoje taip graziai pedkelnes traukia :))
 
 
6. Svetlana Batura    (2009 02 02 15:32)  
:)
 
 
7. VV    (2009 02 02 15:36)  
Ne, Kva:) Tuos, kuriuos labiausiai jaučiu, tuos ir rodau.
 
 
8. R.P.R.    (2009 02 02 15:49)  
savarankiska :) antroje skaniai akytes uzmerkus :)
 
 
9. kva    (2009 02 02 16:01)  
7. aha :) o as pagalvojau, kad dazniausiai tau parasau tik tada, kai kas nors nepatinka :))) blogas iprotis.
 
 
10. Gerda!    (2009 02 02 16:20)  
kokia graži ir miela mergytė !
 
 
11. Marijus *Bružila    (2009 02 02 16:36)  
4
 
 
12. Luce    (2009 02 02 16:47)  
geras R.P.R. pastebėjimas :)
Man antra labiausiai patinka. nepyk, kad išsirinkau vieną.
 
 
13. Laura    (2009 02 02 16:49)  
Man ta antra laabai patiko :)
 
 
14. GintarasM    (2009 02 02 16:51)  
nuoširdu
miela
jauku...
 
 
15. Henrikas Lesniakas    (2009 02 02 17:47)  
Sriuba ne kokio skonio : )), puiki foto.
 
 
16. Vinile    (2009 02 02 19:39)  
zavi mergyte... :)
 
 
17. wilderness    (2009 02 02 20:29)  
Man iš šios serijos patiko tik antroji. Švelnus momentas pagautas.
 
 
18. Gintaras Vitulskis    (2009 02 02 20:44)  
neklauso tos kelnės-kojinės:)))graži mergytė:)+
 
 
19. Inferno    (2009 02 02 20:48)  
Kokia faina mergaite! :)
Kokios siaip sau fotografijos! :(
 
 
20. Juozapas    (2009 02 02 21:08)  
Kaip panašu į juostą...
 
 
21. Ramune M.S.    (2009 02 02 21:25)  
super
 
 
22. AM    (2009 02 02 21:29)  
+:)
 
 
23. SG    (2009 02 02 22:13)  
+++
 
 
24. myntonas    (2009 02 02 22:18)  
Žavu.
 
 
25. seklys morka    (2009 02 02 23:02)  
labai gražu ir miela. šiltos fotkės
 
 
26. radegunda    (2009 02 02 23:35)  
smagu turbūt darželyje ir sriuba, atrodo, visai valgoma:)
 
 
27. Kriste P.    (2009 02 03 11:12)  
šiaip man antra ir trečia labiausiai patiko, pirmoje kažko lyg ir pritrūko, nors šypsena ir tas svajingas žvilgsnis tai super:)
 
 
28. Rolandas Butkevičius    (2009 02 03 12:40)  
nuostabus triptikas ..
 
 
29. motiejus salkauskas    (2009 02 03 14:04)  
Riešutinis J/b toks :) įdomiai ir skaniai ;)
patiko antroji labiausiai ;)
Į darželius įsisukai ?:))
 
 

Serijos
Taškai: 80
Vidurkis: 4.43
Vertino vartotojų:   47
Žiūrėta kartų:   2231
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20430
321521
0203 1
(balsai vėluoja viena para)