| |
 |
1.
(2009 02 02 15:16)
Labai gražu, jausminga.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 02 15:23)
Fainai :D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 02 15:27)
miela mergyte :) tik man neisbaigtas sis triptikas atrodo. prasciau nei paprastai. gal cia tik apsilimas? saugai ir geresniu kadru?
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 02 15:28)
ir,ir,ir iš tikrųjų jie kažkodėl užauga ,-)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 02 15:30)
Man pirmoje taip graziai pedkelnes traukia :))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 02 15:36)
Ne, Kva:) Tuos, kuriuos labiausiai jaučiu, tuos ir rodau.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 02 15:49)
savarankiska :) antroje skaniai akytes uzmerkus :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 02 16:01)
7. aha :) o as pagalvojau, kad dazniausiai tau parasau tik tada, kai kas nors nepatinka :))) blogas iprotis.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 02 16:20)
kokia graži ir miela mergytė !
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 02 16:47)
geras R.P.R. pastebėjimas :)
Man antra labiausiai patinka. nepyk, kad išsirinkau vieną.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 02 16:49)
Man ta antra laabai patiko :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 02 16:51)
nuoširdu
miela
jauku...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 02 17:47)
Sriuba ne kokio skonio : )), puiki foto.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 02 19:39)
zavi mergyte... :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 02 20:29)
Man iš šios serijos patiko tik antroji. Švelnus momentas pagautas.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 02 20:44)
neklauso tos kelnės-kojinės:)))graži mergytė:)+
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 02 20:48)
Kokia faina mergaite! :)
Kokios siaip sau fotografijos! :(
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 02 21:08)
Kaip panašu į juostą...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 02 21:25)
super
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 02 21:29)
+:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 02 22:13)
+++
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 02 22:18)
Žavu.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 02 23:02)
labai gražu ir miela. šiltos fotkės
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 02 02 23:35)
smagu turbūt darželyje ir sriuba, atrodo, visai valgoma:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 02 03 11:12)
šiaip man antra ir trečia labiausiai patiko, pirmoje kažko lyg ir pritrūko, nors šypsena ir tas svajingas žvilgsnis tai super:)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 02 03 12:40)
nuostabus triptikas ..
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 02 03 14:04)
Riešutinis J/b toks :) įdomiai ir skaniai ;)
patiko antroji labiausiai ;)
Į darželius įsisukai ?:))
|
|
| |