Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Bebras    (2009 01 17 12:58)  
teisingiau rinkejai :)
 
 
2. Karolina L.    (2009 01 17 13:03)  
butent..:)
 
 
3. Gedas    (2009 01 17 13:07)  
5
 
 
4. Raimondas Kuliavas    (2009 01 17 13:27)  
Teisingai, Algimantai ;)
 
 
5. Greta. M    (2009 01 17 13:35)  
sauniai
 
 
6. vamzdynas    (2009 01 17 13:40)  
lovys tai tuscias!
 
 
7. Raimonda Sutkuvienė    (2009 01 17 13:52)  
Liūdna tiesa +5
 
 
8. Gintaras Vitulskis    (2009 01 17 14:09)  
:)))) bet niekad nevėlu persimest į "kitą" Lietuvą, tiek daug naujų pažadukų išdygsta prieš naujus rinkimus ir vis atsiranda kas juos išrenka:)+
 
 
9. aidas a .    (2009 01 17 14:17)  
Bet "tu kitu" daug yra... Matem... Kaip per telika aktualijas galima is Surskio ir Mauzerio isgirsti, taip, kudroje, Algimantai ir tu aktualijas sugebi taikliai atspindeti... ;-)
 
 
10. MP    (2009 01 17 14:36)  
as asmeniskai manau, kad kokia Lietuva, tokie ir politikai...
 
 
11. GintarasM    (2009 01 17 15:01)  
6/ taiklus pastebėjimas :)
 
 
12. Erika Veiverytė    (2009 01 17 15:02)  
nu tu tai pavarai , respects ;D
 
 
13. Rolandas Butkevičius    (2009 01 17 15:03)  
10/ iš dalies sutinku, tačiau minios nuomonė yra formuojama, kaip politikams patogiau. Žmonės patys gi valinską išrinko, baukutę, donaldą.. dar ostapenką tiktų ten pasodint..
 
 
14. Snaržas    (2009 01 17 15:05)  
6/ tai nuabliuos nugaras mokeschiais (girdejau Klaipedoj "lietaus"mokesti norejo ivesti) ir...lovys pasipildis...:-)
 
 
15. vamzdynas    (2009 01 17 15:29)  
14/ na nebent lietum pasipildys, o tai teks TVF kviestis, o tada jau vamzdis visiskas bus...
 
 
16. Kęstutis Šimatonis    (2009 01 17 17:11)  
pravda
 
 
17. Daiva Kielė    (2009 01 17 17:24)  
Algimantai, kas cia daros...baisiai neramu... :)))?
 
 
18. VaRom    (2009 01 17 17:38)  
drisciau papriestarauti Autoriui: politikai = "tie kiti", tai abc, bet yra is tikruju dvi Lietuvos, mes, kurie mokam mokescius, ir tie kiti, kurie nenori moketi mokesciu... Tai Autorius prie kuriu????
 
 
19. hideo    (2009 01 17 18:16)  
18/ :))
 
 
20. Sau    (2009 01 17 19:15)  
su šituo sumpatuku personažu tikrai vienoje lietlovyjojuje nepageidauju būti, aš geriau su savo Monika...:))
 
 
21. Snaržas    (2009 01 17 20:52)  
18/autorius su tais,kurie nori moketi mokeschius,ir zhino,kad uzh jo moketi mokeschiai,nenaudojami valdovu rumu statybai,fejerverkams ir jei autorius paklauseja zhinotu ne ish nicko VaRom (fkaCC),o kaip konkretu fizini asmeni,tai ishpleschiau atsakytu i Jusu klausima,dabar autorius ne uzh tokia Lietuva,kokia dazhnai vaizduoja ...
autoriui ne karta buvo galimybe buti shalia ne "tu kitu"...
 
 
22. MP    (2009 01 17 22:06)  
21/vis tiek nemanau, kad yra politikai ir kiti... yra politikai ir tie kurie noretu jais buti... prisimenu sena animacini - "drakonas mire, tegyvuoja drakonas". deja deja. vietoj to kad paimti arkla, lyra ar fotoaparata visi mieliau ima kysi ar akmeni (jei kysio negauna).
 
 
23. AM    (2009 01 17 22:55)  
:)+
 
 
24. Donatas Guzevicius    (2009 01 17 23:36)  
ir vėl teisybę nupaišei...
 
 
25. Ramūnas Snarskis    (2009 01 17 23:59)  
tikra teisybė, svarbiausian politikai , o tie kiti tai jie nesvarbūs galima ir kilpą užmauti
 
 
26. Adomas Svirskas    (2009 01 18 01:18)  
As visgi manau, kad Lietuva viena - kokie "kiti", tokie ir "politikai"... Pastarieji nenusileidzia is Marso :)
p. Romo Vaisvilos (18) teigini pilnai palaikau, kaip ir Algimanto "... zhino,kad uzh jo moketi mokeschiai,nenaudojami valdovu rumu statybai...". Valdovu rumus suprantu kaip metafora :)
 
 
27. birute kurtinaitiene    (2009 01 18 10:38)  
+5, o Valinskas sakėTV kad gyvena iš 800 lt, o kas sumoka jo mokesčius, gal maxima...?
 
 
28. Antanas M    (2009 01 18 13:15)  
beleberda, ainam langų daužyti
 
 
29. briedis miske    (2009 01 18 21:44)  
stilius
 
 
30. Kriste P.    (2009 01 19 11:11)  
... a tie kiti, yr ne žmonės ir jie tegu pasikaria...
 
 
31. Priežastis    (2009 01 19 13:04)  
rinkėjai be pasirinkimo, išrenkantys totaliai bukus žmones, nes protingi nelabai eina ten:) jie žino kitus būdus kaip pralobti:DDD
 
 
32. Irmantas K.    (2009 01 23 18:23)  
kaip visada, taikliai
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.56
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   2008
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
21002
201220
1111 4
(balsai vėluoja viena para)