| |
 |
1.
(2009 01 11 09:45)
katinėlis kalinio apranga :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 11 09:46)
oho ir dar koks talentas :) manau kad krize, ner ka det i seifus.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 11 09:47)
Privertė nusišypsot. :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 11 10:02)
isties kvaili zmones, kam tada rakinti seifa, jei jis tuscias, juk taip gaisinamas ir savo, ir kitu laikas :) +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 11 10:54)
koks nuotaikingas paveikslelis, liuks +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 11 11:44)
:))))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 11 11:44)
ner taip blogai kaip tu sakai :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 11 12:03)
naujas amplua ;? +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 11 12:14)
:)+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 11 12:21)
gers
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 11 12:23)
Atleidzhiame,visgi paskutini karta taip senai pieshete :-)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 11 12:27)
na, puikiai perteiki situaciją....., kad pieši, tai naujiena...+D
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 11 13:16)
:- )))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 11 13:27)
graziai piesi :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 11 14:16)
:DD
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 11 19:10)
komiksas beveik
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 11 21:36)
labai
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 12 03:40)
nelengva :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 12 03:50)
:D 5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 12 08:22)
tikrą teisybę pieši
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 12 08:51)
tai kam užmetei piešimą, kai turi tokį talentą?:)+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 12 10:15)
:))))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 15 17:05)
liuks piešinuks ir aprašymas:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 15 19:57)
Matytas braižas, gal kokiam žurnale ar laikraštyje buvo spausdinti piešinukai tavo?
Su ironija toks +
|
|
| |