Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. JP    (2009 01 09 18:09)  
čia gal reiktų chemijos, kuri ištiesina užsirietusius ragus?
 
 
2. Gryn    (2009 01 09 18:11)  
o kam? man atrodo, čia ragams cheminis padarytas, gražiai sugarbanoti, tai tegu ir būna. gerai, kad garbanos prižiūrimos :)
 
 
3. Priežastis    (2009 01 09 18:12)  
:DDD
 
 
4. Knieža    (2009 01 09 19:00)  
kotai paskutiniuose darbuose daug ragųų :)
 
 
5. Snaržas    (2009 01 09 19:05)  
4/beje ,che tokia grazhi-tokia grazhi grafija,kad netrinsiu ,ai dar pasirashysiu +5
 
 
6. AA    (2009 01 09 19:09)  
Akys gudzios, ragai riesti, isradingas 'oziaragis' :)
 
 
7. Kęstutis Šimatonis    (2009 01 09 19:35)  
dar rekomenduojama:
žuvų taukai, vitaminas A, įvairūs maisto papildai ir
visi 35 sveikų ragų požymiai bus tvarkoje ;)
 
 
8. Snaržas    (2009 01 09 19:49)  
6/ >;-)
7/stebina ,Jusu, botanines zhinios,ohoooo...
 
 
9. Snaržas    (2009 01 09 20:03)  
Sveikinu Stksa ir Visus ,shiandien prisijunge 7777 dalyvis !
 
 
10. Snaržas    (2009 01 09 20:05)  
9/ish dzhiaugsmo padare mano PC ,bet ne ash klaida ,reikias skaityti "Stiksa";-)
 
 
11. Raimondas Kuliavas    (2009 01 09 20:41)  
Ragų blizgiklis ;)
 
 
12. Gintaras Vitulskis    (2009 01 09 20:42)  
ne ten tepi, ragai tik augs:)))+
 
 
13. Ramūnas Snarskis    (2009 01 09 22:20)  
jooo
 
 
14. Giedrius_In    (2009 01 09 22:28)  
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
 
15. špokas    (2009 01 09 22:39)  
graži
 
 
16. Snaržas    (2009 01 09 22:41)  
15/ tikiuosi turejot oumeny grafija ? >:-)
 
 
17. špokas    (2009 01 09 22:45)  
16/plaukų želė..:)
 
 
18. Snaržas    (2009 01 09 22:47)  
:-P o ash galvojau grafija :-P
 
 
19. Petras T.    (2009 01 09 22:51)  
tik tas vyras be ragų, kuris nėra turėjęs moters , bet klausimas ar vyras jis iš viso ?
 
 
20. Patieška    (2009 01 09 23:26)  
škias įspūdingai išraiškinga grafija :] Pagarba grafui :]
 
 
21. Antanas M    (2009 01 09 23:28)  
geriau būtų ragų žele
 
 
22. Sau    (2009 01 09 23:30)  
kažkoks menkokaigyvybingas riestragis , kaiptai penktopyršto vis nenusijauče- nekibus kadgal :))
 
 
23. Snaržas    (2009 01 09 23:38)  
22/g.Saulius tas pats-"Horoshij petuh zhirnim ne bivaet" >;-)
 
 
24. PETER    (2009 01 09 23:39)  
Это пить надо а не рога драить
 
 
25. Snaržas    (2009 01 09 23:42)  
24/skoree kushat s vilkoj,proboval pit pachemu to ne techiot...>;-P
 
 
26. VD    (2009 01 09 23:57)  
;}~ taip taip tegu trina, kad blizgėtų.
 
 
27. kasis    (2009 01 10 09:16)  
shita darba manau reikejo priskirti kategorijai "Niu" ;-!)
 
 
28. R.P.R.    (2009 01 10 12:04)  
cia su plauku zele kad ragai kietesni butu ar kad blizgetu? na jie ispudingi pas jus :)
 
 
29. Snaržas    (2009 01 10 12:22)  
28/Kaip ten toj Knygoj parashyta :"Mylek save ir kiti tave myles" >;-)
 
 
30. Hermis Preikštas    (2009 01 10 12:26)  
tikrai suvelnėjęs paskutiniu metu :)
 
 
31. Alla Poletaeva    (2009 01 10 13:22)  
gražuolis - be žodžių...
 
 
32. Snaržas    (2009 01 10 13:24)  
31/ ir nuraudo kipshas...Jusu zhodi paskaites...:-))
 
 
33. K. M.    (2009 01 10 13:25)  
Graziai taip susisukavo:)))
 
 
34. R.K.D.    (2009 01 10 15:05)  
Su švitriniu juos....!!!
Lengviau nešiot bus :D
 
 
35. Gedas    (2009 01 10 15:54)  
O geras ! :D
 
 
36. Ramūnas Danisevičius    (2009 01 10 16:07)  
:))
 
 
37. Bebras    (2009 01 10 17:10)  
visiski ragai
 
 
38. Valentinas Pečininas    (2009 01 10 19:23)  
:) +
 
 
39. Adomas Svirskas    (2009 01 10 23:28)  
:))
 
 
40. rimas sinkevicius    (2009 01 11 12:50)  
gal ir gera ta priemonė želė buivolo metais gimusiems, bet yra ir dar viena..http://www.videomanija.lt/clip/photoshopas_visagalis/bcbac03d9d4a...:)
 
 
41. Kriste P.    (2009 01 11 15:36)  
kokis sexsualus:)
 
 
42. GintarasM    (2009 01 11 22:21)  
manai, ragai labiau garbanotis ims? :)))
 
 
43. Raimonda Sutkuvienė    (2009 01 12 18:59)  
onyte einam su manim pašokti,
 
 
44. Raimonda Sutkuvienė    (2009 01 12 18:59)  
onyte einam su manim pašokti,
 
 
45. Gytis    (2009 01 31 00:02)  
+++++
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 91
Vidurkis: 4.69
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   2527
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00115
101718
1003 0
(balsai vėluoja viena para)