| |
 |
1.
(2009 01 09 18:09)
čia gal reiktų chemijos, kuri ištiesina užsirietusius ragus?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 09 18:11)
o kam? man atrodo, čia ragams cheminis padarytas, gražiai sugarbanoti, tai tegu ir būna. gerai, kad garbanos prižiūrimos :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 09 18:12)
:DDD
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 09 19:00)
kotai paskutiniuose darbuose daug ragųų :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 09 19:05)
4/beje ,che tokia grazhi-tokia grazhi grafija,kad netrinsiu ,ai dar pasirashysiu +5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 09 19:09)
Akys gudzios, ragai riesti, isradingas 'oziaragis' :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 09 19:35)
dar rekomenduojama:
žuvų taukai, vitaminas A, įvairūs maisto papildai ir
visi 35 sveikų ragų požymiai bus tvarkoje ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 09 19:49)
6/ >;-)
7/stebina ,Jusu, botanines zhinios,ohoooo...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 09 20:03)
Sveikinu Stksa ir Visus ,shiandien prisijunge 7777 dalyvis !
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 09 20:05)
9/ish dzhiaugsmo padare mano PC ,bet ne ash klaida ,reikias skaityti "Stiksa";-)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 09 20:41)
Ragų blizgiklis ;)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 09 20:42)
ne ten tepi, ragai tik augs:)))+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 09 22:20)
jooo
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 09 22:28)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 09 22:39)
graži
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 09 22:41)
15/ tikiuosi turejot oumeny grafija ? >:-)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 09 22:45)
16/plaukų želė..:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 09 22:47)
:-P o ash galvojau grafija :-P
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 09 22:51)
tik tas vyras be ragų, kuris nėra turėjęs moters , bet klausimas ar vyras jis iš viso ?
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 09 23:26)
škias įspūdingai išraiškinga grafija :] Pagarba grafui :]
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 09 23:28)
geriau būtų ragų žele
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 09 23:30)
kažkoks menkokaigyvybingas riestragis , kaiptai penktopyršto vis nenusijauče- nekibus kadgal :))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 09 23:38)
22/g.Saulius tas pats-"Horoshij petuh zhirnim ne bivaet" >;-)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 09 23:39)
Это пить надо а не рога драить
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 09 23:42)
24/skoree kushat s vilkoj,proboval pit pachemu to ne techiot...>;-P
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 09 23:57)
;}~ taip taip tegu trina, kad blizgėtų.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 10 09:16)
shita darba manau reikejo priskirti kategorijai "Niu" ;-!)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 10 12:04)
cia su plauku zele kad ragai kietesni butu ar kad blizgetu? na jie ispudingi pas jus :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 10 12:22)
28/Kaip ten toj Knygoj parashyta :"Mylek save ir kiti tave myles" >;-)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 01 10 12:26)
tikrai suvelnėjęs paskutiniu metu :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 01 10 13:22)
gražuolis - be žodžių...
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 01 10 13:24)
31/ ir nuraudo kipshas...Jusu zhodi paskaites...:-))
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 01 10 13:25)
Graziai taip susisukavo:)))
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 01 10 15:05)
Su švitriniu juos....!!!
Lengviau nešiot bus :D
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 01 10 15:54)
O geras ! :D
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 01 10 16:07)
:))
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 01 10 17:10)
visiski ragai
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 01 10 19:23)
:) +
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 01 10 23:28)
:))
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 01 11 12:50)
gal ir gera ta priemonė želė buivolo metais gimusiems, bet yra ir dar viena..http://www.videomanija.lt/clip/photoshopas_visagalis/bcbac03d9d4a...:)
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 01 11 15:36)
kokis sexsualus:)
|
|
| |
| |
 |
42.
(2009 01 11 22:21)
manai, ragai labiau garbanotis ims? :)))
|
|
| |
| |
 |
43.
(2009 01 12 18:59)
onyte einam su manim pašokti,
|
|
| |
| |
 |
44.
(2009 01 12 18:59)
onyte einam su manim pašokti,
|
|
| |
| |
 |
45.
(2009 01 31 00:02)
+++++
|
|
| |