Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Taip, yra proga, pabusiu narcizas siandien ;)Linkėjimai visiems, linksma su Jumis. Vivat Kūdra :)16/11/2008San José, Costa Rica

 
1. Ramūnas Danisevičius    (2008 11 16 21:04)  
Na jei jau proga :))
I sveikata :)
 
 
2. Ernesta Vala    (2008 11 16 21:06)  
jau kokia nors posla minti rezga su ta kreiva sypsena:D
 
 
3. Andrius Z    (2008 11 16 21:07)  
salut
 
 
4. skarbonke    (2008 11 16 21:09)  
alaus vonią tau, nu (-:
 
 
5. Arvydas Kupstys    (2008 11 16 21:10)  
I sveikata :)
 
 
6. Adomas Svirskas    (2008 11 16 21:10)  
1/3/ aciu :)
2/ as va ir norejau parasyti prie Jusu, e-Rnesta, auto kad ne "rytu kultura" Jus pamisusi o kazkuo kitu. I am glad u said that, o mano mintys cia labai tyros ir mazdaug "ble, nu tas portretizmas... kaip po velniu i akis susivest fokusa paciam... screw it..." ;)
 
 
7. Edita    (2008 11 16 21:11)  
Gražios akys. Sveikinimai iš šaltos lietingos Lietuvėlės :)
 
 
8. GintarasM    (2008 11 16 21:12)  
ilgiausių metų ilgaiusiųųų :)))
spaudžiu dešinę
 
 
9. Adomas Svirskas    (2008 11 16 21:13)  
aciu Visiems!
7/ Linkejimai is lietingos siltos ;)
 
 
10. Snaržas    (2008 11 16 21:14)  
Labai patiko uzhmanymas,kad esate Jus,skaitau senaisenai buvo ivygdytas teisingas sprendimas,
rytoj(dabar neturiu atidaryto) ishgersiu shampano taure uzh ta diena,"skaitau"
 
 
11. jurga    (2008 11 16 21:14)  
ilgiausių... :)
 
 
12. Флагвамвчaйку    (2008 11 16 21:15)  
Svirskas ir tas sensta, kas ce bus...
 
 
13. Adomas Svirskas    (2008 11 16 21:18)  
12/ krize bus ;) amziaus vidurio :D
 
 
14. Bebras    (2008 11 16 21:20)  
jei nesiskusi greit busi panasus i bebrus :) su ........ pats zinai ko nori :)
 
 
15. Adomas Svirskas    (2008 11 16 21:23)  
14/ merci :) tingiu skustis, ypac kelionese :)
 
 
16. Pijus Vyčas    (2008 11 16 21:24)  
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
17. Gytis Pališkis    (2008 11 16 21:30)  
+
 
 
18. JP    (2008 11 16 21:36)  
su gimtadieniu:)
(truksta mazycio balionelio, kad galeciau ,,pripaisyti" Blavasciuno itaka)
 
 
19. Adomas Svirskas    (2008 11 16 21:41)  
18/ aciu :) Pripaisyk :). Kai fotkinsiu genius, buterfliajus ir ramuneles (nors turiu ir ptychku ir ladybirdu ir kvietkeliu), tai mokysiuos is Aruno E., Waldzio, Romo P. ir kitu "paukstedu" o kad "akys turi buti portrete ryskios" (cia nesigavo) tai ne vien Ramunas (http://www.efoto.lt/fotografavimas/virtualios_fotografijos_pamokos_portretas) teigia. Apkarpyta siekiant minimizuoti matoma broka, neisvengiama nemoksai, ypac kelionines studijos salygomis :)
 
 
20. Lex    (2008 11 16 21:42)  
Fain, sveikinimai didziausi ;) ir kad krize dar ilgai neaplankytu :D
 
 
21. Mindaugas Buivydas    (2008 11 16 21:44)  
Sveikinimai! :)
 
 
22. myntonas    (2008 11 16 21:45)  
Koks kropas, net žagtelėjau. Keliu šaukštą medaus !
 
 
23. Jonas Tučkus    (2008 11 16 21:46)  
na proga- yra proga... :)
 
 
24. JP    (2008 11 16 21:54)  
19/ nesinervuok, niu, visai gerai (jaunai) atrodai, pripaišyčiau tau kokią gėlytę:)
 
 
25. aidas a .    (2008 11 16 21:59)  
Nesiskusk. Kai yr proga tai ir nereik ;-)
 
 
26. Malvydas    (2008 11 16 22:05)  
šiaurės rytus? baik. ten rokiškis.
sveikinu!
 
 
27. Adomas Svirskas    (2008 11 16 22:07)  
20/21/22/25/ Aciu, Migle, Mindaugai, Dr. Incognito, Aidai :)
23/ 3.51? ;) Malonu matyt sugrizus.
24/ neguosk, nepades :D
 
 
28. Adomas Svirskas    (2008 11 16 22:08)  
26/ Rokiskis gerai, suri megstu :) Aciu, Malvydai!
 
 
29. Miau    (2008 11 16 22:39)  
svelnus zvilgsnis ir akiu kampuciai zemyn reiskia gera zmogu, ale skorpionas lieka skorpionu
 
 
30. Adomas Svirskas    (2008 11 16 22:44)  
29/ kiek zioga nemaitink, skorpionu netaps ;)
 
 
31. O.S.    (2008 11 16 23:02)  
Su!!!
 
 
32. abphoto    (2008 11 16 23:22)  
jau kai proga, tai ir už tave gurkšnį išgersiu alučio!!!!!!!!!!!!
 
 
33. hideo    (2008 11 16 23:54)  
sveikinam :)
 
 
34. Giedrius Žukauskas    (2008 11 17 00:08)  
Su...!!!

:)
 
 
35. Adomas Svirskas    (2008 11 17 00:15)  
31-4/ ACIU!!!
 
 
36. VV    (2008 11 17 00:28)  
O sekmadienis ne bet koks, pasirodo:)) Kaip fainiai, klaipėdietiški linkėjimai šįryt patys pirmi nukeliavo! Jums:) An excellent occasion for a second hug:)
 
 
37. Valentinas Pečininas    (2008 11 17 00:34)  
sveikinimai :)
 
 
38. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 11 17 02:51)  
sveikas uzgimes Zmogau !!!!!!!!
 
 
39. Adomas Svirskas    (2008 11 17 03:27)  
36/ Aciu, Viktorija! Taip, pazenklintas laiko antspaudu sekmadienis gavosi :) Isties vieni pirmuju Jusu linkejimai atejo :)
37/ Aciu, Valentinai :)
38/ Dekui, Ramunai :)
Ir dar karta didelis ACIU visiems uz draugiskas sypsenas :)
 
 
40. j_l    (2008 11 17 04:01)  
sveikinu; įdomių kelionių ir gerų kadrų :)
 
 
41. Adomas Svirskas    (2008 11 17 06:50)  
10/ Algimantai, vis paskaitau ir po alaus bandau isikirsti :) Aciu :)
11/ Jurga, (bow) :)
40/ Aciu :)
 
 
42. Quintas    (2008 11 17 07:43)  
41/ karta drauges paklausiau, kaip suvaidintu apgauta nueinanti zmogu? Ji suvaidino.
O as tiesiog nueiciau.
Taip ir sis zvigsnis i mus pacius, pasimetusius ir keliaujancius yra paprastas kaip jis, as ar pats gyvenimas.
(na, jei i gyvenima paprastai ziuresime;)
 
 
43. Walldis    (2008 11 17 08:17)  
Prisijungiu gal kiek paveluotai ir as prie gausiu sveikinimu ....
 
 
44. anuka    (2008 11 17 08:23)  
jungiuosi ir aš :) sveikinimai iš šiaurės rytų :)
 
 
45. Simonas Valatka    (2008 11 17 08:26)  
sveikinam, linkim
 
 
46. alexx    (2008 11 17 09:05)  
visokeriopos sekmes
 
 
47. Marijus *Bružila    (2008 11 17 09:10)  
neverk Adomai, tai kasmet kartojasi ;)
 
 
48. Gintaras Vitulskis    (2008 11 17 12:20)  
Prisijungiu prie sveikintojų armijos:) Tokia proga neprošal ir nusiskust:D Nors...moterims taip tik dar daugiau patiksi:)))+
 
 
49. Henrikas Lesniakas    (2008 11 17 12:51)  
Nei kaktos, nei ausų, nei smakro : )), +
 
 
50. Jonas Tučkus    (2008 11 17 13:25)  
27/ pries savo sazine 5 parasiau :)))))
 
 
51. Romas Kanapeckas    (2008 11 17 13:34)  
Vivat Adomai!!!
 
 
52. Arūnas Eismantas    (2008 11 17 13:58)  
Būk sveikas :o))
 
 
53. radegunda    (2008 11 17 14:00)  
žiūri čia visą dieną iš primojo kūdros puslapio - gražių merginų apsuptyje: iš kairės, dešinės ir apačios...
 
 
54. Daiva Kielė    (2008 11 17 15:35)  
Su Gimtadieniu :)
 
 
55. Kriste P.    (2008 11 17 16:15)  
gimimo dieną sveikas būk ir priešais obejektyvą nepražūk:)
išgerki taurę ligi dugno ir nepamiršk šalia plevenančiojo drugio:)
 
 
56. giedrius (paukstukas)    (2008 11 17 16:40)  
dar karta SU !!!!!!!
 
 
57. Olga Vaikas    (2008 11 17 17:03)  
:)
 
 
58. Petras T.    (2008 11 17 17:55)  
,,jei nori būt laimingas, būk !,,
 
 
59. Rūta Smailys    (2008 11 17 19:35)  
Sveikinu, skorpione;)
 
 
60. Renata Drukteinytė    (2008 11 17 19:42)  
Jungiuosi prie sveikinimų :)
 
 
61. Snaržas    (2008 11 17 19:46)  
41/ Ka che neikerti ,norejau pasidzhiaugti,kad yra tox projektas "Adomas Svirskas":-)
 
 
62. Vida    (2008 11 17 20:22)  
labu, daug daug visko...;)
 
 
63. Eva    (2008 11 17 20:48)  
igalaus portretas ;)
 
 
64. Kristina Petrošių    (2008 11 17 20:57)  
sveikatos, seni ;)) xexexex
 
 
65. Adomas Svirskas    (2008 11 18 00:31)  
Oh, kiek komentaru, kiek demesio per diena - ACIU, Mielieji uz palinkejimus, dovanas, pervertintas sitas abrozdelis, kaip ir dera uogienes dienai :) Pardon kad mano marmuze visa diena smezavo tituliniam (norejosi net pakeist kuo nors neutraliu), na bet patys apdovanojot balais ;)

42/ Giliai cia...
43/ Nebuna per velai, Walldi :)
44/ Prisijungima patvirtinu ;)
45/46/ (bow) ;)
47/ Em.. jo, kaip karusele, Marijau :)
48/ Pravesiu apklausa tuo klausimu, Gintarai ;)
49/ Na, "tik ka gimes" ;)
50/ Blogai pries sazine eiti Jonai, bet buvo kas kompensavo realesniu matu, tuo ir pasiguosim ;) Dovana betgi vistiek smagu gaut ;)
51/ Oo, kaip skambiai, Romai - aciu :)
52/ Sveikas kaip gerai kalenantis genys, Arunai ;)
53/ Eiliuotai, romantiskai - aciu, Kriste :)
56/ Dar karta ACIU :)
57/ ;)
58/ Mokausi, Petrai :)
59/ Dekui, Ruta :)
60/ U r plugged too, dekui ;)
61/ Ai, as pats tuo projektu daznai nesidziaugiu... gavoski komplikuotas, blin ;)
62/ Aciu, Vida :)
63/ Cia geras pointas, Eva ;)
64/ Dekui Petruska, pravers tas dalykas :)

OK, good, pradedam gyventi :) Nesidziaukit, as dar grisiu ;)
 
 

Portretas
Taškai: 101
Vidurkis: 4.25
Vertino vartotojų:   72
Žiūrėta kartų:   2856
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
412612
1023816
3111 2
(balsai vėluoja viena para)