| |
 |
1.
(2008 11 16 21:04)
Na jei jau proga :))
I sveikata :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 16 21:06)
jau kokia nors posla minti rezga su ta kreiva sypsena:D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 16 21:07)
salut
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 16 21:09)
alaus vonią tau, nu (-:
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 16 21:10)
I sveikata :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 11 16 21:10)
1/3/ aciu :)
2/ as va ir norejau parasyti prie Jusu, e-Rnesta, auto kad ne "rytu kultura" Jus pamisusi o kazkuo kitu. I am glad u said that, o mano mintys cia labai tyros ir mazdaug "ble, nu tas portretizmas... kaip po velniu i akis susivest fokusa paciam... screw it..." ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 16 21:11)
Gražios akys. Sveikinimai iš šaltos lietingos Lietuvėlės :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 11 16 21:12)
ilgiausių metų ilgaiusiųųų :)))
spaudžiu dešinę
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 16 21:13)
aciu Visiems!
7/ Linkejimai is lietingos siltos ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 16 21:14)
Labai patiko uzhmanymas,kad esate Jus,skaitau senaisenai buvo ivygdytas teisingas sprendimas,
rytoj(dabar neturiu atidaryto) ishgersiu shampano taure uzh ta diena,"skaitau"
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 16 21:14)
ilgiausių... :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 16 21:15)
Svirskas ir tas sensta, kas ce bus...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 16 21:18)
12/ krize bus ;) amziaus vidurio :D
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 16 21:20)
jei nesiskusi greit busi panasus i bebrus :) su ........ pats zinai ko nori :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 11 16 21:23)
14/ merci :) tingiu skustis, ypac kelionese :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 11 16 21:24)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 11 16 21:36)
su gimtadieniu:)
(truksta mazycio balionelio, kad galeciau ,,pripaisyti" Blavasciuno itaka)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 11 16 21:41)
18/ aciu :) Pripaisyk :). Kai fotkinsiu genius, buterfliajus ir ramuneles (nors turiu ir ptychku ir ladybirdu ir kvietkeliu), tai mokysiuos is Aruno E., Waldzio, Romo P. ir kitu "paukstedu" o kad "akys turi buti portrete ryskios" (cia nesigavo) tai ne vien Ramunas (http://www.efoto.lt/fotografavimas/virtualios_fotografijos_pamokos_portretas) teigia. Apkarpyta siekiant minimizuoti matoma broka, neisvengiama nemoksai, ypac kelionines studijos salygomis :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 11 16 21:42)
Fain, sveikinimai didziausi ;) ir kad krize dar ilgai neaplankytu :D
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 11 16 21:44)
Sveikinimai! :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 11 16 21:45)
Koks kropas, net žagtelėjau. Keliu šaukštą medaus !
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 11 16 21:46)
na proga- yra proga... :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 11 16 21:54)
19/ nesinervuok, niu, visai gerai (jaunai) atrodai, pripaišyčiau tau kokią gėlytę:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 11 16 21:59)
Nesiskusk. Kai yr proga tai ir nereik ;-)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 11 16 22:05)
šiaurės rytus? baik. ten rokiškis.
sveikinu!
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 11 16 22:07)
20/21/22/25/ Aciu, Migle, Mindaugai, Dr. Incognito, Aidai :)
23/ 3.51? ;) Malonu matyt sugrizus.
24/ neguosk, nepades :D
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 11 16 22:08)
26/ Rokiskis gerai, suri megstu :) Aciu, Malvydai!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 11 16 22:39)
svelnus zvilgsnis ir akiu kampuciai zemyn reiskia gera zmogu, ale skorpionas lieka skorpionu
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 11 16 22:44)
29/ kiek zioga nemaitink, skorpionu netaps ;)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 11 16 23:02)
Su!!!
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 11 16 23:22)
jau kai proga, tai ir už tave gurkšnį išgersiu alučio!!!!!!!!!!!!
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 11 16 23:54)
sveikinam :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 11 17 00:08)
Su...!!!
:)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 11 17 00:15)
31-4/ ACIU!!!
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 11 17 00:28)
O sekmadienis ne bet koks, pasirodo:)) Kaip fainiai, klaipėdietiški linkėjimai šįryt patys pirmi nukeliavo! Jums:) An excellent occasion for a second hug:)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 11 17 00:34)
sveikinimai :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 11 17 02:51)
sveikas uzgimes Zmogau !!!!!!!!
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 11 17 03:27)
36/ Aciu, Viktorija! Taip, pazenklintas laiko antspaudu sekmadienis gavosi :) Isties vieni pirmuju Jusu linkejimai atejo :)
37/ Aciu, Valentinai :)
38/ Dekui, Ramunai :)
Ir dar karta didelis ACIU visiems uz draugiskas sypsenas :)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 11 17 04:01)
sveikinu; įdomių kelionių ir gerų kadrų :)
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 11 17 06:50)
10/ Algimantai, vis paskaitau ir po alaus bandau isikirsti :) Aciu :)
11/ Jurga, (bow) :)
40/ Aciu :)
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 11 17 07:43)
41/ karta drauges paklausiau, kaip suvaidintu apgauta nueinanti zmogu? Ji suvaidino.
O as tiesiog nueiciau.
Taip ir sis zvigsnis i mus pacius, pasimetusius ir keliaujancius yra paprastas kaip jis, as ar pats gyvenimas.
(na, jei i gyvenima paprastai ziuresime;)
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 11 17 08:17)
Prisijungiu gal kiek paveluotai ir as prie gausiu sveikinimu ....
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 11 17 08:23)
jungiuosi ir aš :) sveikinimai iš šiaurės rytų :)
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 11 17 08:26)
sveikinam, linkim
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 11 17 09:05)
visokeriopos sekmes
|
|
| |
| |
 |
47.
(2008 11 17 09:10)
neverk Adomai, tai kasmet kartojasi ;)
|
|
| |
| |
 |
48.
(2008 11 17 12:20)
Prisijungiu prie sveikintojų armijos:) Tokia proga neprošal ir nusiskust:D Nors...moterims taip tik dar daugiau patiksi:)))+
|
|
| |
| |
 |
49.
(2008 11 17 12:51)
Nei kaktos, nei ausų, nei smakro : )), +
|
|
| |
| |
 |
50.
(2008 11 17 13:25)
27/ pries savo sazine 5 parasiau :)))))
|
|
| |
| |
 |
51.
(2008 11 17 13:34)
Vivat Adomai!!!
|
|
| |
| |
 |
52.
(2008 11 17 13:58)
Būk sveikas :o))
|
|
| |
| |
 |
53.
(2008 11 17 14:00)
žiūri čia visą dieną iš primojo kūdros puslapio - gražių merginų apsuptyje: iš kairės, dešinės ir apačios...
|
|
| |
| |
 |
54.
(2008 11 17 15:35)
Su Gimtadieniu :)
|
|
| |
| |
 |
55.
(2008 11 17 16:15)
gimimo dieną sveikas būk ir priešais obejektyvą nepražūk:)
išgerki taurę ligi dugno ir nepamiršk šalia plevenančiojo drugio:)
|
|
| |
| |
 |
56.
(2008 11 17 16:40)
dar karta SU !!!!!!!
|
|
| |
| |
 |
57.
(2008 11 17 17:03)
:)
|
|
| |
| |
 |
58.
(2008 11 17 17:55)
,,jei nori būt laimingas, būk !,,
|
|
| |
| |
 |
59.
(2008 11 17 19:35)
Sveikinu, skorpione;)
|
|
| |
| |
 |
60.
(2008 11 17 19:42)
Jungiuosi prie sveikinimų :)
|
|
| |
| |
 |
61.
(2008 11 17 19:46)
41/ Ka che neikerti ,norejau pasidzhiaugti,kad yra tox projektas "Adomas Svirskas":-)
|
|
| |
| |
 |
62.
(2008 11 17 20:22)
labu, daug daug visko...;)
|
|
| |
| |
 |
63.
(2008 11 17 20:48)
igalaus portretas ;)
|
|
| |
| |
 |
64.
(2008 11 17 20:57)
sveikatos, seni ;)) xexexex
|
|
| |
| |
 |
65.
(2008 11 18 00:31)
Oh, kiek komentaru, kiek demesio per diena - ACIU, Mielieji uz palinkejimus, dovanas, pervertintas sitas abrozdelis, kaip ir dera uogienes dienai :) Pardon kad mano marmuze visa diena smezavo tituliniam (norejosi net pakeist kuo nors neutraliu), na bet patys apdovanojot balais ;)
42/ Giliai cia...
43/ Nebuna per velai, Walldi :)
44/ Prisijungima patvirtinu ;)
45/46/ (bow) ;)
47/ Em.. jo, kaip karusele, Marijau :)
48/ Pravesiu apklausa tuo klausimu, Gintarai ;)
49/ Na, "tik ka gimes" ;)
50/ Blogai pries sazine eiti Jonai, bet buvo kas kompensavo realesniu matu, tuo ir pasiguosim ;) Dovana betgi vistiek smagu gaut ;)
51/ Oo, kaip skambiai, Romai - aciu :)
52/ Sveikas kaip gerai kalenantis genys, Arunai ;)
53/ Eiliuotai, romantiskai - aciu, Kriste :)
56/ Dar karta ACIU :)
57/ ;)
58/ Mokausi, Petrai :)
59/ Dekui, Ruta :)
60/ U r plugged too, dekui ;)
61/ Ai, as pats tuo projektu daznai nesidziaugiu... gavoski komplikuotas, blin ;)
62/ Aciu, Vida :)
63/ Cia geras pointas, Eva ;)
64/ Dekui Petruska, pravers tas dalykas :)
OK, good, pradedam gyventi :) Nesidziaukit, as dar grisiu ;)
|
|
| |