| |
 |
1.
(2008 11 10 20:29)
12-kos?!!!
pagarba
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 10 20:33)
dabar teturiu 16,oprieš tris metus.(: dėkoju
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 10 21:28)
+ :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 10 22:54)
nemanau, kad cia proporcijos taip svarbios. darbas savaip idomus ir tai, kad jos ne visur islaikytos, tik zavesio darbui suteikia. dar idomu tai, kad ta darbeli sukure dvylikmete mergaite. Toks visai ne vaikiskas. Na gal greiciau ne vaikiskai visai..
Man jis idomus.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 10 22:58)
12 ?????????
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 11 10 23:02)
4. Dėkoju,na kad nevaikiškas tai sutinku,tiesiog nuo ankstyvo amžiaus mintys nesisuko paie vaikiškus dalykus todėl ir darbai rimtesni,ne vaikiškos tematikos. O čia visi klausia ar 12,jei ką gal net 11 su puse ar kaip.. nežinau,bet prieš 4 metus tarkime.... (:
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 10 23:28)
kliaunuos pirmu ispudziu-prie sirdies, lelija
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 11 10 23:50)
:) kudron
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 10 23:57)
4,789
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 11 00:01)
Maniau ufonautai, bet čia ilgai brandintas darbas.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 11 00:16)
10/ :)
4.81
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 11 00:22)
11/Jus lepinate jaunaja autore "skaitau",ojjj lepinate...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 11 00:51)
jeigu dedi jau tokius puikius "vaikystes" darbus., noreciau isvyst dabartinius piesinius.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 11 00:52)
nes na kas zino galbut turim nauja pikase ;D
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 11 11 05:06)
12/ Zemiau vidurkio bala "pastaciau", tai "skaitau" ne per daug ;)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 11 11 07:11)
13- mano didžioji darbų dalsi mokyklos fonduose,konkursuose todėl nelabai aks ir liko. bet ačiū už papeikimus ir pagyrimus visiems.(: Žinau kad čia nelabai pasisękes darbas bet dėkoju(:
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 11 11 08:05)
oho, talentas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 11 11 08:31)
16/ čiurlioniukė? :)
taiiip, kiek žinau, net tėvai savo vaikų kurtais šedevrais retai kada gali pasigrožėti, skuba į peržiūras, fotkina, kad bent taip galėtų užfiksuoti...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 11 11 09:45)
patiko......++++
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 11 11 10:20)
šaunuolė, Miškų Deive:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 11 11 15:20)
18/ ne balsinuke, Klaipėdietė(:
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 11 12 09:13)
21/ :), reiškia - visur tas pats - sunku savo gerus darbelius nusaugot - staigiai išsivaikšto :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 11 12 09:15)
22/ deja, kaip moykla sako " jei atliekate gerą darbą ,tai ne jūsų darbas - tai mokyklos nuosavybė", ir tikrai,nies neklausia ar reik tau to darbo ar ne.Pasiėme ir viskas.Baba.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 11 13 15:18)
16-os esi? O šis darbelis 12-metės? Fantastika...Lavink savo talentą, tokią dievo dovaną turi tik išrinktieji:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 11 13 15:46)
24 - ačiū, tai pdabar teina šešiolikti. Lavinu kiek įmanydama, o talentas čia ar ne - nežinau. tiesiog beproto daug dirbu..(:
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 11 13 16:22)
žavinga:) tikrai talentinga esi ir nėra ko čia slėpti talento, nes aš ir sulaukus 60 taip nesugebėčiau, nors ir mokyčiaus šito meno:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 11 13 16:30)
26- malonu aišku girdėti.. (: sengsiuos nenuvilti ir tobulėt.ačių mielieji
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 11 13 16:57)
beveik na neapsirengę ;)kodėl ant šio darbo nereikia vartotojų nustatymų?
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 02 17 11:08)
Idomiai +5
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 05 18 18:24)
jega
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 05 24 17:03)
nuostabu.dvylikos metu nupiesti toki piesini tikrai puiku tai kiek metu tau dabar?
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 07 27 02:59)
+5
|
|
| |