| |
 |
1.
(2008 10 14 22:52)
Pas mus da ne ... :((((
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 14 22:55)
Ar ne per anksti ? Lauke vos ne bobvasaris...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 14 23:00)
č/bet mokes ne Pavasaris ,o Juuuusssssss ir ash
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 14 23:01)
gera zinia... gal ir mes greit sulauksim... :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 14 23:04)
o taip, tik kazi ar brangus bus tas pavasaris:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 14 23:07)
5/na jei pPavasaris numaus kelnes,tai ,kai ateis kitas pavasaris turesim dar trumpikes...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 14 23:16)
mjo, aktualijos...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 15 08:19)
pas mus, dar kaip pas Walldį :(((
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 15 09:10)
brrrrr.... piniginei
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 15 09:13)
net bus karsta vel, greiciau vasara ateina
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 15 10:00)
O kuo guminis užpildytas? :)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 15 15:03)
pas mane jau seniai pavasaris :D:P
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 15 17:47)
:DDD
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 15 17:52)
Estafetė perduota :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 15 18:06)
tas su keturiais pagaliukais labai jau laukiamas :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 15 19:26)
:))) tikrai pavasariska nuotaika cia.. ;)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 15 20:22)
nepamirskit nuorint :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 15 21:11)
jau geriau neprasidėtų, darbe sėdim marškiniais trumpom rankovėm prie atvirų langų:)))+
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 10 15 21:13)
Gintarai,o kam dejot plastikinius langus,butu mediniai,butumet su "kufaijkem "sedeje :-)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 15 21:26)
infliacija sveikinasi su ekonomikos krize ;(
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 16 13:52)
sveikas, tai sveikas....:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 16 16:21)
a pas mane kada nori šilta:) pašūpeliuoji anglis ir radijatorius patenkintas ir mes:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 10 17 12:04)
dingo rinkimų tema, tai aš pabandžiau kitur paieškoti ir ko gera radau...:))))))))
http://www.anarchija.lt/index.php/aktyvizmas/4217-galerija-meniniai-rinkimai-2008.html
+5 (didelis)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 10 17 12:46)
23/tuos a lia anarchistus i kudra :), tegul savo mena parodo cia :D...o ne ant rinkimu biuleteniu ;)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 10 19 00:00)
per platus radiatorius !! siaurint ! :D
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 18 19:20)
Už tokį kūdą radiatorių, o reikės mokėt kaip už riebų...ką darysi...puikus piešinukas :)+5
|
|
| |