Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Walldis    (2008 10 14 22:52)  
Pas mus da ne ... :((((
 
 
2. aidas a .    (2008 10 14 22:55)  
Ar ne per anksti ? Lauke vos ne bobvasaris...
 
 
3. Snaržas    (2008 10 14 23:00)  
č/bet mokes ne Pavasaris ,o Juuuusssssss ir ash
 
 
4. Vinile    (2008 10 14 23:01)  
gera zinia... gal ir mes greit sulauksim... :)
 
 
5. AM    (2008 10 14 23:04)  
o taip, tik kazi ar brangus bus tas pavasaris:)
 
 
6. Snaržas    (2008 10 14 23:07)  
5/na jei pPavasaris numaus kelnes,tai ,kai ateis kitas pavasaris turesim dar trumpikes...
 
 
7. Adomas Svirskas    (2008 10 14 23:16)  
mjo, aktualijos...
 
 
8. Kęstutis Šimatonis    (2008 10 15 08:19)  
pas mus, dar kaip pas Walldį :(((
 
 
9. Mindaugas Bernatonis    (2008 10 15 09:10)  
brrrrr.... piniginei
 
 
10. Bebras    (2008 10 15 09:13)  
net bus karsta vel, greiciau vasara ateina
 
 
11. Monika Krišinaitė    (2008 10 15 10:00)  
O kuo guminis užpildytas? :)))
 
 
12. Andrius Z    (2008 10 15 15:03)  
pas mane jau seniai pavasaris :D:P
 
 
13. Bitė Maja    (2008 10 15 17:47)  
:DDD
 
 
14. Tadas T.    (2008 10 15 17:52)  
Estafetė perduota :)
 
 
15. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 15 18:06)  
tas su keturiais pagaliukais labai jau laukiamas :)
 
 
16. ABC    (2008 10 15 19:26)  
:))) tikrai pavasariska nuotaika cia.. ;)
 
 
17. ELO    (2008 10 15 20:22)  
nepamirskit nuorint :)
 
 
18. Gintaras Vitulskis    (2008 10 15 21:11)  
jau geriau neprasidėtų, darbe sėdim marškiniais trumpom rankovėm prie atvirų langų:)))+
 
 
19. Snaržas    (2008 10 15 21:13)  
Gintarai,o kam dejot plastikinius langus,butu mediniai,butumet su "kufaijkem "sedeje :-)
 
 
20. Algimantas Tirlikas    (2008 10 15 21:26)  
infliacija sveikinasi su ekonomikos krize ;(
 
 
21. Daiva Kielė    (2008 10 16 13:52)  
sveikas, tai sveikas....:)
 
 
22. Kriste P.    (2008 10 16 16:21)  
a pas mane kada nori šilta:) pašūpeliuoji anglis ir radijatorius patenkintas ir mes:)
 
 
23. Sau    (2008 10 17 12:04)  
dingo rinkimų tema, tai aš pabandžiau kitur paieškoti ir ko gera radau...:))))))))
http://www.anarchija.lt/index.php/aktyvizmas/4217-galerija-meniniai-rinkimai-2008.html
+5 (didelis)
 
 
24. AA    (2008 10 17 12:46)  
23/tuos a lia anarchistus i kudra :), tegul savo mena parodo cia :D...o ne ant rinkimu biuleteniu ;)
 
 
25. Nerijus    (2008 10 19 00:00)  
per platus radiatorius !! siaurint ! :D
 
 
26. Raimonda Sutkuvienė    (2009 01 18 19:20)  
Už tokį kūdą radiatorių, o reikės mokėt kaip už riebų...ką darysi...puikus piešinukas :)+5
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 83
Vidurkis: 4.56
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   3448
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00124
400812
1002 4
(balsai vėluoja viena para)