Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Paša Angelina    (2008 09 27 01:03)  
:)
 
 
2. Elzė Jasiukėnaitė    (2008 09 27 01:12)  
:)
 
 
3. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:18)  
gerbiamoji kva, ar pirmoji pavadinimo raide neturetu buti "B" ? :)
 
 
4. kva    (2008 09 27 01:21)  
3. ne, ble! :)
 
 
5. abracadabra    (2008 09 27 01:26)  
eikit miegot, ryt sunki diena :)
 
 
6. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:28)  
Dieve, dieve (kurs gal but esi danguje) is mergaites, zemuogem kvepenciu lupu tokie zodziai ... ir kur ritasi pasaulis, ir kokia b**t na*ui Marijos zeme mes esame....?
 
 
7. kva    (2008 09 27 01:28)  
5. aš tai tikiuos, kad poryt bus sunki :)
 
 
8. kva    (2008 09 27 01:30)  
6. ėėė, iš kur žino kuom lūpos kvepia?
 
 
9. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:30)  
7/ O Jezau, ji ne tik burnoja bet dar ir geria .....
 
 
10. abracadabra    (2008 09 27 01:30)  
7/ paziurek i ramuno komentara, jam tikrai RYT bus sunki :)
 
 
11. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:31)  
6/ ... jau pradejau rasyti apie lupas ... bet tiek to Kva :-D, tebunie kaip yra :)
 
 
12. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:32)  
10/ tikesi/netikesi, bet kadangi jauciuosi prie apsirgimo ribos tai ivaldziau sobieski nemaza smoteli - visai smagu :-D
 
 
13. abracadabra    (2008 09 27 01:32)  
nu ate kvaksiau, varau issimiegot, ryt flirtuosiu su tavim tai turiu graziai atrodyt, neuztines koks ir panasiai :)
Munai ir tau iki ryt. Nepergerk sianakt :)
 
 
14. Adomas Svirskas    (2008 09 27 01:32)  
/6 ne "dedes" ismoko mergaites tokiu dalyku ant Marijos zhemes ;)?
 
 
15. kva    (2008 09 27 01:33)  
9. Jezus su manim geria.
10. aš niekad nepasitikiu Ramūno komentarais, ir tau nepatarčiau :)
 
 
16. Adomas Svirskas    (2008 09 27 01:34)  
12/ sobieskiu valdovas :)
 
 
17. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:35)  
15/ kaip tai nepasitikite jauna mergaite ....
jus tokia simpatiska, ateikite as jum saldainiuka duosiu :)
 
 
18. kva    (2008 09 27 01:36)  
11. :))
13. ate ir iki ryt. tikiuos, kaklaraištis bus vietoj :) ties, kai prisimenu aną gimtadienį, tai tik tavo juokai ausy ;)
 
 
19. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:36)  
13/ per velu mano mielas drauge, per velu .... :-D
 
 
20. kva    (2008 09 27 01:37)  
17. o kito pasirinkimo nėra? tik saldainiukai?
 
 
21. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:40)  
na dar sobieski biski liko, bet neduosiu, jei gersi koki vyna, ar konjaka, tai namie mirtina doze yra bariuke. tinka?
 
 
22. Adomas Svirskas    (2008 09 27 01:40)  
20/ dar pasto zenklus paprastai rodo prie saldainuku ;)
 
 
23. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:42)  
22/ ai ne, nedaug liko, paskui pritruks dar.... kva, tu gi ne filateliste .....? :-D
 
 
24. kva    (2008 09 27 01:43)  
21. tinka - atsinešk rytoj, t.y.šiandien po dvylikos valandų ;)
22. žinau aš tuos ženkliūkus, bet jie man ne draugai ;)
 
 
25. kva    (2008 09 27 01:44)  
23. na, ne ne :) bet mano senelis buvo veterinaras :)
 
 
26. Paša Angelina    (2008 09 27 01:44)  
22/23/jau susijaudinote...diedukai
 
 
27. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:45)  
24/ gerai, kad markuciu neziuri :) jei nepamirsiu ir siandien po 12 jau paeisiu - atsinesiu. Blyn, koja susimusiau ... ko tas suo puodus varto virudy nakties, as geriu, o ji mat troskina....
 
 
28. kva    (2008 09 27 01:45)  
26. tai, kad jie ne diedukai :/
 
 
29. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:46)  
26/ is susijaudinte girdime
 
 
30. kva    (2008 09 27 01:47)  
27. tai tu ne eisi, o vairuosi. pameni? viltarei zadejai. ar nieko nebepameni?
o as nieko apie tavo suni nezinau. anksciau nepapasakojai, o dabar jau per velu.
 
 
31. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:48)  
30/ sventa alytaus karve, ka as vi. zadejau .... nepamenu/
28/ tik nesakyk kad mes bobutes :-D
 
 
32. Paša Angelina    (2008 09 27 01:49)  
na jei mane kabintu kaip KVA tai nebeeeeesusilaikyciau
 
 
33. kva    (2008 09 27 01:51)  
31. ai, as nieko nesakysiu ir dantis issivalysiu :D
 
 
34. hideo    (2008 09 27 01:53)  
:)

gera cia diskusija - 32 komentarai per 50 minučių... rekordus mušat?
 
 
35. Paša Angelina    (2008 09 27 01:55)  
34/ skaiciuoklis :)
 
 
36. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 01:57)  
32/ ka ten kva kabinsi, kaip ne kaip dvieju vaiku motina, o ir vyrui keli menesiai sedet beliko ... pavojinga :)
Pasha, gal nori saldainio? :)
33/ kva, tai kaip tu juos valysies jei jie pas mane fotiko tasej liko ...? :)
34/ sveix hideo
 
 
37. Paša Angelina    (2008 09 27 02:00)  
saldainis man nuo Muno...aishkus noriu :)
 
 
38. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 02:03)  
37/ liuks, Pasha ... atvaryk sian i galera treciai .... pasivaisinsim :)
 
 
39. Paša Angelina    (2008 09 27 02:05)  
tamstai ir Kva uteks...
 
 
40. Adomas Svirskas    (2008 09 27 02:06)  
32/ laikykis, Pasha, tai dorybe :)
 
 
41. hideo    (2008 09 27 02:07)  
36/ sveix, sveix.. kaip suo?
 
 
42. Paša Angelina    (2008 09 27 02:08)  
atvaryčiau, bet aš Kaipyzdoj...:)
 
 
43. Adomas Svirskas    (2008 09 27 02:09)  
29/ "is susijaudinte" - dabar jau sobieskis pereme valdymo pulta ;)?
 
 
44. Paša Angelina    (2008 09 27 02:11)  
sory KLAIPYZDOJ...
 
 
45. Adomas Svirskas    (2008 09 27 02:14)  
44/ o jau maniau antra P praleista buvo, ne L ;) Grazi priesaga anyway :D
 
 
46. Paša Angelina    (2008 09 27 02:17)  
man iigi ta P nepatinka;(
 
 
47. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 02:18)  
39/ na nezinau ar uzteks, as KVA truputi bijau
40/ Adomai, ir as noriu dorybes. Uz ko laikytis?
41/ :) Atsigere ir knarkia :)
42/ Pasa, na ir kaippyzdoj reikaliukai?
43/ Taip, sobieski rulez, ka tik pribaigiau butelaiti ... kazkoks maziukas pasitaike .... jau buvau prie bariuko nuslinkes .... bet susiturejau ... :-D
44/ gal kas vaziuos is ten, prigriebs ? ir as ten buvau ... na ta prasme ne KLAI, bet antrojoje dalyje .... pries daug metu .... nieko nepamenu, speju buvau sobieski ivaldes taip pat :-D
 
 
48. Adomas Svirskas    (2008 09 27 02:21)  
47/ Ramunai, uz Sobieski... tusciojo :)
 
 
49. Adomas Svirskas    (2008 09 27 02:30)  
47/ "bet antrojoje dalyje .... pries daug metu .... " - akceptuojam "diedukus" :)? manau tai komplimentas ;)
 
 
50. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 02:36)  
48/ jis labai pavede, kazkoks niekingai mazas pasirode :)
49/ na ... savoka "daug" releatyvi ... as manaiu, kad butelis sobieski - daug, dabar jau pradedu abejoti :)
 
 
51. hideo    (2008 09 27 02:56)  
47/ sobieskio? :)
 
 
52. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 03:05)  
51/ kas jam duos, tegul vandeni geria ... nepilnametis :)
 
 
53. Adomas Svirskas    (2008 09 27 03:18)  
50/ visgi esme ir dydyje :) taip, ir laikas netiesinis instrumentas :)
 
 
54. j_l    (2008 09 27 04:17)  
bandžiau pradėti suprasti, apie ką čia jūs prisidiskutavot, bet sočiai prisivalgęs esu, smegenai nedirba :)))
 
 
55. Ernesta Vala    (2008 09 27 04:58)  
mhh as cia gal ne i tema bet neblogas darbas:)))
 
 
56. Darius Jurevičius    (2008 09 27 10:26)  
55. ;D
 
 
57. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 11:14)  
55/ nepergyvenk Ernesta, visiem pasitaiko ....
56/ ko cia zvengi ?
 
 
58. kva    (2008 09 27 11:19)  
57. o, jau pabudai :) galva laikosi? iš tikrųjų ten aš žvengiau. norėjau paklaust, kodėl tu manęs bijai. :)
 
 
59. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 27 11:40)  
58/ ne pabudau, o pazadino :) RRRRRRRRrrrrrrrrrrrrrr
galva, na galva laikosi (atrodo) :)
kodel bijau taves? ... na, esu girdejes, kad uz ne i tema komentarus po tavo nuotraukom, ar uz neigiama kritika ne vienas jau yra gaves i lempa nuo taves ..... beto tu visada grasini savo vyru kuris jau greitai turi iseiti is ikalinimo istaigos ir, kad tada tai mes zinosim .... va ir bijau :)
 
 
60. Skaistė    (2008 09 27 13:09)  
Matytas veidas. Migle? :)
 
 
61. lashiuke    (2008 09 27 14:19)  
Mda.....
 
 
62. Reda Ka    (2008 09 27 15:35)  
CIA GI MANO MIGLEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100 METU....
 
 
63. Algirdas Juška    (2008 09 27 15:49)  
:) įdomiai
 
 
64. saulė    (2008 09 27 22:38)  
vou, kaip geltonai ir garbanotai:)
 
 
65. Vitas Zabita    (2008 09 27 23:28)  
graziai riesta nosis
 
 
66. GintarasM    (2008 09 27 23:57)  
Pugačiova ;-)
 
 
67. Rolandas Butkevičius    (2008 09 28 15:42)  
graži fotografija labai man šita. Plaukų spalva ir šiaip..
 
 
68. z e g n a    (2008 09 28 21:15)  
man žiūrisi žiūrisi visaip kaip
 
 
69. Kristina Gud.    (2008 10 06 10:52)  
lelytia :p
 
 
70. Gintaras Vitulskis    (2008 10 06 15:49)  
gražios spalvos, graži ir mergytė:)))+
 
 
71. Zajac    (2008 10 19 11:39)  
oooo
 
 
72. Indrė Lauciūtė    (2008 11 23 10:51)  
taip geltoonai.. fain
 
 
73. Sigitas Kondratas    (2008 12 09 09:00)  
Jei ne deshinys virshutinis kampas, butu fine.
 
 
74. i'm not here    (2009 01 03 17:12)  
Akys...
 
 
75. sigut    (2009 01 05 17:56)  
sesut:) kiki
 
 
76. Priežastis    (2009 01 13 16:21)  
Puikiai:)+
 
 
77. Neringa Bagdoniene    (2009 02 11 10:02)  
tiesiog grazu:)
 
 

Portretas
Taškai: 79
Vidurkis: 4.47
Vertino vartotojų:   47
Žiūrėta kartų:   3548
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
31036
422518
0000 2
(balsai vėluoja viena para)