| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 27 01:18)
gerbiamoji kva, ar pirmoji pavadinimo raide neturetu buti "B" ? :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 27 01:21)
3. ne, ble! :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 27 01:26)
eikit miegot, ryt sunki diena :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 27 01:28)
Dieve, dieve (kurs gal but esi danguje) is mergaites, zemuogem kvepenciu lupu tokie zodziai ... ir kur ritasi pasaulis, ir kokia b**t na*ui Marijos zeme mes esame....?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 27 01:28)
5. aš tai tikiuos, kad poryt bus sunki :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 27 01:30)
6. ėėė, iš kur žino kuom lūpos kvepia?
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 27 01:30)
7/ O Jezau, ji ne tik burnoja bet dar ir geria .....
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 27 01:30)
7/ paziurek i ramuno komentara, jam tikrai RYT bus sunki :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 27 01:31)
6/ ... jau pradejau rasyti apie lupas ... bet tiek to Kva :-D, tebunie kaip yra :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 27 01:32)
10/ tikesi/netikesi, bet kadangi jauciuosi prie apsirgimo ribos tai ivaldziau sobieski nemaza smoteli - visai smagu :-D
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 27 01:32)
nu ate kvaksiau, varau issimiegot, ryt flirtuosiu su tavim tai turiu graziai atrodyt, neuztines koks ir panasiai :)
Munai ir tau iki ryt. Nepergerk sianakt :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 27 01:32)
/6 ne "dedes" ismoko mergaites tokiu dalyku ant Marijos zhemes ;)?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 27 01:33)
9. Jezus su manim geria.
10. aš niekad nepasitikiu Ramūno komentarais, ir tau nepatarčiau :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 27 01:34)
12/ sobieskiu valdovas :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 27 01:35)
15/ kaip tai nepasitikite jauna mergaite ....
jus tokia simpatiska, ateikite as jum saldainiuka duosiu :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 27 01:36)
11. :))
13. ate ir iki ryt. tikiuos, kaklaraištis bus vietoj :) ties, kai prisimenu aną gimtadienį, tai tik tavo juokai ausy ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 27 01:36)
13/ per velu mano mielas drauge, per velu .... :-D
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 27 01:37)
17. o kito pasirinkimo nėra? tik saldainiukai?
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 27 01:40)
na dar sobieski biski liko, bet neduosiu, jei gersi koki vyna, ar konjaka, tai namie mirtina doze yra bariuke. tinka?
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 27 01:40)
20/ dar pasto zenklus paprastai rodo prie saldainuku ;)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 27 01:42)
22/ ai ne, nedaug liko, paskui pritruks dar.... kva, tu gi ne filateliste .....? :-D
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 27 01:43)
21. tinka - atsinešk rytoj, t.y.šiandien po dvylikos valandų ;)
22. žinau aš tuos ženkliūkus, bet jie man ne draugai ;)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 27 01:44)
23. na, ne ne :) bet mano senelis buvo veterinaras :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 27 01:44)
22/23/jau susijaudinote...diedukai
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 27 01:45)
24/ gerai, kad markuciu neziuri :) jei nepamirsiu ir siandien po 12 jau paeisiu - atsinesiu. Blyn, koja susimusiau ... ko tas suo puodus varto virudy nakties, as geriu, o ji mat troskina....
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 27 01:45)
26. tai, kad jie ne diedukai :/
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 09 27 01:46)
26/ is susijaudinte girdime
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 09 27 01:47)
27. tai tu ne eisi, o vairuosi. pameni? viltarei zadejai. ar nieko nebepameni?
o as nieko apie tavo suni nezinau. anksciau nepapasakojai, o dabar jau per velu.
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 09 27 01:48)
30/ sventa alytaus karve, ka as vi. zadejau .... nepamenu/
28/ tik nesakyk kad mes bobutes :-D
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 09 27 01:49)
na jei mane kabintu kaip KVA tai nebeeeeesusilaikyciau
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 09 27 01:51)
31. ai, as nieko nesakysiu ir dantis issivalysiu :D
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 09 27 01:53)
:)
gera cia diskusija - 32 komentarai per 50 minučių... rekordus mušat?
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 09 27 01:55)
34/ skaiciuoklis :)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 09 27 01:57)
32/ ka ten kva kabinsi, kaip ne kaip dvieju vaiku motina, o ir vyrui keli menesiai sedet beliko ... pavojinga :)
Pasha, gal nori saldainio? :)
33/ kva, tai kaip tu juos valysies jei jie pas mane fotiko tasej liko ...? :)
34/ sveix hideo
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 09 27 02:00)
saldainis man nuo Muno...aishkus noriu :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 09 27 02:03)
37/ liuks, Pasha ... atvaryk sian i galera treciai .... pasivaisinsim :)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 09 27 02:05)
tamstai ir Kva uteks...
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 09 27 02:06)
32/ laikykis, Pasha, tai dorybe :)
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 09 27 02:07)
36/ sveix, sveix.. kaip suo?
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 09 27 02:08)
atvaryčiau, bet aš Kaipyzdoj...:)
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 09 27 02:09)
29/ "is susijaudinte" - dabar jau sobieskis pereme valdymo pulta ;)?
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 09 27 02:11)
sory KLAIPYZDOJ...
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 09 27 02:14)
44/ o jau maniau antra P praleista buvo, ne L ;) Grazi priesaga anyway :D
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 09 27 02:17)
man iigi ta P nepatinka;(
|
|
| |
| |
 |
47.
(2008 09 27 02:18)
39/ na nezinau ar uzteks, as KVA truputi bijau
40/ Adomai, ir as noriu dorybes. Uz ko laikytis?
41/ :) Atsigere ir knarkia :)
42/ Pasa, na ir kaippyzdoj reikaliukai?
43/ Taip, sobieski rulez, ka tik pribaigiau butelaiti ... kazkoks maziukas pasitaike .... jau buvau prie bariuko nuslinkes .... bet susiturejau ... :-D
44/ gal kas vaziuos is ten, prigriebs ? ir as ten buvau ... na ta prasme ne KLAI, bet antrojoje dalyje .... pries daug metu .... nieko nepamenu, speju buvau sobieski ivaldes taip pat :-D
|
|
| |
| |
 |
48.
(2008 09 27 02:21)
47/ Ramunai, uz Sobieski... tusciojo :)
|
|
| |
| |
 |
49.
(2008 09 27 02:30)
47/ "bet antrojoje dalyje .... pries daug metu .... " - akceptuojam "diedukus" :)? manau tai komplimentas ;)
|
|
| |
| |
 |
50.
(2008 09 27 02:36)
48/ jis labai pavede, kazkoks niekingai mazas pasirode :)
49/ na ... savoka "daug" releatyvi ... as manaiu, kad butelis sobieski - daug, dabar jau pradedu abejoti :)
|
|
| |
| |
 |
51.
(2008 09 27 02:56)
47/ sobieskio? :)
|
|
| |
| |
 |
52.
(2008 09 27 03:05)
51/ kas jam duos, tegul vandeni geria ... nepilnametis :)
|
|
| |
| |
 |
53.
(2008 09 27 03:18)
50/ visgi esme ir dydyje :) taip, ir laikas netiesinis instrumentas :)
|
|
| |
| |
 |
54.
(2008 09 27 04:17)
bandžiau pradėti suprasti, apie ką čia jūs prisidiskutavot, bet sočiai prisivalgęs esu, smegenai nedirba :)))
|
|
| |
| |
 |
55.
(2008 09 27 04:58)
mhh as cia gal ne i tema bet neblogas darbas:)))
|
|
| |
| |
 |
56.
(2008 09 27 10:26)
55. ;D
|
|
| |
| |
 |
57.
(2008 09 27 11:14)
55/ nepergyvenk Ernesta, visiem pasitaiko ....
56/ ko cia zvengi ?
|
|
| |
| |
 |
58.
(2008 09 27 11:19)
57. o, jau pabudai :) galva laikosi? iš tikrųjų ten aš žvengiau. norėjau paklaust, kodėl tu manęs bijai. :)
|
|
| |
| |
 |
59.
(2008 09 27 11:40)
58/ ne pabudau, o pazadino :) RRRRRRRRrrrrrrrrrrrrrr
galva, na galva laikosi (atrodo) :)
kodel bijau taves? ... na, esu girdejes, kad uz ne i tema komentarus po tavo nuotraukom, ar uz neigiama kritika ne vienas jau yra gaves i lempa nuo taves ..... beto tu visada grasini savo vyru kuris jau greitai turi iseiti is ikalinimo istaigos ir, kad tada tai mes zinosim .... va ir bijau :)
|
|
| |
| |
 |
60.
(2008 09 27 13:09)
Matytas veidas. Migle? :)
|
|
| |
| |
 |
61.
(2008 09 27 14:19)
Mda.....
|
|
| |
| |
 |
62.
(2008 09 27 15:35)
CIA GI MANO MIGLEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100 METU....
|
|
| |
| |
 |
63.
(2008 09 27 15:49)
:) įdomiai
|
|
| |
| |
 |
64.
(2008 09 27 22:38)
vou, kaip geltonai ir garbanotai:)
|
|
| |
| |
 |
65.
(2008 09 27 23:28)
graziai riesta nosis
|
|
| |
| |
 |
66.
(2008 09 27 23:57)
Pugačiova ;-)
|
|
| |
| |
 |
67.
(2008 09 28 15:42)
graži fotografija labai man šita. Plaukų spalva ir šiaip..
|
|
| |
| |
 |
68.
(2008 09 28 21:15)
man žiūrisi žiūrisi visaip kaip
|
|
| |
| |
 |
69.
(2008 10 06 10:52)
lelytia :p
|
|
| |
| |
 |
70.
(2008 10 06 15:49)
gražios spalvos, graži ir mergytė:)))+
|
|
| |
| |
 |
71.
(2008 10 19 11:39)
oooo
|
|
| |
| |
 |
72.
(2008 11 23 10:51)
taip geltoonai.. fain
|
|
| |
| |
 |
73.
(2008 12 09 09:00)
Jei ne deshinys virshutinis kampas, butu fine.
|
|
| |
| |
 |
74.
(2009 01 03 17:12)
Akys...
|
|
| |
| |
 |
75.
(2009 01 05 17:56)
sesut:) kiki
|
|
| |
| |
 |
76.
(2009 01 13 16:21)
Puikiai:)+
|
|
| |
| |
 |
77.
(2009 02 11 10:02)
tiesiog grazu:)
|
|
| |