| |
 |
1.
(2008 09 25 17:37)
trečią akį gerą turi :))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 25 18:02)
aktualu si karta.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 25 18:06)
pagaliau skaiciuodamas pritrukau pirstu (nuotraukoje) :-D
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 25 18:28)
skrajunu partija :) +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 25 18:35)
LiberalGaidžiai :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 25 18:54)
taikliai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 25 19:09)
kaip visada :)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 25 19:18)
kiaulės snukis, vištos smegenys - tokių dauguma, deja
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 25 19:21)
nu jo...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 25 19:32)
kažkas seniau šaukdavo: Jėėėėėėėėėėėė !!!!!
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 25 19:35)
:-) siek tiek politikos gerai, vadinas nesam visai jau kokie asocialus ar pan, mol tik piestukai ir fotoaparatai rupi, o kas aplink- ne
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 25 20:03)
:Dčia gal kartais rinkiminė agitacija?:DD
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 25 20:13)
Algimantai už ką balsuot ;)))?
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 25 20:47)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 25 22:05)
Gaidžkiaulių koalicija su kiaulės vadovavimu
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 25 23:46)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 26 00:25)
:)))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 26 01:35)
13. Daiva...uz gaidzius arba parshus :)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 26 03:03)
:) 5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 26 07:19)
Gera knisle reikia turet, nes kitaip niekur neprasiknisi :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 26 08:08)
Šitam partijos nariui reikės daugiau lėšų, kad išlaikyti, bet tikėkimės jis bus to vertas... :) +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 26 09:02)
ooooooo, koks geras partietis..
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 26 09:29)
Jo .... geras toks ir paziuru tu paciu ...tik kitoniskai "gieda" ....
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 26 10:04)
.. siūlau rinkimus boikotuot .. negi balsuosit už juos .. visuose sąrašuose visi vienodi sukčiai.. ant svetimo ..... į rojų..
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 26 10:26)
ilgam laikui prisiminsiu vienos politikes ,per viens TV debatu laida ishsakyta minti:
"MES POLITIKAI IR...TIE KITI..."
uoj neuzhmirshiu
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 26 11:00)
visa tai yra graudu, jei tiesiai sviesiai.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 26 11:35)
:)))) prajuokinai...+
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 26 12:25)
zvaigzdute :)))))))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 09 26 12:34)
mastau ar cia tik nebus uzslepta Conor Pilz'o siknos skyles teorijos interpretacija :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 09 26 13:33)
Ta žvaigždutė kaip red hot chili peppers :)))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 09 26 15:11)
pakelei nuotaika ,:)))
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 09 26 15:18)
pati geriausia partija:) eisiu už tokią balsuoti būtinai:) už kitas neičiau:)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 09 26 17:21)
siknaskyle - tokios detale ypac pagyvina is pirmo zvilgsnio atrodancia elementaria terlione.. Net humoro jokio nereikia - zvaigzdute ir jau juokinga.
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 09 26 21:48)
geras
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 09 28 08:50)
...nieko tokio, po rinkimų visi suvienodės...:)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 09 28 17:11)
užkapalis uzsiūtas :) kad tik daugiau tilptų :)
|
|
| |