Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

N-12
http://www.youtube.com/watch?v=hMPFhq_yD3Y

 
1. Rolandas Butkevičius    (2008 08 31 19:10)  
geras auto..
 
 
2. Adomas Svirskas    (2008 08 31 19:12)  
rimtas zvilgsnis... "do not mess around with me" ;)
 
 
3. Kęstutis Šimatonis    (2008 08 31 19:50)  
geriau nesipainiosiu kolei kas ;)
 
 
4. Edita    (2008 08 31 19:53)  
3/ Mhm... :)
 
 
5. Marijus *Bružila    (2008 08 31 19:53)  
nesikoncentruoja i akis su tokiu kadravimu.daug virshaus.
 
 
6. Edita    (2008 08 31 19:56)  
5/ gerai, Marijau sakai. Va čia tai pritariu. Bandysiu bent sau pakoreguoti. Ačiū labai.
 
 
7. Arvydas Venclovas    (2008 08 31 20:18)  
...neblog...nuožmiai...ir pakoreguota būt nieko...
 
 
8. Kristina Petrošių    (2008 08 31 20:36)  
apsimetėlė:))))
 
 
9. Edita    (2008 08 31 20:43)  
8/ ...džiugu, kad nesitiki, bet būnu ir tokia. Tik nerodau paprastai :)
 
 
10. Walldis    (2008 08 31 21:03)  
Na Edita dar tokios as tavy nemaciau .... alia kas ant mozolio tau uzlipo ... ??? ... ko cia siunti ...???
 
 
11. Edita    (2008 08 31 21:11)  
11/ Visada juk būna pirmas kartas. Viskas gerai man. Ir taip kaip yra - labai gerai :)
 
 
12. Inga Jankauskaitė    (2008 08 31 21:31)  
netrikdykite sios moters...zvilgsnis viska pasako :)))
 
 
13. Edita    (2008 08 31 21:36)  
12/ Ačiū, Inga. Juk reikia visokių būsenų, kad pajustum, jog gyveni :)
 
 
14. Antanas M    (2008 08 31 21:54)  
13/tokių būsenų geriau mažiau :)
 
 
15. Svetlana Batura    (2008 08 31 22:19)  
ogo... nuotaika
 
 
16. skarbonke    (2008 08 31 22:24)  
agresyviai
 
 
17. Edita    (2008 08 31 22:28)  
14/ gera šita būsena, Antanai. Pasijutau stipri ir nevaldoma. Ir nepajudinama. Kad taip ilgiau... :)
15/ 16/ juk visiems taip būna? Ar ne? Aš net į Kūdrą to pasekoje išdrįsau įdėti. O tai vis slepiu... :)
 
 
18. AA    (2008 08 31 22:30)  
Toks savaip 'kaliskas' zvilgsnis, foto gera.
 
 
19. Dominykas Povilenskas    (2008 08 31 22:37)  
oho...
 
 
20. JP    (2008 08 31 22:39)  
tau tinka taip plaukai, dengiantys akis, nuo to zvilgsnis pasidaro veriantis:)
 
 
21. aidas a .    (2008 08 31 22:49)  
Nu plia. Kaip kokis sventuju paveikslas. Akiai labai tokie israiskingi ir daug ka pasakantys.
 
 
22. Edita    (2008 08 31 23:14)  
18/ AČIŪ!!! Rimtai, be sarkazmo sakau. Tokia ir esu čia...
19/ aha...
20/ Bet jie taip tik nuotraukoj "išsilaiko". Ačiū :)
21/ šventųjų? Ar nelabųjų? Ačiū vis tiek.
 
 
23. Adomas Svirskas    (2008 08 31 23:37)  
yep, pakadravus dar geriau. natural woman. as natural as it gets.
 
 
24. O.S.    (2008 08 31 23:40)  
Oho koks zvilgsnis :O, bet akys vis tiek grazios :P
 
 
25. Nefotografė    (2008 09 01 00:27)  
itikinamai ir be pavadinimo aisku. tikrai...akys grazios :)
 
 
26. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 01 01:04)  
norejau kai ka parasyti ... dar karta zvilgtelejau ir persigalvojau ... kazkaip pavojinga pasirode :)
 
 
27. Edita    (2008 09 01 01:10)  
26/ reiks greit įdėti kitą veidą - o tai pabėgs Munas... :)
 
 
28. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 01 01:17)  
27/ na na, ir kurioje kuno vietoje tas kitas veidas? :-D
 
 
29. Edita    (2008 09 01 01:24)  
28/ pačioje gražiausioje :))) Munai, nesikabinėk gi :)
 
 
30. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 01 02:22)  
29/ kaip nori
 
 
31. Roland    (2008 09 01 07:10)  
Labai patiko darbelis... gražiai atrodai ;)
 
 
32. Mindaugas Bernatonis    (2008 09 01 08:47)  
autoportrečiuks. Pirma mintis šovė apie prancūzišką stilių. Paskui dar keletas minčių apie visokius WC :) Na, apie tai kiek moterys praleidžia laiko vonioje prie veidrodžio :) Tačiau šioje fotografijoje perteikta visai kas kita..
 
 
33. Lota    (2008 09 01 08:58)  
Gerai!
 
 
34. Simas Mockevičius    (2008 09 01 09:04)  
geraj.
 
 
35. Ramūnas Snarskis    (2008 09 01 10:12)  
))))+
 
 
36. AA    (2008 09 01 10:31)  
22/manau, kas moterims kartais reikia nors trumpam tapti tokiomis, kaip ivardijau apie zvilgsni.
Ir tai nieko blogo zinoti, kad kartais bunate tokia.Sarkazmo neizvelgiau nei pas jus nei pas save :)) realybe tokia ;)
 
 
37. R.P.R.    (2008 09 01 10:56)  
pikciurna :)
 
 
38. Edita    (2008 09 01 11:04)  
32/ Taip. Auto. Ir keista, bet pirmas kartas, kai nebijojau rodytis. Ačiū už įžvalgumą :)
36/ Ne tik kad neblogai, bet tai nerealiai gerai... Būti ir jaustis "kale" (nebijau to žodžio). Nors kartais. Iššiepus dantis grasinti "nesiartinkit - įkąsiu". Sako - kalės patikimesnės, nei patinai :)
 
 
39. Edita    (2008 09 01 11:05)  
37/ HRrrrrrrrrrrrrrrrr...
 
 
40. AA    (2008 09 01 11:10)  
38/visiskai suprantu apie ka jus kalbate ir kaip jauciates :)))-todel taip lengva pamatyti zvigsnyje pazystamas 'ugneles" :))).Linkejimai nuo 'koleges'-visomis prasmemis :) Hrrrrr :))
 
 
41. AA    (2008 09 01 11:27)  
O cia dar viena musu 'kolege" sukure:/http://www.youtube.com/watch?v=n2bV41Y7pbs&eurl=http://fotokudra.lt/aut_dienorasciai.php?aut=2318&pg=7
 
 
42. jurgis    (2008 09 01 11:28)  
5
 
 
43. Edita    (2008 09 01 11:50)  
41/ Ou jeeeeeeeee!!!! :)))
 
 
44. anuka    (2008 09 01 15:18)  
stipru, Edita :)
 
 
45. giedrius ksivickas    (2008 09 01 18:13)  
oho, nauja plauku spalva? :D
 
 
46. Andrius Elsbergas    (2008 09 01 19:59)  
geras
 
 
47. Edita    (2008 09 01 20:39)  
44/ 46 - ačiū
45/ Nauja? Nea, tik tu juk nematęs manęs :)
 
 
48. Dangus    (2008 09 02 10:22)  
pukis :)
 
 
49. Ramūnas L.    (2008 09 02 11:23)  
ajai kaip čia piktai, reik nešt muilą: "ašš, tąąą, tikrai ne aš, aaaa..." :)
 
 
50. Edita    (2008 09 02 13:24)  
48/ ??? :/
 
 
51. Kriste P.    (2008 09 02 18:27)  
vaje kokis piktas žvilgsnis, tokios būsenos turbūt geriau nekalbinti:) nors ir pati kartais būnu tokios nuotaikos, tai tada geriau niekam man po kojomis nesimaišyti:)
 
 
52. Rayo    (2008 09 02 22:26)  
chmmm... ale beveik kaip "geležinė ledi" :)))
o žvilgsnis tarsi sako "nedrįsk nusisukt!!!"
 
 
53. Edita    (2008 09 02 23:09)  
52/ PAGALIAU... Būtent, juk čia ne pyktis... Na, žinoma yra ir jo. Bet - "pažiūrėk ir ...pamatyk". Ačiū labai.
Įtariu, niekas neklausė nuorodos... O maniau, kad būtent dėl jos būsiu nulinčiuota :))
 
 
54. Dangus    (2008 09 03 08:15)  
50. kodel tau reikia aiskintis? :)
 
 
55. Bebras    (2008 09 07 11:09)  
Dvi akys stebi pasauli :)
 
 
56. Edita    (2008 09 07 13:58)  
55/ Stebi stebi...
 
 
57. Gytis Pališkis    (2008 10 06 09:45)  
Man ši tavo nuotrauka viena geriausių ir įspūdingiausių. Tas valingas veidas taip ir apžavi, bei supranti - ji nepasiduos niekada. 10 balų.
 
 

Portretas
Taškai: 88
Vidurkis: 4.38
Vertino vartotojų:   54
Žiūrėta kartų:   1778
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
042112
422714
1002 2
(balsai vėluoja viena para)