| |
 |
1.
(2008 08 31 19:10)
geras auto..
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 31 19:12)
rimtas zvilgsnis... "do not mess around with me" ;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 31 19:50)
geriau nesipainiosiu kolei kas ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 31 19:53)
3/ Mhm... :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 31 19:53)
nesikoncentruoja i akis su tokiu kadravimu.daug virshaus.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 31 19:56)
5/ gerai, Marijau sakai. Va čia tai pritariu. Bandysiu bent sau pakoreguoti. Ačiū labai.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 31 20:18)
...neblog...nuožmiai...ir pakoreguota būt nieko...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 31 20:36)
apsimetėlė:))))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 31 20:43)
8/ ...džiugu, kad nesitiki, bet būnu ir tokia. Tik nerodau paprastai :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 31 21:03)
Na Edita dar tokios as tavy nemaciau .... alia kas ant mozolio tau uzlipo ... ??? ... ko cia siunti ...???
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 31 21:11)
11/ Visada juk būna pirmas kartas. Viskas gerai man. Ir taip kaip yra - labai gerai :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 31 21:31)
netrikdykite sios moters...zvilgsnis viska pasako :)))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 31 21:36)
12/ Ačiū, Inga. Juk reikia visokių būsenų, kad pajustum, jog gyveni :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 31 21:54)
13/tokių būsenų geriau mažiau :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 31 22:19)
ogo... nuotaika
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 31 22:24)
agresyviai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 31 22:28)
14/ gera šita būsena, Antanai. Pasijutau stipri ir nevaldoma. Ir nepajudinama. Kad taip ilgiau... :)
15/ 16/ juk visiems taip būna? Ar ne? Aš net į Kūdrą to pasekoje išdrįsau įdėti. O tai vis slepiu... :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 31 22:30)
Toks savaip 'kaliskas' zvilgsnis, foto gera.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 31 22:37)
oho...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 31 22:39)
tau tinka taip plaukai, dengiantys akis, nuo to zvilgsnis pasidaro veriantis:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 31 22:49)
Nu plia. Kaip kokis sventuju paveikslas. Akiai labai tokie israiskingi ir daug ka pasakantys.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 08 31 23:14)
18/ AČIŪ!!! Rimtai, be sarkazmo sakau. Tokia ir esu čia...
19/ aha...
20/ Bet jie taip tik nuotraukoj "išsilaiko". Ačiū :)
21/ šventųjų? Ar nelabųjų? Ačiū vis tiek.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 31 23:37)
yep, pakadravus dar geriau. natural woman. as natural as it gets.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 31 23:40)
Oho koks zvilgsnis :O, bet akys vis tiek grazios :P
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 01 00:27)
itikinamai ir be pavadinimo aisku. tikrai...akys grazios :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 01 01:04)
norejau kai ka parasyti ... dar karta zvilgtelejau ir persigalvojau ... kazkaip pavojinga pasirode :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 01 01:10)
26/ reiks greit įdėti kitą veidą - o tai pabėgs Munas... :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 01 01:17)
27/ na na, ir kurioje kuno vietoje tas kitas veidas? :-D
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 09 01 01:24)
28/ pačioje gražiausioje :))) Munai, nesikabinėk gi :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 09 01 02:22)
29/ kaip nori
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 09 01 07:10)
Labai patiko darbelis... gražiai atrodai ;)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 09 01 08:47)
autoportrečiuks. Pirma mintis šovė apie prancūzišką stilių. Paskui dar keletas minčių apie visokius WC :) Na, apie tai kiek moterys praleidžia laiko vonioje prie veidrodžio :) Tačiau šioje fotografijoje perteikta visai kas kita..
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 09 01 08:58)
Gerai!
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 09 01 09:04)
geraj.
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 09 01 10:12)
))))+
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 09 01 10:31)
22/manau, kas moterims kartais reikia nors trumpam tapti tokiomis, kaip ivardijau apie zvilgsni.
Ir tai nieko blogo zinoti, kad kartais bunate tokia.Sarkazmo neizvelgiau nei pas jus nei pas save :)) realybe tokia ;)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 09 01 10:56)
pikciurna :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 09 01 11:04)
32/ Taip. Auto. Ir keista, bet pirmas kartas, kai nebijojau rodytis. Ačiū už įžvalgumą :)
36/ Ne tik kad neblogai, bet tai nerealiai gerai... Būti ir jaustis "kale" (nebijau to žodžio). Nors kartais. Iššiepus dantis grasinti "nesiartinkit - įkąsiu". Sako - kalės patikimesnės, nei patinai :)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 09 01 11:05)
37/ HRrrrrrrrrrrrrrrrr...
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 09 01 11:10)
38/visiskai suprantu apie ka jus kalbate ir kaip jauciates :)))-todel taip lengva pamatyti zvigsnyje pazystamas 'ugneles" :))).Linkejimai nuo 'koleges'-visomis prasmemis :) Hrrrrr :))
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 09 01 11:27)
O cia dar viena musu 'kolege" sukure:/http://www.youtube.com/watch?v=n2bV41Y7pbs&eurl=http://fotokudra.lt/aut_dienorasciai.php?aut=2318&pg=7
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 09 01 11:50)
41/ Ou jeeeeeeeee!!!! :)))
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 09 01 15:18)
stipru, Edita :)
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 09 01 18:13)
oho, nauja plauku spalva? :D
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 09 01 19:59)
geras
|
|
| |
| |
 |
47.
(2008 09 01 20:39)
44/ 46 - ačiū
45/ Nauja? Nea, tik tu juk nematęs manęs :)
|
|
| |
| |
 |
48.
(2008 09 02 10:22)
pukis :)
|
|
| |
| |
 |
49.
(2008 09 02 11:23)
ajai kaip čia piktai, reik nešt muilą: "ašš, tąąą, tikrai ne aš, aaaa..." :)
|
|
| |
| |
 |
50.
(2008 09 02 13:24)
48/ ??? :/
|
|
| |
| |
 |
51.
(2008 09 02 18:27)
vaje kokis piktas žvilgsnis, tokios būsenos turbūt geriau nekalbinti:) nors ir pati kartais būnu tokios nuotaikos, tai tada geriau niekam man po kojomis nesimaišyti:)
|
|
| |
| |
 |
52.
(2008 09 02 22:26)
chmmm... ale beveik kaip "geležinė ledi" :)))
o žvilgsnis tarsi sako "nedrįsk nusisukt!!!"
|
|
| |
| |
 |
53.
(2008 09 02 23:09)
52/ PAGALIAU... Būtent, juk čia ne pyktis... Na, žinoma yra ir jo. Bet - "pažiūrėk ir ...pamatyk". Ačiū labai.
Įtariu, niekas neklausė nuorodos... O maniau, kad būtent dėl jos būsiu nulinčiuota :))
|
|
| |
| |
 |
54.
(2008 09 03 08:15)
50. kodel tau reikia aiskintis? :)
|
|
| |
| |
 |
55.
(2008 09 07 11:09)
Dvi akys stebi pasauli :)
|
|
| |
| |
 |
56.
(2008 09 07 13:58)
55/ Stebi stebi...
|
|
| |
| |
 |
57.
(2008 10 06 09:45)
Man ši tavo nuotrauka viena geriausių ir įspūdingiausių. Tas valingas veidas taip ir apžavi, bei supranti - ji nepasiduos niekada. 10 balų.
|
|
| |