| |
 |
1.
(2008 08 22 19:07)
PORYT-VIS-TIEK-BU-SIM-BRONZINIAI...!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 22 19:27)
nusprendėm ir viskas.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 22 19:34)
ispanų drakonas sudorojo lietuvaičius:) bet šiaip tikrai varžybos buvo įtemtos ir įdomios
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 22 19:39)
shiandien chirvonca laimejau ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 22 19:52)
oi būsim :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 22 19:59)
nu jo, blyn ...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 22 20:47)
Puiku kaip visad
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 22 21:11)
būsim būsim, kaip nebūsim:)))+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 22 21:17)
Ei vaikiai, tarp mūsų yra išdavikas (4) :))))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 22 21:19)
Bet kokiu atveju - grįš didvyriai... Pratęsę LT krepšinio mokyklos elitiškumą jau 16-ti metai iš eilės...
LietuvaLietuvaLietuva...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 22 21:20)
10. ne būtinai išdavikas, jei lažybas laimėjo (bet jis alų stato;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 22 21:21)
10/ pomidorus, ar tai kokius apelsinus, už tą čirvonsą matomai pirks :))))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 22 21:52)
taip norisi pasakyti garsiai: XXXt !!!!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 22 22:28)
jep gal bus siuprizu
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 22 22:35)
Normaliai ta Argentina žaidžia... oi normaliai.... :(
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 22 23:25)
:))) po petiaka metat
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 22 23:43)
nesakyk op, neperšokęs
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 22 23:52)
18/ ;-)Audriau"Buk-zhuk-bet-vis-tiek-BUK"
Pastebejau ne vienas olompietis sake "Shiandien arba niekada"
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 23 00:25)
Vel bronza musu !!! :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 23 00:30)
trispalvių pasigendu ...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 08 23 00:55)
20/Tai ka tautiechia grizhtam i Bronzos amzhiu ???:-)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 23 01:34)
:) fainas
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 23 13:39)
!!!
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 08 24 07:55)
Ech, kad taip po 2 kelinio butu... ;-(
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 08 24 12:13)
Skaudu, skaudu, skaudu.... Jokios bronzos, jokio "medaliuko" (kaip medalius įvardijo kažkuris iš brolių dvynių). Šiaip jau kai Argentina 5 ar 6 trajakus iš eilės įkalė, musiškiai kažkaip nesiėmė atsakomųjų veiksmų (skaudu, skaudu). Nuo tada teko valerijonus gerti, o vėliau - visiškai išjungti TV :(
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 08 24 13:45)
Atsiprashau,kad AKLAI tikejau...:-/
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 08 24 14:30)
Prisišnekėjai bernužėli...
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 08 24 16:30)
Visi mes tikėjom, bet yra kaip yra, jau kelintą kartą 4-rti :) bet aš vistiek didžiuojiuos rinktine, nes kiti žaidė paskutines olimpines :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 08 24 16:54)
vat taip vat, krekset anksciau laiko bus :P
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 08 24 23:31)
na va. netapom :(
|
|
| |