Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Snaržas    (2008 08 22 19:07)  
PORYT-VIS-TIEK-BU-SIM-BRONZINIAI...!
 
 
2. Eduardas    (2008 08 22 19:27)  
nusprendėm ir viskas.
 
 
3. Kriste P.    (2008 08 22 19:34)  
ispanų drakonas sudorojo lietuvaičius:) bet šiaip tikrai varžybos buvo įtemtos ir įdomios
 
 
4. Marijus *Bružila    (2008 08 22 19:39)  
shiandien chirvonca laimejau ;)
 
 
5. Daiva Kielė    (2008 08 22 19:52)  
oi būsim :)
 
 
6. jurgis    (2008 08 22 19:59)  
nu jo, blyn ...
 
 
7. Robis    (2008 08 22 20:38)  
:)
 
 
8. Arunas S    (2008 08 22 20:47)  
Puiku kaip visad
 
 
9. Gintaras Vitulskis    (2008 08 22 21:11)  
būsim būsim, kaip nebūsim:)))+
 
 
10. Antanas M    (2008 08 22 21:17)  
Ei vaikiai, tarp mūsų yra išdavikas (4) :))))
 
 
11. Ramūnas L.    (2008 08 22 21:19)  
Bet kokiu atveju - grįš didvyriai... Pratęsę LT krepšinio mokyklos elitiškumą jau 16-ti metai iš eilės...
LietuvaLietuvaLietuva...
 
 
12. Kęstutis Šimatonis    (2008 08 22 21:20)  
10. ne būtinai išdavikas, jei lažybas laimėjo (bet jis alų stato;)
 
 
13. Ramūnas L.    (2008 08 22 21:21)  
10/ pomidorus, ar tai kokius apelsinus, už tą čirvonsą matomai pirks :))))
 
 
14. Snaržas    (2008 08 22 21:52)  
taip norisi pasakyti garsiai: XXXt !!!!
 
 
15. Bebras    (2008 08 22 22:28)  
jep gal bus siuprizu
 
 
16. Jonas Tučkus    (2008 08 22 22:35)  
Normaliai ta Argentina žaidžia... oi normaliai.... :(
 
 
17. birute simoniene    (2008 08 22 23:25)  
:))) po petiaka metat
 
 
18. abphoto    (2008 08 22 23:43)  
nesakyk op, neperšokęs
 
 
19. Snaržas    (2008 08 22 23:52)  
18/ ;-)Audriau"Buk-zhuk-bet-vis-tiek-BUK"
Pastebejau ne vienas olompietis sake "Shiandien arba niekada"
 
 
20. Nerijus    (2008 08 23 00:25)  
Vel bronza musu !!! :)
 
 
21. Knieža    (2008 08 23 00:30)  
trispalvių pasigendu ...
 
 
22. Babrungas    (2008 08 23 00:55)  
20/Tai ka tautiechia grizhtam i Bronzos amzhiu ???:-)
 
 
23. Adomas Svirskas    (2008 08 23 01:34)  
:) fainas
 
 
24. Petras T.    (2008 08 23 13:39)  
!!!
 
 
25. aidas a .    (2008 08 24 07:55)  
Ech, kad taip po 2 kelinio butu... ;-(
 
 
26. Mindaugas Bernatonis    (2008 08 24 12:13)  
Skaudu, skaudu, skaudu.... Jokios bronzos, jokio "medaliuko" (kaip medalius įvardijo kažkuris iš brolių dvynių). Šiaip jau kai Argentina 5 ar 6 trajakus iš eilės įkalė, musiškiai kažkaip nesiėmė atsakomųjų veiksmų (skaudu, skaudu). Nuo tada teko valerijonus gerti, o vėliau - visiškai išjungti TV :(
 
 
27. Snaržas    (2008 08 24 13:45)  
Atsiprashau,kad AKLAI tikejau...:-/
 
 
28. Gediminas Bieliauskas    (2008 08 24 14:30)  
Prisišnekėjai bernužėli...
 
 
29.    (2008 08 24 16:30)  
Visi mes tikėjom, bet yra kaip yra, jau kelintą kartą 4-rti :) bet aš vistiek didžiuojiuos rinktine, nes kiti žaidė paskutines olimpines :)
 
 
30.    (2008 08 24 16:54)  
vat taip vat, krekset anksciau laiko bus :P
 
 
31.    (2008 08 24 23:31)  
na va. netapom :(
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 79
Vidurkis: 4.48
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1710
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00043
501215
2101 4
(balsai vėluoja viena para)