Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kęstutis Šimatonis    (2008 08 18 18:39)  
pavojingas reikalas ;)
 
 
2. Kriste P.    (2008 08 18 19:10)  
ilgs ūsas užauga, reik pakirpt, kad visokios skraiduolės netampytų:)
 
 
3. Adomas Svirskas    (2008 08 18 19:34)  
:)
 
 
4. Arūnas Eismantas    (2008 08 18 19:51)  
ooooo.....kiek makro objektų :))
 
 
5.    (2008 08 18 19:52)  
kazkas Algimanta sunervino?
 
 
6. Sigitas Daščioras    (2008 08 18 20:11)  
ir ash pastebejau, kad shiemet priviso shitu bjaurybiu... net alaus lauke ramiai nebegali atsigert :/
 
 
7. Jonas Tučkus    (2008 08 18 20:42)  
Žinau, kad gerb. Algimantui reikia gero žodžio, o ne taškų, tai aš geriau taškų duosiu...
 
 
8. Walldis    (2008 08 18 20:54)  
Ir i ka anis cia man uznesa ...???? .... :)))))
 
 
9. Snaržas    (2008 08 18 21:28)  
1/Taaaaaip:-P
2/Vakar grizhes ish sodo pakirpau :-P
3/;-)
4/ ;-)
5/autopolicija...:-P
6/:-P
7/ Achiu Jonai ,kuris de Tuckus :-/
8/man irgi neramu,negaliu atsakyti i shi klausima,viena ish tu triju ryte
veidrodije machiau lyg,o gal ir ne ...:-P
 
 
10.    (2008 08 18 21:28)  
paskutinius plaukus baigia nupesiot :)
 
 
11. Snaržas    (2008 08 18 21:31)  
10/ taip Elenele,baisu darosi,ruduo-zhiema ateina...sushalsiu :-P
 
 
12. Malvydas    (2008 08 18 21:44)  
8.> į miegantį liūtą :)
 
 
13. Bebras    (2008 08 18 21:46)  
ilgoki usai
 
 
14. Ramūnas L.    (2008 08 18 21:57)  
Tampo olimpiečiai mus už ūsų... :)
 
 
15. Marijus *Bružila    (2008 08 18 22:26)  
:)
 
 
16. Snaržas    (2008 08 18 22:31)  
15/ ;-) hehehehehehe-heeee....
 
 
17. Knieža    (2008 08 18 22:45)  
4/ :)
 
 
18. Mindaugas Buivydas    (2008 08 18 22:50)  
:). Jei darbą kritikuoti iš dalykinės pusės, tai manau, kad užrašo net nereikia - įspūdis stipresnis, kaip sako fotografai :)))
 
 
19. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 08 18 23:57)  
Algimantai, ar is pelkes kyla museS ?
 
 
20. Daiva Kielė    (2008 08 19 00:00)  
viskas bus ok ;)
 
 
21. Snaržas    (2008 08 19 10:57)  
ValiOOOOOOOOOOOO !
kazhkodel sergu uzh krepshininkus ir Gintare Volungiaviciute~~~~~~~~~~~
SOOOOOOOOOOOO ! Mano favorite -SIDABRINEEEEEEEEEEEEEE!
 
 
22. elinax    (2008 08 19 15:34)  
+++++
 
 
23. Vitas Zabita    (2008 08 19 17:42)  
ne taip paprasta..
 
 
24. AA    (2008 08 19 18:03)  
:))))))))))))))
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.47
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1626
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
301110
302112
1102 1
(balsai vėluoja viena para)