| |
 |
1.
(2008 08 03 23:04)
..................
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 03 23:08)
dumelis grazus.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 03 23:10)
Pakvipo gera nuotaika. Liuks kadras:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 03 23:14)
nesh i Tucku...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 03 23:17)
graziai issideste erdveje :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 03 23:17)
Tai che Tuckus,biat pypke ish mano sekcijos,einu pazhiuret ar tebeguli ...:-P
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 03 23:20)
6/ o tabakas likęs? :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 03 23:23)
7/ jo pyke Tuckus nenusvilpe,tabakas HOLGER DANSKE "Black andBourbon" guli vietoj...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 03 23:34)
fainai.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 03 23:41)
nice :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 03 23:50)
+ ;]
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 04 07:47)
Tučkus modeliu patapo ...
....kožna adyna vis kita navyna ... Joooooo...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 04 08:17)
12/ gal jis del to ir nebededa fotkiu kad pats fotografuojamas buti nori?! A...? Tuckau? ;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 04 09:52)
Optimistiškai nusiteikęs Šerlokas Holmsas... :) +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 04 13:39)
smagiai jis ta dumeli ! puiku
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 04 14:25)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 04 15:32)
pypkoriai moka rukyti..
graziai
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 04 20:00)
Miminko norėtus kitokios šiek tiek, visa kita kaip portretui liuks ir dūmelis iš pypkės išsiraitęs:) +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 05 17:13)
nu Tučkau, nu pavarei:) aš ir lyg žiūriu i netikiu, lyg tučkiška nosia kyšo:)puikiai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 06 09:04)
:))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 07 15:44)
bet man atrodo, kad jis išpučia ne dūmą, o stebuklingus burbuliukus.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 08 08 22:28)
puikiai.. Kažkas naujo jums nebūdingo.. būčiau nepažinęs, bet gerai, puikiai..
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 09 00:44)
na bet is kur tiek trejetukininku :( ?
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 13 00:30)
nuotaikėlė super
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 08 23 13:43)
:)
|
|
| |