Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Nekomercinis
Skiriama Debbie Harry & Blondie - Blondie - One way or another (live)

 
1. R.P.R.    (2008 07 31 16:26)  
dabar jau visa diena skambes sita daina man :) idomus darbelis, tik tas bruksnys man kliuna virs merginos lupu
 
 
2. Adomas Svirskas    (2008 07 31 16:36)  
1/ :) kliuna ir man, bet dabar nelabai turiu laiko taisyt ;)
 
 
3. Gintarė A.    (2008 07 31 19:00)  
patiko +++
 
 
4. Giedrius_In    (2008 07 31 22:04)  
+ ger yr, kabina
 
 
5. Jelena I.    (2008 07 31 22:55)  
toks idomus kadras, o taip jau ilgai pelkej plaukioja.. kudron tokiam :) ++
 
 
6.    (2008 07 31 23:15)  
++
 
 
7. Adomas Svirskas    (2008 07 31 23:15)  
5/ pelkes tokia misija, funkcija, prakeikimas ir palaima :) aciu ;)
 
 
8. wilderness    (2008 08 01 00:08)  
NO STOPPING :)
 
 
9. Darius Jogminas    (2008 08 01 02:20)  
+
 
 
10. Grazina Hartmann    (2008 08 01 02:39)  
Bruksni panaikinti visgi galejai. "Neturiu laiko" -cia ne pasiteisinimas!
Siaip gerai, idomi foto...
 
 
11. Simonas Valatka    (2008 08 01 08:35)  
10/ taip taip joks cia ne pasiteisinimas
 
 
12. Paša Angelina    (2008 08 01 09:03)  
+5
 
 
13. Rolandas Replevičius    (2008 08 01 09:05)  
Plakatiškai :)
 
 
14. Simas Mockevičius    (2008 08 01 09:40)  
|+
 
 
15. Mindaugas Buivydas    (2008 08 01 10:18)  
Kiek daugoka čia visko, nors ir įdomiai
 
 
16. RS    (2008 08 01 15:19)  
Paprasyciau dar Stiklo sirdziai iliustracija parengti :) Gal tada ir serija gimtu :) Siaip pasigedau motyvacijos stipriems akcentams - piestukui uz ausies, bizuterijos gausumui... Jie jei nereiskia nieko, per stipriai prikausto demesi. IMHO aisku...
 
 
17.    (2008 08 01 15:25)  
ir kam jis jai tuo piestuku virs lupos??
 
 
18. Naglis Bierancas    (2008 08 01 15:42)  
gerai cia.. :)
 
 
19. Adomas Svirskas    (2008 08 01 15:56)  
dekui visiems uz pastabas, vertinimus. man tai tas jascikas raudonas siaip sau, del to pradzioje buvo ideta j/b, bet kadangi j/b galima pasidaryti patiems, tai imeciau spalvota. j/b variantas maziau blasko demesi.
del to scratcho ant lupu... aciu 10&11/ kad isbaret, bet tingiu, o ir patikt pradeda :)
16/ buvo tokia ideja ir apie stiklo sirdi ir apie kitus "hitus" - aciu ;)
 
 
20. Dange Girdvainyte    (2008 08 01 16:44)  
kaip visada-sauniai, Adomai.5
 
 
21. erikERXON    (2008 08 01 16:52)  
19/ manau idreskima panaikint tingejai/nemokejai, bet ne laiko neturejai. juk tai uzimtu lygiai tiek pat, kiek tu sugaisti laiko parasyti savo komentarams. vienu komntaru maziau - geresne foto.
idomus kadras, tik noretusi kiek is auksciau/toliau fotkint, kad nesimatytu deshines akies krashto.
o taip gerai, idejishka.
 
 
22. Adomas Svirskas    (2008 08 01 16:56)  
21/ Trim komentarais - nesu toks greitas ;)
 
 
23. Rolandas Butkevičius    (2008 08 01 19:45)  
Geras..
 
 
24. Gintaras Vitulskis    (2008 08 01 20:19)  
geras gabalas:) another way...+
 
 
25. Giedrius_In    (2008 08 01 20:37)  
šita versija man labiau:)+
 
 
26. Adomas Svirskas    (2008 08 01 20:43)  
25/ spalvota?
 
 
27. Vy    (2008 08 01 20:57)  
rock!
 
 
28. Giedrius_In    (2008 08 01 21:02)  
26/ aha ir mergaitė be rando:)
 
 
29. ToraTora    (2008 08 01 21:05)  
man patikti. Atrodo kaip sudeliota is daugelio fotografiju :)
 
 
30. Miau    (2008 08 01 22:54)  
aha
 
 
31. Tomas P.    (2008 08 01 23:39)  
menas, labai patiko 5+
 
 
32. Nefotografė    (2008 08 01 23:48)  
Ziuriu prie ko cia prisikabinti :) Na nebent prie stulpo, laikas butu ji parestauruoti, o tai apsepas jau truputuka :)Maniau tris rasyti, ale ka cia kabinetis prie to stulpo, petakas :)
 
 
33. Adomas Svirskas    (2008 08 01 23:51)  
32/ tris reikia rasyti anonimiskai ;) aciu visiems, ypac tiems, kurie priverte mane stamp clone drebancia ranka pabaxnoti :) ikvepete pratesti San Francisco tema :)
 
 
34. Bebras    (2008 08 02 00:19)  
Svarbiausia kad i srove butu - one way testusi :)
 
 
35. wiga    (2008 08 02 10:55)  
patiko :) 5
 
 
36. Kriste P.    (2008 08 02 12:05)  
gera sasaja tarpusavyje
 
 
37. Patieška    (2008 08 02 22:53)  
įdomiai :)
 
 
38. Jovita    (2008 08 04 12:57)  
Patiko
 
 
39. Fotokleckas Fotografija    (2008 08 06 14:23)  
zupa.. :)
 
 

Miestas
Taškai: 86
Vidurkis: 4.62
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   3267
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00213
113616
0011 1
(balsai vėluoja viena para)