| |
 |
1.
(2008 07 31 16:26)
dabar jau visa diena skambes sita daina man :) idomus darbelis, tik tas bruksnys man kliuna virs merginos lupu
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 31 16:36)
1/ :) kliuna ir man, bet dabar nelabai turiu laiko taisyt ;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 31 19:00)
patiko +++
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 31 22:04)
+ ger yr, kabina
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 31 22:55)
toks idomus kadras, o taip jau ilgai pelkej plaukioja.. kudron tokiam :) ++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 31 23:15)
5/ pelkes tokia misija, funkcija, prakeikimas ir palaima :) aciu ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 01 00:08)
NO STOPPING :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 01 02:39)
Bruksni panaikinti visgi galejai. "Neturiu laiko" -cia ne pasiteisinimas!
Siaip gerai, idomi foto...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 01 08:35)
10/ taip taip joks cia ne pasiteisinimas
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 01 09:03)
+5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 01 09:05)
Plakatiškai :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 01 09:40)
|+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 01 10:18)
Kiek daugoka čia visko, nors ir įdomiai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 01 15:19)
Paprasyciau dar Stiklo sirdziai iliustracija parengti :) Gal tada ir serija gimtu :) Siaip pasigedau motyvacijos stipriems akcentams - piestukui uz ausies, bizuterijos gausumui... Jie jei nereiskia nieko, per stipriai prikausto demesi. IMHO aisku...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 01 15:25)
ir kam jis jai tuo piestuku virs lupos??
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 01 15:42)
gerai cia.. :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 01 15:56)
dekui visiems uz pastabas, vertinimus. man tai tas jascikas raudonas siaip sau, del to pradzioje buvo ideta j/b, bet kadangi j/b galima pasidaryti patiems, tai imeciau spalvota. j/b variantas maziau blasko demesi.
del to scratcho ant lupu... aciu 10&11/ kad isbaret, bet tingiu, o ir patikt pradeda :)
16/ buvo tokia ideja ir apie stiklo sirdi ir apie kitus "hitus" - aciu ;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 01 16:44)
kaip visada-sauniai, Adomai.5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 01 16:52)
19/ manau idreskima panaikint tingejai/nemokejai, bet ne laiko neturejai. juk tai uzimtu lygiai tiek pat, kiek tu sugaisti laiko parasyti savo komentarams. vienu komntaru maziau - geresne foto.
idomus kadras, tik noretusi kiek is auksciau/toliau fotkint, kad nesimatytu deshines akies krashto.
o taip gerai, idejishka.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 08 01 16:56)
21/ Trim komentarais - nesu toks greitas ;)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 01 19:45)
Geras..
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 01 20:19)
geras gabalas:) another way...+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 08 01 20:37)
šita versija man labiau:)+
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 08 01 20:43)
25/ spalvota?
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 08 01 20:57)
rock!
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 08 01 21:02)
26/ aha ir mergaitė be rando:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 08 01 21:05)
man patikti. Atrodo kaip sudeliota is daugelio fotografiju :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 08 01 22:54)
aha
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 08 01 23:39)
menas, labai patiko 5+
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 08 01 23:48)
Ziuriu prie ko cia prisikabinti :) Na nebent prie stulpo, laikas butu ji parestauruoti, o tai apsepas jau truputuka :)Maniau tris rasyti, ale ka cia kabinetis prie to stulpo, petakas :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 08 01 23:51)
32/ tris reikia rasyti anonimiskai ;) aciu visiems, ypac tiems, kurie priverte mane stamp clone drebancia ranka pabaxnoti :) ikvepete pratesti San Francisco tema :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 08 02 00:19)
Svarbiausia kad i srove butu - one way testusi :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 08 02 10:55)
patiko :) 5
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 08 02 12:05)
gera sasaja tarpusavyje
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 08 02 22:53)
įdomiai :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 08 04 12:57)
Patiko
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 08 06 14:23)
zupa.. :)
|
|
| |