| |
 |
1.
(2008 07 30 03:01)
meluociau jei sakyciau, kad nepatinka.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 30 11:27)
Grazi nesimetriska simetrija
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 30 11:35)
idomiai, patiko 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 30 12:08)
Labai patiko :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 30 12:10)
+5 fainiai taip susiraite linijos
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 30 12:30)
dabar jūs viena mėgstamiausių kūdroj :} tikrai labai patinka , penkii
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 30 12:35)
;D aciu Domante, malonu is taves girdet;]]
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 30 12:39)
krūtai išties čia
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 30 14:03)
Super :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 30 14:06)
kažkokia sulaužyta moteris :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 30 14:43)
geras
patiko
smagiai
super
:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 30 15:04)
Gavosi kaip ir korta, spėju - būgnų dama... :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 30 17:15)
Gavosi kūlverstukas. Labai gražu.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 30 17:17)
patiko , patraukia kazko, dar tas nikas tooks tinkantis cia! liux
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 30 18:18)
Gavosi ne korta, ne kŪlver-stukas, bet kučkudukas. Ir turiu pastebėti, kad tavo sesei labai reikalingas ir tinka paryškinimas.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 30 21:52)
visapusiškai šaunus eksperimentas
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 30 22:39)
4.5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 30 23:24)
liuks
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 30 23:49)
puikiai susiraizge
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 30 23:51)
Įdomiai
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 02 13:02)
labai patiko ir atlikimas ir spalviškumas ir visa kita:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 08 10:01)
suuuper..;) labai jau patiko.. viskas ir modelis ir pati idėja ;)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 08 25 15:06)
puikiai
|
|
| |