Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Žąsliai, 2008

 
1. Marijus *Bružila    (2008 07 29 21:53)  
klasikinis portretas naudojant vidformate kamera.grazhu.dar jei siuzhetas butu arba portretas shneketu uzh save apie zhmogu...
 
 
2.    (2008 07 29 22:09)  
spalvytes kaip visad skaniai susivalgo :)
 
 
3. Adomas Svirskas    (2008 07 29 22:10)  
bastausi as cia siandien ir mokausi apie portretus..
 
 
4. Grazina    (2008 07 29 22:50)  
Sutinku spalvytes nuostabios..:)
 
 
5. Miau    (2008 07 29 23:00)  
hmmm
 
 
6. Dangus    (2008 07 29 23:14)  
spalvine gama daro savo.
 
 
7. Simas Mockevičius    (2008 07 29 23:16)  
;) +
 
 
8. hideo    (2008 07 30 00:11)  
2,4,6/ spalvos dėka skaidrės - fuji velvia 100. ryškinta crossprocess'u :)
 
 
9. you can call me betty    (2008 07 30 00:21)  
juosta yra juosta :-)
 
 
10. Marijus *Bružila    (2008 07 30 00:34)  
jokio kroso chia nesijauchia.nuskanuota idomiai.velvia shiaip turet raudona su geltona buti.chia ishmaste ,kaip atskirti silpnus tonus.idomu
 
 
11. hideo    (2008 07 30 00:51)  
10/ ne iš gero gyvenimo - plačios spalvotos išsibaigę, portros kainos procentre kosminės... normaliu e6 skaidrę ryškint vien mokymosi tikslams ranka (ir piniginė) nekyla - tai tenka eksperimentuot

tas krosintos velvios raudonumas/geltonumas - iš to, kad skanerio softas, ant auto dirbdamas, tikisi normalaus c41 negatyvo, ir bando pritaikyt kažkokias defaultines korekcijas. krosintai skaidrei tos korekcijos suveikia šiek tiek ne taip kaip tikėtasi, ir gaunasi raudona/mėlyna/žalia ar dar koks nors atspalvis, kuriuo taip visi lomščikai žavisi

jei korekcijas daryt pačiam per levelius, tai galima ir taip kaip čia nusiskanuot (ant auto šitas kadras buvo geltonai žalias). Tiesa eksponuot reikia atitinkamai - šiek tiek perkalt (0,5 - 1,5 stop) ir duot DAUG šviesos
 
 
12. Ugnė Vasyliūtė Henriko    (2008 07 30 01:09)  
labai super, atitiko sio vakaro mano nuotaika. pitaks.
 
 
13. Tautvydas Gylys    (2008 07 30 11:42)  
spalvos patinka :)
 
 
14. Robis    (2008 07 30 15:21)  
teigiama.
 
 
15. Dominykas Povilenskas    (2008 07 30 18:02)  
:)
 
 
16. Sigitas Daščioras    (2008 07 30 18:23)  
liuks+5
 
 
17. Elzė Jasiukėnaitė    (2008 07 30 20:36)  
labai gražus portretas:)
 
 
18. Algimantas Tirlikas    (2008 07 30 20:53)  
11/kokiu čia skeneriu darbavaisi?
Aš dirbu su Epson perfection V700,tai ten kiekvieną kadrą reikia truputį reguliuoti bent pagal baltą tašką
 
 
19. hideo    (2008 07 30 21:33)  
18/ epson 4990. ten jiokio balto taško reguliavimo nėr, tenka viską "iš akies" pagal levelių histogramas suvedinėt.
 
 
20. Marijus *Bružila    (2008 07 31 10:00)  
11.nuo ryshkinimo priklauso.ten ,kur ash neshu krosus ryshkinti.geriau neshti nedakaltus ir jokiu budu ne sauleje fotkytus.kitaip jau ir su skaneriu buriant neina zhmonishkai ishtraukti.perkalta begalo ir ishdege neatitaisomai
 
 
21. Marijus *Bružila    (2008 07 31 10:00)  
chia tai spalvas taip suvedzhiojai,kaip sensia prie e6 normaliai ryshkinta.
 
 
22. Kriste P.    (2008 08 02 13:11)  
dailiai
 
 
23. Dangus    (2008 08 04 11:38)  
siaip vue softa naudodavau kai skenuodavau su canon 8000f. tai ten patogu budavo kad galedavai kadre nurodyti kuri spalva yra balta ir panasiai. taip pat galedavai rinktis juostu profailus.
 
 
24. hideo    (2008 08 04 12:45)  
20/ ai nu jo :) ryškinimas irgi savo duoda - visada nešu į procentrą, jie ten netgi spec paslaugą "krossinimui" turi, ir lupa vos ne dvigubai brangiau.. bet rezultatai daug geresni nei bet kur kitur..

23/ vuescan'ą man gyrė gyrė labai, bet pasibandžiau - nepatiko. per daug automatikos..
 
 
25. Dangus    (2008 08 04 12:48)  
24. tai kad ten yra visur mygtukai "advanced" :). paspaudi ir reguliuok viska ka tik nori. kai niekaip negavau nulauzto silverfasto tai bandziau su vuescan dirbt. todel buvau vienu momentu atkales sistema :).
 
 
26. hideo    (2008 08 04 17:43)  
25/ na aš demo versiją čiupinėjau, tai gal ten nebuvo..
 
 

Portretas
Taškai: 88
Vidurkis: 4.43
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   3051
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00016
503813
3020 3
(balsai vėluoja viena para)