| |
 |
1.
(2008 07 09 09:14)
labai... prie kuno norisi veido... su prasminga israiska...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 09 09:16)
riebi..
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 09 09:17)
2/kuri vieta? :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 09 09:22)
2/sultinga ji...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 09 09:32)
2/ normali, ar tamstai jei neanoreksikė tai jau ir riebi?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 09 09:36)
Rubensiška
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 09 09:44)
man šukuosena nepatinka. nu, supratot kuri.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 09 09:44)
1/sutinku,bet gal modelis nenorėjo...tada reikėjo garšvas kiek apravėti,kad pėdos matytųsi.Modelis visai normalaus sudėjimo~imho
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 09 09:46)
3/ va atsake A.A. ir ne kiek neprasove...ir dar kaire ranka be darbo palkita...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 09 09:53)
2/ nesutinku, visai normalus paneles sudejimas ;)
Siaip as kaip Algimantas patarciau apravet zoles priekyje truputi. O taip tai visai idomus kadras.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 09 09:55)
12/ skonio reikalas, as kadangi pats esu vienu kaulu ir skruros, tai mano aki labiau kauletos glosto :D, tad tenesupyksta modelis
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 09 10:15)
xo xo,kokia grazhi forma.
to 7.na tikrai ne
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 09 10:16)
na ir žinok dabar žmogau-juokauja Marijus* ar ne :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 09 10:18)
oj tikrai nejuokauju,labai nuoshirdzhiai pasakiau ten
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 09 10:20)
Suprantamas modelio noras likti incognito, bet galvos tai reiktu
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 09 10:21)
dejau 4,5.bet chia nevien uzh papukus,bet ir uzh toki paprastuma ir kiek klasika neshanti jausma.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 09 10:30)
9/ jooo... lyg markeriu nupiešta ...
labai taisyklingų formų...+4,5
...ir tie plaukai (viršuj) nereikalingi...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 09 10:59)
vieta - labai gera, plaukai, žolės-kiek blaško, galima buvo ant to medžio kamieno gražiai išlankstyti tą kūnelį ir veiduką nusukti ar plaukais uždengti, jei jau nenorima buvo rodyti modelio veido.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 09 11:22)
Gražus, estetiškas darbas, pritariu 1/ manau, kad modeliui ir fotografui ji tikrai gėdos nedarytų. Tad kitą kartą prašom parodyti ir veidą su „prasminga veido išraiška ...“ .
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 09 11:50)
O kas yra "Prasminga veido ishraishka..." ?
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 09 11:57)
viskas ok su modeliu
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 09 11:59)
22. Kramorovas turi laabai prasminga veido israiska
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 09 12:19)
:)+
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 07 09 12:25)
97x67x99
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 07 09 12:26)
mane paweike Marijaus* ishsakytos mintyssssss ;-)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 07 09 13:16)
26/ ne-a :-)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 07 09 13:21)
gal ir keistai skambes "is mano lupu", bet galvos man truksta. Nepilnavertiska foto, siame siuzete kai mergaite be galvos ....
Kadangi nuotrauka is estetinio zanro, noretusi paremontuoti pora vietu ... bet cia man, o kiekvienas autorius savaip mato ir savaip (ne)remontuoja.
Speju, kad galva nukirsta, tik www variantui, matyt modelis nelabai norejo buti atpazintas, todel manau, kad su nuotrauka (originalia) viskas fain ....
apatine plaukuosena ir man kliuna ... manau be jos butu papraxciau, maziau ten akys klystu ...
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 07 09 13:24)
29/tikrai taip-modelis nenorejo buti atpažintas,todėl www variante ir nėra galvos :) pabandysiu ištaisyti klaidą,ir kita foto idėsiu kur galva matosi,bet veidas ne :)
Ačiu visiems už išreikšta nuomonę :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 07 09 14:07)
na, ir prirašyta čia fiziologijos poveikyje:)
man šis kūnelis be galvos niekaip nesižiūri, taip ir matosi, kad ji čia turi būti, o nėra...
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 07 09 14:09)
30/ beda ta, kad mes zinom jos veida :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 07 09 14:32)
as veida mintise pridedu aisku zinau kur originalas yra ))) formos labai geros mano skoniui.
o siaip tikrai Mariaus zodziai labai tiksliai viska pasako 5
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 07 09 14:34)
tinka
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 07 09 14:36)
štai jums ir galva :) http://fotokudra.lt/img.php?img=118127&nav=aut&page=
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 07 09 14:38)
32/ drįsčiau abejoti,dėl jos veido žinojimo,nes nei vienoje ankstesniu mano fotografijų jos nera :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 07 09 14:41)
36/ ne tai ne, kita vertus tai visiskai nesvarbu :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 07 09 14:58)
35/na va tu ir neteisi :)
37/bus ir su veidu :)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 07 09 15:24)
Ramunai,mum belieka susiimti uzh rankuchiu ir laukti sekanchios fotos.
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 07 09 15:33)
39/ ... jei pazadi prie manes nelysti tai susikabinam :)
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 07 09 15:41)
40.ash gi pasizhadejau
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 07 09 15:44)
liuks, stverk mano letena :) .... laukiam :)
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 07 09 15:58)
jau jaučiuosi isipareigojusi-nebeturėsiu kur dingti-dabar jau tikrai teks deti su veidu :)
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 07 09 17:07)
man visad patiko trikampiukai ir ovaliukai
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 07 09 17:25)
sukuosena pankiska
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 07 09 17:57)
gera foto. ir merginos figura pats tas. +5
|
|
| |
| |
 |
47.
(2008 07 09 20:09)
tegul bus 5 (juk aš vis tiek diletantas:)
|
|
| |
| |
 |
48.
(2008 07 09 21:06)
gerai cia!
|
|
| |
| |
 |
49.
(2008 07 09 21:08)
монументально: вековое дерево и божественная женская фигура - прекрасное сочетание:)
|
|
| |
| |
 |
50.
(2008 07 09 21:46)
Nežiūrint į kaikurių žiūrovų priekabius dėl figūros (dėl ko aš net nebandyčiau aiškintis, nes sudėjimas modelio duok dieve visoms tokį...), aktyvi diskusija rodo, kad visdėlto nuogas kūnas visada sudomina ir suintriguoja žiūrovus... Ne išimtis ir aš... Bet jeigu, norint įtikti ir tiems nepatenkitiems žiūrovams, kuriems šukuosena tiek viena tiek kita nepatinka pabandžiau palikti tik tą dalį modelio (pridengdama ekraną), kuriame nesimato nei vienos nei kitos šukuosenos ir, pati net nustebau, nuotrauka pakankamai gerai žiūrisi... O tada jau ir galvos visiškai nebetrūksta (dėl kurios identiškumo čia taip pat kilo nesusipratimų)...
|
|
| |
| |
 |
51.
(2008 07 09 21:53)
grazi motera
|
|
| |
| |
 |
52.
(2008 07 09 21:58)
veidelio trūksta...
|
|
| |
| |
 |
53.
(2008 07 09 23:00)
grazi motera, grazus medis... nu bet foto, bent jau mano kuklia nuomone, ne is geriausiu...
|
|
| |
| |
 |
54.
(2008 07 09 23:41)
26/ 99,3x71,5x99,9 :))
|
|
| |
| |
 |
55.
(2008 07 10 01:06)
labai
|
|
| |
| |
 |
56.
(2008 07 14 19:19)
uhti, kokia sultynga uoga :) Grazu, kad ne anoreksike :))
|
|
| |
| |
 |
57.
(2008 07 14 20:26)
super nuotrauka. :)
|
|
| |