| |
 |
1.
(2008 06 30 18:04)
Gražiai faina..
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 30 18:10)
mhm
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 30 18:14)
eina sau........... nikkor 50mm???? labai gerai piesia sitas objektyvas... o dar reala.... spalvos super. as 100% vien tik uz kairiaja foto. labai labai labai gerai.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 30 18:22)
3/ kaire ir man patinka :) bet kai maciau situacija kuri vyko, negalejau ju atskirti :) matyt kartais per daug asmeniskai ziuriu i savo foto :P
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 30 18:32)
O geras, labai gerai, kad įdėjai abi nuotraukas. Tik abi!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 30 18:35)
oi, tu... o sakei, kad nieko gero neparsivežei :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 30 19:23)
1/repeat
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 30 20:07)
angliukai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 30 20:12)
liuxius 5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 30 20:19)
Susikaupimas :) Labai tinka čia gėlytė už ausies
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 30 20:26)
10/ man patinka gelyciu atsikartojimas abiejose, patinka papuosalu atsikartojimas, kalbancios ranku pozos ir tas susikaupimas belaukiant ir bedirbant.. :)
smagu kai tai pamato ir kiti :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 30 20:31)
kairė labai graži.. šauniai susitvarkai su juosta..;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 30 20:53)
ok
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 30 21:13)
gerulė
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 30 21:14)
Patiko..
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 30 21:50)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 30 22:03)
grazus zmones, geros foto
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 30 22:12)
o jus pazekit i tos mergytes pirstus... ji pirstukus sukryziavus laiko, nuostabu :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 30 22:28)
18/ taip taip :) butent pirstukai, juos ir turejau omeny sulygindama abieju personazu rankas.. jos pirstuose atsispindi kaip ji laukia, o jo rankose kaip jis stengiasi del jos :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 30 22:54)
Per mažas pas jį plaktukas ;))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 30 23:17)
super nuotaika:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 01 08:35)
Jaukios foto. +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 01 09:58)
vaiko emocija + emocijos priežasis = labai geras darbas :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 01 10:23)
pirščiukų kalba super:), o mergaitės emocijos ir per monitorių pulsuoja.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 01 11:39)
nuostabu
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 07 01 14:22)
kažkuo panašūs~iš tikrųjų tikrai apskritai geras sugretinimas,na savotiškas ,būtennt,kaip tik kūrybinis cinkas
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 07 01 14:25)
Suzaveta, labai grazu!
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 07 01 14:42)
Kokios zhavingos Jusu dukreles akys...
...matosi-mamos vaikas...
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 07 01 14:49)
pirštus sukryžiavus :))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 07 01 15:05)
28/ ne mano cia ne mano Algimantai.. ir prasom lazdavojimo lazdas giliau pasislepti :P
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 07 01 15:22)
o kas sake,kad tau sunku su juosta susitvarkyt?klausyk,gal visai nereikia to skaitmeninio?Beja,visgi darbu parsivezei :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 07 01 16:06)
Israiskingos akys mergytes... Antroji irgi idomi, gaila, nematyt, ka jis ten laiko kariaja ranka (Cia tas atvejis, kai autorius gali izvelgti darbuose daugiau nei ziurovas :))
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 07 01 16:07)
ryskus zmones, atrodo kad islips per ekrana :D
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 07 01 21:25)
30/??????????????????????????????
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 07 01 21:46)
34/ ? :D
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 07 01 22:03)
30/? :-)???????
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 07 01 22:06)
36/ na kad vis mano ir ne mano vaikus lazdavojat mano nuotraukose :D tai ir parasiau :P
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 07 01 22:06)
oi t.y. ju ir ne ju mamas :P
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 07 01 22:08)
a.....
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 07 01 22:08)
o kodel neateinate i "Galera"???
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 07 01 22:11)
nes netiketai ligos virusas pagavo mane ir mano vaika, tad abi likom namuose :( o dar vakar jau viena koja buvau ten :)
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 07 01 22:19)
uoj ,tada mes su Z.Babrungu Jus uzhjauchiame ir skyrelyje "Linkime pasveikti" siunchiame daina http://www.youtube.com/watch?v=ROONj5xQV08
ish anksto zhinau ,kad patiks ,tad nedekokite....
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 07 01 23:14)
deja Algimantai ir Z.Babrungai padekosiu :) aciu :*
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 07 03 01:05)
Realas puikiai dirba, gera darbas+
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 07 03 01:14)
labai..sudomino :) mergaite-tokiu giliu akiu tamsiu, vyrai po jos kojomis kris kai uzaugs :)
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 11 20 00:19)
Abu tokie gerieciai :D
|
|
| |