Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

savojo žiedelio.

išbandžiau kelionėje reala :)

 
1. Rolandas Butkevičius    (2008 06 30 18:04)  
Gražiai faina..
 
 
2. Andrius Z    (2008 06 30 18:10)  
mhm
 
 
3. Dangus    (2008 06 30 18:14)  
eina sau........... nikkor 50mm???? labai gerai piesia sitas objektyvas... o dar reala.... spalvos super. as 100% vien tik uz kairiaja foto. labai labai labai gerai.
 
 
4.    (2008 06 30 18:22)  
3/ kaire ir man patinka :) bet kai maciau situacija kuri vyko, negalejau ju atskirti :) matyt kartais per daug asmeniskai ziuriu i savo foto :P
 
 
5. Mindaugas Ličkus    (2008 06 30 18:32)  
O geras, labai gerai, kad įdėjai abi nuotraukas. Tik abi!
 
 
6. jurga    (2008 06 30 18:35)  
oi, tu... o sakei, kad nieko gero neparsivežei :)
 
 
7. Vytenis Šlajus    (2008 06 30 19:23)  
1/repeat
 
 
8. Knieža    (2008 06 30 20:07)  
angliukai
 
 
9. Genadij Januškevič    (2008 06 30 20:12)  
liuxius 5
 
 
10. Eva Miliūnienė    (2008 06 30 20:19)  
Susikaupimas :) Labai tinka čia gėlytė už ausies
 
 
11.    (2008 06 30 20:26)  
10/ man patinka gelyciu atsikartojimas abiejose, patinka papuosalu atsikartojimas, kalbancios ranku pozos ir tas susikaupimas belaukiant ir bedirbant.. :)
smagu kai tai pamato ir kiti :)
 
 
12. Kristina Petrošių    (2008 06 30 20:31)  
kairė labai graži.. šauniai susitvarkai su juosta..;)
 
 
13. Jonas Tučkus    (2008 06 30 20:53)  
ok
 
 
14. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 30 21:13)  
gerulė
 
 
15. Valentinas Pečininas    (2008 06 30 21:14)  
Patiko..
 
 
16. Elzė Jasiukėnaitė    (2008 06 30 21:50)  
:)
 
 
17. Sigitas Daščioras    (2008 06 30 22:03)  
grazus zmones, geros foto
 
 
18. eire    (2008 06 30 22:12)  
o jus pazekit i tos mergytes pirstus... ji pirstukus sukryziavus laiko, nuostabu :)
 
 
19.    (2008 06 30 22:28)  
18/ taip taip :) butent pirstukai, juos ir turejau omeny sulygindama abieju personazu rankas.. jos pirstuose atsispindi kaip ji laukia, o jo rankose kaip jis stengiasi del jos :)
 
 
20. Altijus    (2008 06 30 22:54)  
Per mažas pas jį plaktukas ;))
 
 
21. Daiva Kielė    (2008 06 30 23:17)  
super nuotaika:)
 
 
22. Rolandas Replevičius    (2008 07 01 08:35)  
Jaukios foto. +
 
 
23. Donatas    (2008 07 01 09:58)  
vaiko emocija + emocijos priežasis = labai geras darbas :)
 
 
24. VV    (2008 07 01 10:23)  
pirščiukų kalba super:), o mergaitės emocijos ir per monitorių pulsuoja.
 
 
25. Antanas M    (2008 07 01 11:39)  
nuostabu
 
 
26. Algimantas Tirlikas    (2008 07 01 14:22)  
kažkuo panašūs~iš tikrųjų tikrai apskritai geras sugretinimas,na savotiškas ,būtennt,kaip tik kūrybinis cinkas
 
 
27. SP    (2008 07 01 14:25)  
Suzaveta, labai grazu!
 
 
28. Snaržas    (2008 07 01 14:42)  
Kokios zhavingos Jusu dukreles akys...
...matosi-mamos vaikas...
 
 
29. DaivaRide    (2008 07 01 14:49)  
pirštus sukryžiavus :))
 
 
30.    (2008 07 01 15:05)  
28/ ne mano cia ne mano Algimantai.. ir prasom lazdavojimo lazdas giliau pasislepti :P
 
 
31. j.v    (2008 07 01 15:22)  
o kas sake,kad tau sunku su juosta susitvarkyt?klausyk,gal visai nereikia to skaitmeninio?Beja,visgi darbu parsivezei :)
 
 
32. Vytautas Daraskevicius    (2008 07 01 16:06)  
Israiskingos akys mergytes... Antroji irgi idomi, gaila, nematyt, ka jis ten laiko kariaja ranka (Cia tas atvejis, kai autorius gali izvelgti darbuose daugiau nei ziurovas :))
 
 
33. Aušra Osipavičiūtė    (2008 07 01 16:07)  
ryskus zmones, atrodo kad islips per ekrana :D
 
 
34. Snaržas    (2008 07 01 21:25)  
30/??????????????????????????????
 
 
35.    (2008 07 01 21:46)  
34/ ? :D
 
 
36. Snaržas    (2008 07 01 22:03)  
30/? :-)???????
 
 
37.    (2008 07 01 22:06)  
36/ na kad vis mano ir ne mano vaikus lazdavojat mano nuotraukose :D tai ir parasiau :P
 
 
38.    (2008 07 01 22:06)  
oi t.y. ju ir ne ju mamas :P
 
 
39. Snaržas    (2008 07 01 22:08)  
a.....
 
 
40. Snaržas    (2008 07 01 22:08)  
o kodel neateinate i "Galera"???
 
 
41.    (2008 07 01 22:11)  
nes netiketai ligos virusas pagavo mane ir mano vaika, tad abi likom namuose :( o dar vakar jau viena koja buvau ten :)
 
 
42. Snaržas    (2008 07 01 22:19)  
uoj ,tada mes su Z.Babrungu Jus uzhjauchiame ir skyrelyje "Linkime pasveikti" siunchiame daina http://www.youtube.com/watch?v=ROONj5xQV08
ish anksto zhinau ,kad patiks ,tad nedekokite....
 
 
43.    (2008 07 01 23:14)  
deja Algimantai ir Z.Babrungai padekosiu :) aciu :*
 
 
44. Ramūnas Snarskis    (2008 07 03 01:05)  
Realas puikiai dirba, gera darbas+
 
 
45. AA    (2008 07 03 01:14)  
labai..sudomino :) mergaite-tokiu giliu akiu tamsiu, vyrai po jos kojomis kris kai uzaugs :)
 
 
46. Quintas    (2008 11 20 00:19)  
Abu tokie gerieciai :D
 
 

Kelionės
Taškai: 90
Vidurkis: 4.41
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   2068
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
30096
601318
2001 1
(balsai vėluoja viena para)