Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

...tai naują, ką darau..pirmas darbas juostiniu fotoaparatu :)labai norėčiau išgirsti Jūsų nuomuonę

 
1. JP    (2008 06 02 23:39)  
toks netikėtas, švelniai paplaukęs:)
 
 
2. Remigijus Žilinskas    (2008 06 02 23:40)  
juosta yra gerai, pagirtina +
barvo!!!
 
 
3. abphoto    (2008 06 02 23:41)  
ot gaila, daba negaliu dėti naujos nuotraukos. Labai šalia tiktų mamytės portretas:)))
 
 
4. abphoto    (2008 06 02 23:42)  
J kaip J.P sako, būtų du švelniai paplaukę:)))
 
 
5. Vitas Zabita    (2008 06 02 23:42)  
gera sypsena
 
 
6. JP    (2008 06 02 23:45)  
lauksim rytoj paplaukusios mamytės:)
 
 
7. Daiva Kielė    (2008 06 02 23:46)  
3/Audriau....gerai, kad negali...,mamytės geriau nereikia....:)
...laukiu portretistų komentarų... :)
 
 
8. Luce    (2008 06 02 23:46)  
sveikinu pasigavus juostelinį virusiuką. Senai laikas buvo :)
Taip pat sveikinu su naujais bandymais, naujais ieškojimais.
Fainas tavo sūnus. Ir foto patinka.
 
 
9. abphoto    (2008 06 02 23:48)  
tiesa, jei ir turėjau tavo meila, tai jau nelabai beturiu:))) įmesk į privatą, ryt gausi mamytės portretus;)
 
 
10. Флагвамвчaйку    (2008 06 02 23:48)  
Reiktu dar pasitreniruot ant juosteles.
 
 
11. Daiva Kielė    (2008 06 02 23:48)  
8/ Luce, didelis dėkui...Tau :)
 
 
12. Daiva Kielė    (2008 06 02 23:58)  
10/Afi, treniruosiuos...čia pirma juostelė :)
 
 
13. Флагвамвчaйку    (2008 06 02 23:59)  
12/ koks fotikas?
 
 
14. Daiva Kielė    (2008 06 03 00:01)  
13/Yashica FX-3
 
 
15. Флагвамвчaйку    (2008 06 03 00:05)  
14/ oba, guli pas mane yachica electro 35, tik kad batarkes nerandu niekur, tai ne kadro dar nepadariau. Idomu.
 
 
16. Greta. M    (2008 06 03 00:23)  
Sveikinu su nauju virusu. Grazus sunus. Kas kliuna, tai antras planas ties ausim, bet ir pati matai.
 
 
17. RS    (2008 06 03 00:40)  
Na nekokybe ir isblyskes vaizdas tikriausiai meno dalis? Daiva, ar skaitmena ar juosta ar drobe, man svarbus ne procesas o rezultatas. Na negaliu per save perzengti ir technini broka su meno vardu vertinti teigiamai. Nevertinsiu niekaip, nes tai tik IMHO :)
 
 
18. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 06 03 00:42)  
10/ paimi juostele ir treniruojies, treniruojies, kol kokius 3-4 kartus jos neprasuki :)
 
 
19. birute simoniene    (2008 06 03 00:57)  
gal ir idomiai gavosi
 
 
20. Miau    (2008 06 03 07:12)  
butu kaip ir visai gerai, deja juodo trusiko gabalas sutrikdo ta svelnu paplaukima,4,5
 
 
21. Robis    (2008 06 03 09:08)  
:) smagu del pokyciu ;)
 
 
22. wiga    (2008 06 03 09:12)  
+5 :)
 
 
23. MP    (2008 06 03 09:40)  
patinka spalvos, visa kita noretusi kiek kitaip - kompozicijos, kokybes...
 
 
24. Galina    (2008 06 03 11:13)  
spalvos ir kokybė kaip senų laikų juostų, galvojau kad skenuota. Kaip čia taip gaunasi dabar? :)
 
 
25. Daiva Kielė    (2008 06 03 11:16)  
24/Galina, foto daryta tikrai šviežiai, šį savaitgalį pajūryje, gavosi labai įvairių, bet ši papirko būtent tokiom spalvom:)
 
 
26. Gedas    (2008 06 03 12:28)  
+
 
 
27. Ramūnas L.    (2008 06 03 12:37)  
su naujovėm! ;)
 
 
28. SP    (2008 06 03 12:47)  
Daivut, smagios naujoves! Patinka butent spalvos :-)
 
 
29. Daiva Kielė    (2008 06 03 12:54)  
dėkui už palaikymą... :)
 
 
30. Gintaras Vitulskis    (2008 06 03 13:40)  
koks didelis sūnus, o galvojau, kad tau tik niolika:)))+
 
 
31. Alla Poletaeva    (2008 06 03 16:18)  
nieko ne zhinau apie shita kamera, bet portretas atrodo kaip pirmai probai spalvotos spaudos :-) ar tai pageidaujamas rezultatas? ;-}
 
 
32. Daiva Kielė    (2008 06 03 16:26)  
31/Alla, tai rezultatas pirmų bandymų, gavosi taip, kaip matom, man tai patinka :)
 
 
33. Antanas M    (2008 06 03 16:41)  
tylėsiu kaip užsiūtas, kad nuo eksperimentų neatbaidyčiau;)
 
 
34. Daiva Kielė    (2008 06 03 16:43)  
33/Antanai, o be reikalo reikia sakyti...., tam ir dedu ir noriu žinoti kas kam negerai... :)?
 
 
35. Lota    (2008 06 03 17:00)  
Oi, kokia graži spalvytė :)
 
 
36. Walldis    (2008 06 03 18:10)  
Na lauksim Audriaus mamytes portretuko ... gerai kai keli autoriai viena serija lipdo ... :)))
 
 
37. Vida    (2008 06 03 20:14)  
mamos giedra sypsena- cia sunus tikriausiai paveldejo...;)+
 
 
38. Algimantas Tirlikas    (2008 06 03 20:58)  
Juosta aiškiai peršviesta,reikia naudoti tarybinę juostą;šioji šviesos nebijo
 
 
39. Sau    (2008 06 03 21:55)  
sūnelis taip pasitikinčiai žiūri ,kaip mamytė naują nežinomą ginklą in galvą taiko...
aš ant žmonos išbandyčiau :( :))
 
 
40. Vilija Vitkute    (2008 06 03 21:56)  
gražu ;)
5
 
 
41. Daiva Kielė    (2008 06 03 21:58)  
39/Sauliau, tas sūnus labai pats nori tokio ginklo:))
dėkui visiems už komentarus... :)
 
 
42. Sau    (2008 06 03 22:10)  
41/ taigi vaikai nesuvokia ką daro :)
 
 
43. salamonijus    (2008 06 03 22:17)  
Fotkinu su Canon EOS 500 juostelė taip pat. Tokios nuotraukos nedryščiau dėti, ale kaip nelabai vykusios ir nelabai kokybiškos. bet tikriausiai nelabai suprantu meną :) o Daiva tai gerulė dauguma jos nuotraukų tikrai labai vykusių. Sėkmes su juostelėmis.
 
 
44. Raimonda    (2008 06 03 22:26)  
labai gražus portretas ir vaikis mielas ;)
 
 
45. Linas Andrulevicius    (2008 06 03 22:44)  
as sen grieztai. man nepatinka, kad balai yra uz varda. nes portretas cia yra prastas. visi ta mini, bet foto visvien yra tarp dienos geriausiu. kas man patinka cia tai, kad juosta ir kad, bandot kazka naujo, Daiva. juostele ryskiai persviesta, ties galva trukdziai ir kadravimas nekoks. manau plastakas galima kirst labai isimtinais atvejais. va taip va :) nu negaliu pataikaut :)
 
 
46. K. M.    (2008 06 03 23:26)  
Deja,juostoje as nepatareja. Bet balsuoju ne uz varda ir net ne uz kadra, o uz iniciatyva. Malacius, Kiele. varyk toliau.:))
 
 
47. Vygintas R.    (2008 06 04 16:18)  
Puikus darbas!
 
 
48. Daiva Kielė    (2008 06 04 20:23)  
43/45/ačiū už griežtą kritiką...aišku nėr čia ko pataikauti :))
kadangi darbą ištrinu, labai dėkui visiems ...komentavusiems:)
 
 
49. Luce    (2008 06 04 20:43)  
o kodėl ištrinsi?
Palik!
 
 
50. Daiva Kielė    (2008 06 04 20:57)  
49/parašiau į el. paštą....paskaityk:)
 
 
51. Ramūnas Snarskis    (2008 06 04 23:15)  
Daiva portretas normalus vidutinis planas , o jei dėl foto juostiniu foto , paskambink padėsiu , ne problema tik reikia suprasti kaip ten gavosi , o pamatyčiau negatyvą susakyčiau viską, či greičiausiai neatitiko išlaikymo ir diafragmos santykis, todėl gavosi nedaeksponuotas, bet visai nieko išėjo, nepataikaudamas rašau už bandymą +4
 
 
52. Daiva Kielė    (2008 06 04 23:19)  
51/Ramūnai dėkui, užsuksiu:)
 
 

Portretas
Taškai: 78
Vidurkis: 4.44
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1681
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10123
415615
0000 1
(balsai vėluoja viena para)