Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

dreaming of stars we'll never see (C) Cardinalis Cardinalis

     

Pranešimas a&a    2008 4 12 4:13      

Post Scriptum: ačiū autoriui (Cardinalis Cardinalis http://fotokudra.lt/aut.php?aut=3207) už fotografiją, sukėlusią mintis, nebetilpusias į standartinio komentaro rėmus.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Žvaigždės savo spindesiu priekiniam plane sukuria nežinią, kas yra už jų.

Matymo suvokimas priklauso ir nuo akių buvimo vietos...
Žiūrint iš priekio, pro žvaigždučių sangrūdą išryškėja svajonių „išblurinta“ reali asmenybė.
Koks vaizdinys būtų, atsidūrus už objekto nugaros?! Matytumėm kontūrą, kuris, priklausomai nuo užimamo ploto erdvėje ir šviesos intensyvumo santykio: išsilietų, išryškėtų, ar kaip kitaip nutoltų nuo savo orginalaus būvio.

Svajonė būti žėrinčia žvaigžde - pripažinimo, įvertinimo, svarumo siekis. O, gal tai reiškia, akintis nuo šviesos bangų ilgio, skrodžiant visuomenės sluoksnius?

Vis gi, jeigu jau apsispręsta žėrėti, tai kodėl kai kurių žvaigždžių taip ir nepamatom?
Galbūt per dideliu savuoju šešėliu nuo garbintojų akių užgožtas spindesys, besiveržiantis iš šalia krūtinkaulio esančios mikrofono laikymo vietos?
O gal tik, paprasčiausiai, neteisingu kampu prieš visus buvo atsistota?
Esant kelio į svajonę pradiniame taške, tenka drąsiai ir energingai atsisukti visu būviu į vertintojus, nes tik taip galima pažerti užgimstančius blyksnius.

Žinoma, kaip visur ir visada, galimas ir kitoks pasirinkimas, pavyzdziui, kredo: „Aš Kalėdine eglutė“ ir bandymas įbrukti plastmase dengtų lempučių šviesą, kuri, vis gi, maloniai glosto tinklainės receptorius. Deja, visa girlianda priklauso nuo elektros šaltinio. Vertintojo akims pavargus nuo dinamiškų mirkščiojimų, žėrinti asmenybė išjungiama iš tinklo: fizinės elektros ar vidinių sąsajų. Vienu judesiu pašalinus iš matymo zonos Kalėdinį triuką, nedaug laiko reikia adaptuotis tamsoje. Palaipsniui galima įžiūrėti vis daugiau kontūrų, nuostabų šešėlių žaismą, ir, nusitaikius, jaukiai glustelti prie kurios nors patrauklios formos iš nugaros...

Prieblandos pasaulyje užgimsta draugiškas ryšys, nešantis ramybę ir nuoširdumą...
Lyg ataugomis stuburo slanksteliai, susilieji su kūrėju ir imi pats žibėti jo krūtinkaulio projekcijoje... Live session... unplugged stars....

[/img]


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 12 8:51      

Abiziau, kas norėta pasakyt?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 13 11:21      

kas yra abizius, kriuksiau? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 13 15:50      

Tu, abiziau:D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2008 4 13 16:47      

kas cia per festivalis vyksta po mano foto, a a&a? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 13 17:05      

Aš bandau išssiaiškinti apie ką tas festivalis, o provaideris tesugeba dorai tamstą išreklamuoti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas a&a    2008 4 13 21:46      

cruxman rašo:
Tu, abiziau:D
o Tu visuomet kai ka nors nori issiaiskint i abracadarba kreipiesi? Smile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 13 22:48      

Ne. Aš kreipiuos tik tada, kai tu nori ką nors viešai išjuokti:D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas a&a    2008 4 13 23:41      

cruxman rašo:
Ne. Aš kreipiuos tik tada, kai tu nori ką nors viešai išjuokti:D
tai tada kreipiames bendrai, jeigu sutinki, zinoma: abracadabra, gal galetumet atsakyti cruxman i jo pirmaji forumo klausima ir dar man (nes kreipinys buvo "tu"), kur zmogus izvelge "isjuokti"? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 14 2:18      

a&a rašo:
cruxman rašo:
Ne. Aš kreipiuos tik tada, kai tu nori ką nors viešai išjuokti:D
tai tada kreipiames bendrai, jeigu sutinki, zinoma: abracadabra, gal galetumet atsakyti cruxman i jo pirmaji forumo klausima ir dar man (nes kreipinys buvo "tu"), kur zmogus izvelge "isjuokti"? Smile
visu pirma: jei zmogaus pseudonime yra zodis "man", tai gali nebutinai reiksti kad jis zmogus Smile Juo labiau kad pseudonime ezistuoja kazkas panasaus i "kriukt". Visu antra: ko jus is manes norit? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas a&a    2008 4 14 9:51      

Cardinalis Cardinalis rašo:
kas cia per festivalis vyksta po mano foto, a a&a? Smile

Pagrindinis „festivalio“ siekis - analizuoti netipinio komentaro inicijuotas žmonių reakcijas, formuluoti šiuolaikinės lietuviškos foto svetainės vartotojų tarpusavio tolerancijos strategijas bei numatyti potencialias veiklos kryptis jai didinti, skatinti vartotojų saviraiškos inovacijas, besireiškiančias meniniuose pateikimo sprendimuose ar dėmesingume konceptualių, archetipinių foto klodų iškalbai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 14 16:00      

Klo(u)nų ataka! CREW!

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą