Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

helios 44m

     

Pranešimas paulius si    2009 12 18 12:45      

Sveiki,

juosta fotografuodavau tik industar 50/2, bet šiandien pasižiūrėjau į numestą helios'ą ir taip pagailo man jo, kad noriu iš jo išspausti viską, ką galima. Tad naudojusių šį, rusišką objektyvą, norėčiau paklausti, kaip gi jis groja Smile skylė kaip žinome netgi visas "dvejetas" f/2, tai pagalvojus turėtų visai protingas bokeh būt.

Laukiu jūsų nuomonių apie šį Helios 44m 58/2, ar verta jį naudoti ar atiduoti kažkam, nes dulkes kolkas tik renka ;| dar būtų miela malonu gauti iš juostininkų su juo darytų foto prie dvejeto.

p.s. ieškojau informacijos, bet radau internete tik keletą nuotraukų, o kūdroj vieną temą Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 12 18 13:08      

daryk monoklį, turėsi egzotiškai savotišką stiklą, netradicišku piešiniu, pavyzdžių čia gali pasižiūrėti:
http://fotokudra.lt/aut_visi.php?aut=222
http://fotokudra.lt/aut_visi.php?aut=232

kaip pasidaryti gali žilgtelėti čia:
monoklis iš helios


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 12 19 16:07      

daugybe esu pats kadru tokiu dares , daugybe ir pas kitu mates.
vienas grazhiausiu bokeh man, lyginant ir su 'prabangiais' objektyvais. tik zenitu sunku pataikyti su atverta diafragma (o su ja pats grozhis) , bet prie gero veidrodinio prisukus, ta problema beveik dingsta.
monoklis ir neprastas gaunasi, pats ish tokio naudoju


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gaziulka    2009 12 20 0:12      

turiu ir as toki, sekmingai uzsuku ant savo Nikon'o (su adapteriu), fokusuojamas atstumas tada sumazeja iki kokiu 2-3 m, i begalybe ta prasme nesufokusuosi (kaip suprantu ir tam atvejui yra adapteriai), ir viskas grazu man. bohen savitas, specifiskas, man tas ir patinka. dazniausiai naudoju portretams.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas paulius si    2009 12 20 21:38      

Labai dėkui, tiek Marijau, tiek Gaziulka. Pasirodo stiklas vertas būti naudojamas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą