Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

tačiau labai retas svečias jos veideo gaila..

 
1. SP    (2008 05 13 23:04)  
Kodel, Vaidulia? Patinka, kaip ji cia isitaisiusi :-)
 
 
2. VV    (2008 05 13 23:04)  
dėl tų pėdkelnių susigraudinau, ir šiaip:)
 
 
3. kilimas    (2008 05 13 23:05)  
nesuprantu, kam remelis.
4.5
 
 
4.    (2008 05 13 23:09)  
1/ tiesiog zmogutis, kuris matyt retai šypsosis gyvenime.. nežinau kodėl..
2/ kodėl Viktorija?? :)
3/ niekaip neišsigydau rėmelių ligos :(
 
 
5.    (2008 05 13 23:12)  
3/ na pabandžiau nuimti :))))
 
 
6. kilimas    (2008 05 13 23:13)  
5. labai ir labai pavyko. :)
 
 
7. VV    (2008 05 13 23:14)  
kažkaip man šį vakarą jautriau viskas, reikia tvardytis, kad neprikomentuočiau ko:)
 
 
8.    (2008 05 13 23:16)  
2/vis galvoju negi taip blogai tos musu namudines pedkelnes? :)) pas kavalierius mes puosiames ohoho!!
6/ :)
 
 
9. kilimas    (2008 05 13 23:18)  
7./ atsipalaiduokit. :)
 
 
10.    (2008 05 13 23:20)  
7/ na va vadinasi einu ieskot kokios nors dar fotografijos :) kuri veiks priesingai :)
 
 
11. Babrungas    (2008 05 13 23:23)  
7/Viktorija isgerkit taure raudono vyno -praeis...
 
 
12. VV    (2008 05 13 23:28)  
9/10/11/faini kokie:) einu į šaldytuvą:))
 
 
13. Mindaugas Buivydas    (2008 05 13 23:41)  
Faina
 
 
14. Ramūnas L.    (2008 05 14 00:05)  
jei :D retas reiškinys, vadinasi mama čia ryškiai ant galvos stovi :))
 
 
15.    (2008 05 14 00:13)  
14/ atspejai :D
 
 
16. Snaržas    (2008 05 14 00:14)  
Visgi ,nezhiurint ,jog esu DIDELIS BAISIAI vaidulios darbu FANAS,nuotaika vaizdelyje chiki piki,o komponavimas albuminis :-P
bet +3 nerashysiu (a gerai?)
 
 
17.    (2008 05 14 00:17)  
16/ gerai :)) si foto ir yra tik mano albumui, nors ir kaip ilgai islaukta :)
 
 
18.    (2008 05 14 00:18)  
p.s. turiu taisyklinga antraji kadra is dvieju, bet gaila ten sypsena nebe tokia kokia noriu tureti :)
 
 
19. Snaržas    (2008 05 14 00:19)  
17/tik nesakykit,kad che Jus priesh 22 metus,jei teigiate ,kad ilgai lauket ,kol idejote...
 
 
20.    (2008 05 14 00:20)  
19/ tikrai ne as :) as nebuvau tokia grazi :)
 
 
21. Snaržas    (2008 05 14 00:23)  
20/Jo...na,taip...tikiu...:-P
 
 
22. Svetlana Batura    (2008 05 14 00:26)  
miela mielute! :) Geras darbas
 
 
23. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 00:27)  
7/na va, buna taip aisku
as atejau cia po vaidulios fotke pablevyzgot, bet cia vaikelis, nera kaip pasireikst ... faina fotke, tik siuksliukai mane erzina, gal ir man tas jautrumo periodas .... :)
 
 
24. VV    (2008 05 14 00:30)  
23/ kažin:) ką tik buvau pažiūrėti, tau ne, ne tas periodas:)
 
 
25.    (2008 05 14 00:31)  
23/ reikskites reikskites :) jei tik garbanos nebus per smulkios :D
o va siuksliukai ir man tie plaukuoti nepatinka :) bandysim kita skaneri :) bet va apvalios siukslytes tai trupiniai vartojant batona :)
 
 
26. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 00:37)  
24/ sakai, ... o gal ciklas sutriko... :)
25/ Na jei bus per smulkios, tai taip joms ir reikia, pacios kaltos ir bus nuskustos ....
omenyje turejau siuksliukus plaukuciuose ir ant antakio, bei taska ant kaktos. Nera tragiska, tu plaukeliu visiskai isvengti vargu ar pavyks, be to tai nebutinai skanerio kalte (juos galima be vargo kompu pasalinti ir tai bus ko gero paprastesnis variantas nei ieskoti kito skanerio) ... o batonas - jega.
 
 
27.    (2008 05 14 00:47)  
del garbanu tai patylesiu, nes paciai mintys garbanotis pradeda :D
o del siuksliuku reik pasitobulint PS igudzius :) pabandysim :)
na o del batono tai TAIP ir dar su braskiu uogiene :) kaip tik siuo momentu kandu :)
 
 
28. VV    (2008 05 14 00:49)  
27/ sustok, Vaidulia! Džeimso Bondo mergaitėms batonas po dvylikos - šiukštu!
 
 
29.    (2008 05 14 00:53)  
28/ zinau :( bet leidau sau, nes isigyjau siandien treniruokli pilvukui :))))))))))))))
(tik niekam nesakykit!)
 
 
30. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 00:57)  
29/ treniruoklis pilvukui .... oi man jau vel garbanojasi .... :-D
 
 
31.    (2008 05 14 00:58)  
30/cia viskas per jus :D nes as irgi jau rasau garbanotai :D taip - "treniruoklis" pilvukui :)))
 
 
32. M. Adam    (2008 05 14 00:59)  
TIKTAI 5
 
 
33. Rolandas Butkevičius    (2008 05 14 01:10)  
Labai, labai.......
 
 
34. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 01:12)  
31/ aha svarbu surasti koki senesni, paliegusi ir ji apkaltinti .... bet vistiek smagu .... pasitusinti ... pasitusinsim, pamiegosim ir rytoj vel zengsim gatve rimtu zmoniu veidais, priiminesim sprendimus ir busime suauge :)
 
 
35.    (2008 05 14 01:18)  
34/ labai graziai nuskambejo pries miega.. turiu omeny antraja pastraipos dali :))
 
 
36. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 01:20)  
ta kur "pamiegosim ir rytoj vel" ?
 
 
37.    (2008 05 14 01:24)  
36/ :D :D :D
labanakt Ramunai :) saldziu jums :))
 
 
38. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 14 01:25)  
labanakt Vaidulia, ir tau saldziu ... ir geros dienos ;)
 
 
39. j.v    (2008 05 14 04:28)  
fainuoliska sypsena,kuria uzbaiget linksma komentaru gaida :))tas tiesa,sioje pirma karta matau ja besisypsancia :)
 
 
40. Simonas Valatka    (2008 05 14 08:09)  
šiltas portretukas
 
 
41. Robis    (2008 05 14 08:11)  
:) nuotaikinga.
 
 
42. Galina    (2008 05 14 08:29)  
jauki, miela
 
 
43. R.P.R.    (2008 05 14 10:20)  
tokiai sypsenai negaliu atsispirt :)
 
 
44. Dangus    (2008 05 14 10:33)  
sioje situacijoje padarytas maximumas. todel ivertinimas irgi maximumas.
 
 
45. Valentinas Pečininas    (2008 05 14 11:09)  
smagi nuotaika ir portretas :)+
 
 
46. Daiva Kielė    (2008 05 14 12:12)  
labai smagi, miela :)+
 
 
47.    (2008 05 14 13:18)  
39/ as turiu is viso tik dvi nuotraukas, kuriose iamzinau jos sypsena. todel man tai vertybe :))
43/malonu :)
44/netiketas, bet labai malonus ivertinimas!
45/46/ aciu :)
 
 
48. Dangus    (2008 05 14 13:32)  
netiketas? ar as toks blogas???
 
 
49.    (2008 05 14 13:43)  
48/tiesiog netiketas :) o Dangus tai geras :)
 
 
50. Dangus    (2008 05 14 13:46)  
49. na tada tiesiog gerai.
 
 
51. kristina. s.    (2008 05 14 16:05)  
šilta nuotrauka
 
 
52. O.S.    (2008 05 14 16:08)  
Kazkaip as netikiu ziurint i si foto kad vaikas nesypsniukas :) Labai labai miela foto, ir tikrai ja smagu ziureti ne tik tevams bet ir mums ziurovams :) Mano namie irgi su tokiu kostiumu vaiksto :DDD
 
 
53.    (2008 05 14 16:12)  
52/ aciu dievui :D o tai jau galvojau as cia viena vaika kaip nesakysiu ka namie aprengus laikau :D
 
 
54. RS    (2008 05 14 20:04)  
Kazkada vaikas aciu pasakys :)
V.
 
 
55. Gedas    (2008 05 14 20:39)  
+ ;)
 
 
56. Andrius Z    (2008 05 14 22:09)  
5
 
 
57.    (2008 05 15 00:17)  
54/ svarbu, kad sypsotusi :) tada ir garsiai pasakyto aciu nereikes :)
 
 
58. Emilija    (2008 05 15 18:56)  
nuostabi šypsena. Puikai tvarkaisi ;)
 
 
59. Edita    (2008 05 16 15:28)  
Pačios tikriausios ir mieliausios yra būtent tokios foto... Ir niekaip nesuprantu, kodel jos tinka tik albumui... Labai gerai pamenu, kai tik pradėjau fotografuoti vaikystėje tėtis turėjo krūvas žurnalų apie fotografiją... Va, būtent iš ten, man ir įstrigo, kad reikia fiksuoti tikrus, natūralius kadrus... Vaikas - sulaižytas, išpūstytias ir dirbtinai per dideles pastangas prajuokintas - jau ne tas vaikas. O juk ir fotografuojame tam, kad FIKSUOTI realybę, o ne ją dirbtinai kurti. Et, prirašiau aš jau čia... O pėdkelnės - pats tikriausias ir būtiniausias mažylių drabužėlis :))) +5
 
 

Portretas
Taškai: 86
Vidurkis: 4.56
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   2182
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02046
301812
0001 1
(balsai vėluoja viena para)