Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

...balkone

 
1. Romas    (2008 05 13 06:20)  
skiriu uoga
 
 
2. D. M.    (2008 05 13 07:20)  
O mažasis nuo fotografo baseinėlį susiruošė ginti, aršiakas. Liuks.
 
 
3. Edita    (2008 05 13 07:30)  
2/ Ačiū už smagų komentarą :)))) Rekomendavau :)))
 
 
4. alexx    (2008 05 13 08:50)  
na jei balkone, tai...ispudingai
 
 
5. Arunas S    (2008 05 13 08:54)  
labai gerai!
 
 
6. Edita    (2008 05 13 09:00)  
4/ už tat kaimynė buvo atlėkusi iš apatinio aukšto... Apibarė, kad skalbinius užpylėm... :)))
 
 
7. Ramūnas    (2008 05 13 09:35)  
Smagumelis jiems ten... puikus kadras :)
 
 
8. Roland    (2008 05 13 10:59)  
Gerai pagauta.. O tas maziukas tai priestarauja biski :D *Ei nefotkinkit cia musu* . Linksma fotografija
 
 
9. Roland    (2008 05 13 11:00)  
Man ir geliu negaila tokiem iamzinimam...
 
 
10. Ramūnas L.    (2008 05 13 11:24)  
Kairysis: "Padabadiu, lailaliuliu, padabadiu, ..."
Dešinysis: "Mamaaaaa, šakau eik iš ciaaaa, meš šu bloliu kaimynuš laištoooom"
:)
 
 
11. kilimas    (2008 05 13 11:28)  
ech, gaila apkrapyta. galejo but labai neblogas kadras. :)
 
 
12. Edita    (2008 05 13 11:42)  
10/ Ramūnai, išgriūsiu :)))
11/ neapkarpyta... Fotografavau, kad balkono durų nebūtų matyti :) Nebuvo kaip kitaip man atsistoti :(
 
 
13. ne juras    (2008 05 13 11:44)  
cha geruliai :)
 
 
14. Rolandas Butkevičius    (2008 05 13 12:28)  
O, liuks darbelis.
 
 
15. Algimantas Tirlikas    (2008 05 13 12:31)  
most popular objects;cilder~mokausi english
 
 
16. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 13 12:38)  
15. tiek to, netaisysiu ;)
10. ar dešinys personažas Tau neprimena tokio Ramūno L. vaikystėje ;?
 
 
17. Ramūnas L.    (2008 05 13 12:47)  
12/ laikykis :)
16/ :)
 
 
18. Mindaugas Bernatonis    (2008 05 13 12:59)  
Žiauru, kad balkone, bet vaikams kad tik pasipliuškent :) O tėvai pagal išgales vaikus privalo grūsti gamton, idant geri ir laimingi žmonės išaugtų.
 
 
19. Edita    (2008 05 13 13:32)  
18/ Dabar tų vaikų iš lauko neparvarysi :)))
 
 
20. Antanas Adamsas    (2008 05 13 13:32)  
nėr gersnio užsiėmimo kaip kaštą diena bliūde vandens sėdėt :))
 
 
21. Snaržas    (2008 05 13 14:07)  
gaila kairio "razbaininko" rankytes...
 
 
22. D. M.    (2008 05 13 14:08)  
O prašom, smagiausia, kad vaikiai ir su bliūdais iš pelkės išplaukė. Taip laikyt, tsakant.
 
 
23. Roland    (2008 05 13 14:15)  
Pasikartosiu ;)
 
 
24. Edita    (2008 05 13 14:16)  
21/ ir man labai gaila... Va, jei būčiau į Fotokūdrą prieš 5 metus atėjusi... kitoks dabar būtų šis kadras... Bet gi tam ir mokomės :)))
 
 
25. Lota    (2008 05 13 16:07)  
gaila rankyčių, bet..... Nuotaika puiki - 5
 
 
26. Walldis    (2008 05 13 18:02)  
Kas leido fotkint ??? ... mes nuogos (i) ...
 
 
27. Edita    (2008 05 13 18:15)  
26/ Ramiai... tiktai ramiai... Autorinės teisės nupirktos. Brangiai teko sumokėti, bet gavau... :)
 
 
28. Ramūnas Snarskis    (2008 05 13 21:10)  
kiekvienam savo, liuks...:)+5
 
 
29. Mindaugas Buivydas    (2008 05 13 23:59)  
:)
 
 
30. Donatas Guzevicius    (2008 05 14 00:29)  
smagiai :)
 
 
31. Robis    (2008 05 14 08:10)  
smagiaij.
 
 
32. Galina    (2008 05 14 08:31)  
nuotaikos užtaisas tokia nuotrauka :)
 
 
33. Edita    (2008 05 14 08:57)  
32/ Džiugu, kad kažkam pakėlė nuo pat ryto :)))
 
 
34. Dangus    (2008 05 14 10:44)  
geras tas desinysis. rekia "baik fotkint mes gi nuogi!"
 
 
35. Antanas M    (2008 05 14 13:41)  
:))
 
 
36. Daiva Kielė    (2008 05 14 17:14)  
o kokie fainuoliai :)
 
 
37. Juozuxas    (2008 05 14 19:35)  
prajuokinai :))
 
 
38. Gediminas Kudirka    (2008 05 14 21:56)  
Linksma foto :)
 
 
39. Gedas    (2008 06 03 12:24)  
gerule foto +5 :)
 
 
40. Antanas Kučinskas    (2009 11 05 14:39)  
Gražu +5
 
 

Portretas
Taškai: 77
Vidurkis: 4.70
Vertino vartotojų:   29
Žiūrėta kartų:   1958
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10025
002610
0001 2
(balsai vėluoja viena para)