| |
 |
1.
(2008 05 13 06:20)
skiriu uoga
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 13 07:20)
O mažasis nuo fotografo baseinėlį susiruošė ginti, aršiakas. Liuks.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 13 07:30)
2/ Ačiū už smagų komentarą :)))) Rekomendavau :)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 13 08:50)
na jei balkone, tai...ispudingai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 13 08:54)
labai gerai!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 13 09:00)
4/ už tat kaimynė buvo atlėkusi iš apatinio aukšto... Apibarė, kad skalbinius užpylėm... :)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 13 09:35)
Smagumelis jiems ten... puikus kadras :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 13 10:59)
Gerai pagauta.. O tas maziukas tai priestarauja biski :D *Ei nefotkinkit cia musu* . Linksma fotografija
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 13 11:00)
Man ir geliu negaila tokiem iamzinimam...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 13 11:24)
Kairysis: "Padabadiu, lailaliuliu, padabadiu, ..."
Dešinysis: "Mamaaaaa, šakau eik iš ciaaaa, meš šu bloliu kaimynuš laištoooom"
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 13 11:28)
ech, gaila apkrapyta. galejo but labai neblogas kadras. :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 13 11:42)
10/ Ramūnai, išgriūsiu :)))
11/ neapkarpyta... Fotografavau, kad balkono durų nebūtų matyti :) Nebuvo kaip kitaip man atsistoti :(
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 13 11:44)
cha geruliai :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 13 12:28)
O, liuks darbelis.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 13 12:31)
most popular objects;cilder~mokausi english
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 13 12:38)
15. tiek to, netaisysiu ;)
10. ar dešinys personažas Tau neprimena tokio Ramūno L. vaikystėje ;?
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 13 12:47)
12/ laikykis :)
16/ :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 13 12:59)
Žiauru, kad balkone, bet vaikams kad tik pasipliuškent :) O tėvai pagal išgales vaikus privalo grūsti gamton, idant geri ir laimingi žmonės išaugtų.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 13 13:32)
18/ Dabar tų vaikų iš lauko neparvarysi :)))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 13 13:32)
nėr gersnio užsiėmimo kaip kaštą diena bliūde vandens sėdėt :))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 13 14:07)
gaila kairio "razbaininko" rankytes...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 13 14:08)
O prašom, smagiausia, kad vaikiai ir su bliūdais iš pelkės išplaukė. Taip laikyt, tsakant.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 13 14:15)
Pasikartosiu ;)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 13 14:16)
21/ ir man labai gaila... Va, jei būčiau į Fotokūdrą prieš 5 metus atėjusi... kitoks dabar būtų šis kadras... Bet gi tam ir mokomės :)))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 05 13 16:07)
gaila rankyčių, bet..... Nuotaika puiki - 5
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 13 18:02)
Kas leido fotkint ??? ... mes nuogos (i) ...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 05 13 18:15)
26/ Ramiai... tiktai ramiai... Autorinės teisės nupirktos. Brangiai teko sumokėti, bet gavau... :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 05 13 21:10)
kiekvienam savo, liuks...:)+5
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 05 13 23:59)
:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 05 14 00:29)
smagiai :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 05 14 08:10)
smagiaij.
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 05 14 08:31)
nuotaikos užtaisas tokia nuotrauka :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 05 14 08:57)
32/ Džiugu, kad kažkam pakėlė nuo pat ryto :)))
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 05 14 10:44)
geras tas desinysis. rekia "baik fotkint mes gi nuogi!"
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 05 14 13:41)
:))
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 05 14 17:14)
o kokie fainuoliai :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 05 14 19:35)
prajuokinai :))
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 05 14 21:56)
Linksma foto :)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 06 03 12:24)
gerule foto +5 :)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 11 05 14:39)
Gražu +5
|
|
| |