Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Jonas Tučkus    (2008 05 09 20:45)  
Kaune buvau... prie pervažos 15 min. pralaukiau... dabar žinau kas ten smaginosi... :((((
 
 
2. Jonas Tučkus    (2008 05 09 20:47)  
.... tayp abidna, kad net užbalsuot daba negaliu...
 
 
3. Snaržas    (2008 05 09 20:47)  
gerai ,kad nepyptelejeij man,nes buvau uzhsiemes...:-)))
 
 
4. Walldis    (2008 05 09 20:49)  
:)))
 
 
5. Gintaras Vitulskis    (2008 05 09 21:04)  
mmmaaašššiiinnniiissstttaaasss SSSNNNAAARRRSSSKKIIISSS:)))+
 
 
6. Rayo    (2008 05 09 21:22)  
Raudoną žvaigždę priekyje pamiršote uždėti, visgi gegužės devintoji, kad ir kaip ten... :)
 
 
7. Ramūnas L.    (2008 05 09 21:30)  
ČiukuČiuku šalies naujienos: Šiandien Kaune buvo uždaryta pagrindinė miesto geležinkelio pervaža. Įtariama, jog 1 girtas mašinistas (asmenybę aiškinasi vietos policija), užmigo. Aišku, jog prabudęs, įtariamasis iš įvykio vietos pasišalino. Liudininkų parodymais (1-as koment.), miestas buvo nepravažiuojamas ~15min. Įvykis vis dar tiriamas, ieškoma daugiau liudininkų... Vietinė policija prašo pagalbos, ką nors matę ar girdėję prašome pranešti - numerį matote po fotorobotu, dešiniausioje pusėje, ryškiai žaliame stačiakampyje, spauskite jį...
:)
 
 
8. Algimantas Tirlikas    (2008 05 09 22:07)  
spėju,kad tai nr3;jis iš tikrųjų tikrai apskritai iš dešinės kairiausysias
 
 
9. Algimantas Tirlikas    (2008 05 09 22:09)  
gal kas paaiškintų,ar iš tikrųjų tikrai taip?
 
 
10. Snaržas    (2008 05 09 22:09)  
9/jauchiu sutapimas
 
 
11. Флагвамвчaйку    (2008 05 09 22:36)  
Cia kuris nemirtingas dabar?
 
 
12. Snaržas    (2008 05 09 23:16)  
Chia autorius shiuo paishalu "bishki"kvoja kare keliuose,che parodomas baisus agresyvus vairavimas,negerbimas vieni kitu ...su ish to "ishplaukianchiomis" pasekmemis...
nu "skaitau" nezhinau ka che parashiau...:-P
 
 
13. Daiva Kielė    (2008 05 10 00:12)  
svarbiausiai neišvažiavo uždarbiaut...valio :))
 
 
14. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 10 01:41)  
Pats tai i bronevika .... o tucku (jaunysteje, kai dar plaukai augo) i zapuka sugrudai :)
 
 
15. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 10 08:42)  
Algimantas naują auto (t.y. train) pirko ...
 
 
16. victoria    (2008 05 10 09:07)  
:)
 
 
17. Antanas M    (2008 05 10 14:46)  
A kodėl ne buldozeris?:(
 
 
18. Vilija Vitkute    (2008 05 10 19:58)  
Bravo :) Visuomet kazkas savo ir grazaus :)
 
 
19. Snaržas    (2008 05 10 21:21)  
Achiu visiems Draugams,Bichiuliams,Kolegoms,Shvogeriams,Sesems ir Pusbroliams,o ypachiai Jonui ,kuris Tuchkus...Daivai kuri Kiele,na ir zhinoma dar vienai Kudrietei :-)
 
 
20.    (2008 05 11 21:48)  
man patinka kai i jusu piesinukus isivelia merginos :D
 
 
21. rimas sinkevicius    (2008 05 12 00:49)  
...Amaliai, viskas normaliai..:)
 
 
22. M. Adam    (2008 05 13 01:23)  
kaip visuomet, nuostabus darbai 5
 
 
23. Edita    (2008 05 13 14:39)  
Jėgelėėėėė :D +++5
 
 
24. Valentinas Pečininas    (2008 05 14 16:11)  
Mano siaurukui truksta tokio garvežio:) Labai gerai +5
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.78
Vertino vartotojų:   28
Žiūrėta kartų:   2122
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
000011
101012
1010 1
(balsai vėluoja viena para)