| |
 |
1.
(2008 05 09 20:45)
Kaune buvau... prie pervažos 15 min. pralaukiau... dabar žinau kas ten smaginosi... :((((
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 09 20:47)
.... tayp abidna, kad net užbalsuot daba negaliu...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 09 20:47)
gerai ,kad nepyptelejeij man,nes buvau uzhsiemes...:-)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 09 20:49)
:)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 09 21:04)
mmmaaašššiiinnniiissstttaaasss SSSNNNAAARRRSSSKKIIISSS:)))+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 09 21:22)
Raudoną žvaigždę priekyje pamiršote uždėti, visgi gegužės devintoji, kad ir kaip ten... :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 09 21:30)
ČiukuČiuku šalies naujienos: Šiandien Kaune buvo uždaryta pagrindinė miesto geležinkelio pervaža. Įtariama, jog 1 girtas mašinistas (asmenybę aiškinasi vietos policija), užmigo. Aišku, jog prabudęs, įtariamasis iš įvykio vietos pasišalino. Liudininkų parodymais (1-as koment.), miestas buvo nepravažiuojamas ~15min. Įvykis vis dar tiriamas, ieškoma daugiau liudininkų... Vietinė policija prašo pagalbos, ką nors matę ar girdėję prašome pranešti - numerį matote po fotorobotu, dešiniausioje pusėje, ryškiai žaliame stačiakampyje, spauskite jį...
:)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 09 22:07)
spėju,kad tai nr3;jis iš tikrųjų tikrai apskritai iš dešinės kairiausysias
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 09 22:09)
gal kas paaiškintų,ar iš tikrųjų tikrai taip?
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 09 22:09)
9/jauchiu sutapimas
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 09 22:36)
Cia kuris nemirtingas dabar?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 09 23:16)
Chia autorius shiuo paishalu "bishki"kvoja kare keliuose,che parodomas baisus agresyvus vairavimas,negerbimas vieni kitu ...su ish to "ishplaukianchiomis" pasekmemis...
nu "skaitau" nezhinau ka che parashiau...:-P
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 10 00:12)
svarbiausiai neišvažiavo uždarbiaut...valio :))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 10 01:41)
Pats tai i bronevika .... o tucku (jaunysteje, kai dar plaukai augo) i zapuka sugrudai :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 10 08:42)
Algimantas naują auto (t.y. train) pirko ...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 10 09:07)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 10 14:46)
A kodėl ne buldozeris?:(
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 10 19:58)
Bravo :) Visuomet kazkas savo ir grazaus :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 10 21:21)
Achiu visiems Draugams,Bichiuliams,Kolegoms,Shvogeriams,Sesems ir Pusbroliams,o ypachiai Jonui ,kuris Tuchkus...Daivai kuri Kiele,na ir zhinoma dar vienai Kudrietei :-)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 11 21:48)
man patinka kai i jusu piesinukus isivelia merginos :D
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 12 00:49)
...Amaliai, viskas normaliai..:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 13 01:23)
kaip visuomet, nuostabus darbai 5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 13 14:39)
Jėgelėėėėė :D +++5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 14 16:11)
Mano siaurukui truksta tokio garvežio:) Labai gerai +5
|
|
| |