| |
 |
1.
(2008 04 20 16:51)
Pralinksmino, ypac pirmoji :))))))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 20 17:04)
hehe, bliuska gerai žiūris
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 20 17:48)
fainai + madingas arkliukas
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 20 17:55)
Laaabai smagiai!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 20 18:04)
Pirma - nerealybiška :D Jėga :))))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 20 18:40)
xi, geras
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 20 18:58)
Reikejo antra ideti po menesio,ilgiau linxma butu...:-)
po blatu +5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 20 18:59)
Shkotishkas sijuooonuks
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 20 19:00)
nai nai nai :)))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 20 19:55)
SUPER!!!!. Linksmuoles. Grazuolis(e) Monekenas(e):)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 20 20:44)
Kiti iš tiesų nenusipelnė sijonų~
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 20 20:54)
super :))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 20 20:58)
Super, antros nebuciau dejes.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 20 21:03)
Grazuolis :))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 20 21:43)
jooo.... iš Škotijos matyt pabėgo..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 20 22:02)
16/ tikrai kad, ir dar be triusikėlių, vyriškai :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 20 22:04)
17/kaip XIX a.lietuvaites be kelnaichiu...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 20 22:13)
labas vakarelis ponai ir ponios, malonu, kad patiko mano modeliukas; anra fodo idejau, nes labai stilinga sukuosena, atkreipkit demesi :))
16,17/pas mus kaime niekas nenesioja triusikeliu, netgi Britney Spers!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 20 22:17)
:))))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 20 22:40)
čia škotai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 20 23:00)
smagus; jau norėjau bumbėti dėl antrosios, bet pakaičiau kom. 19.
o antra komentaro dalis tai:)))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 04 20 23:32)
Pirmoji vaabsche superine!! Rytoj einu pirktis sijono!
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 21 04:51)
Cardinali!!!juoko doze gavau :)))patraukit jo snerves nuo manes:) patraukit !!fainuoliskai puskojines priderintos :))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 04 21 08:25)
maniau asiliukas
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 04 21 10:46)
Cooooooooooooooooooooool!
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 04 21 12:23)
prajuokino ir foto, ir komentarai po ja :D
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 04 21 16:43)
matosi, kad labai protingas egzempliorius - galva didele, apsirenges, pasidazes...
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 04 25 15:40)
Uj, kiek prisijuokiau pamaciusi si modeli :-)) Juokingai simpatiskas, negaliu akiu atitraukt :-)))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 04 27 21:44)
oi pirma smagi :)))))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 06 17 23:30)
Pralinksmino :D 5
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 04 30 15:07)
:D
|
|
| |