Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Edvinas Ciras    (2008 04 20 16:51)  
Pralinksmino, ypac pirmoji :))))))
 
 
2. skarbonke    (2008 04 20 17:04)  
hehe, bliuska gerai žiūris
 
 
3. Knieža    (2008 04 20 17:19)  
:)
 
 
4. ♫♫    (2008 04 20 17:48)  
fainai + madingas arkliukas
 
 
5. Rūta Urbonaitė    (2008 04 20 17:55)  
Laaabai smagiai!
 
 
6. Edita    (2008 04 20 18:04)  
Pirma - nerealybiška :D Jėga :))))
 
 
7. Miau    (2008 04 20 18:40)  
xi, geras
 
 
8. Snaržas    (2008 04 20 18:58)  
Reikejo antra ideti po menesio,ilgiau linxma butu...:-)
po blatu +5
 
 
9. Snaržas    (2008 04 20 18:59)  
Shkotishkas sijuooonuks
 
 
10. Gerda!    (2008 04 20 19:00)  
nai nai nai :)))
 
 
11. K. M.    (2008 04 20 19:55)  
SUPER!!!!. Linksmuoles. Grazuolis(e) Monekenas(e):)))
 
 
12. Algimantas Tirlikas    (2008 04 20 20:44)  
Kiti iš tiesų nenusipelnė sijonų~
 
 
13. Daiva Kielė    (2008 04 20 20:54)  
super :))
 
 
14. Флагвамвчaйку    (2008 04 20 20:58)  
Super, antros nebuciau dejes.
 
 
15. Altijus    (2008 04 20 21:03)  
Grazuolis :))
 
 
16. Jonas Tučkus    (2008 04 20 21:43)  
jooo.... iš Škotijos matyt pabėgo..
 
 
17. Ramūnas L.    (2008 04 20 22:02)  
16/ tikrai kad, ir dar be triusikėlių, vyriškai :)
 
 
18. Snaržas    (2008 04 20 22:04)  
17/kaip XIX a.lietuvaites be kelnaichiu...
 
 
19. VaRom    (2008 04 20 22:13)  
labas vakarelis ponai ir ponios, malonu, kad patiko mano modeliukas; anra fodo idejau, nes labai stilinga sukuosena, atkreipkit demesi :))
16,17/pas mus kaime niekas nenesioja triusikeliu, netgi Britney Spers!
 
 
20. elinax    (2008 04 20 22:17)  
:))))
 
 
21. Kęstutis Šimatonis    (2008 04 20 22:40)  
čia škotai
 
 
22. VV    (2008 04 20 23:00)  
smagus; jau norėjau bumbėti dėl antrosios, bet pakaičiau kom. 19.
o antra komentaro dalis tai:)))
 
 
23. aliute    (2008 04 20 23:32)  
Pirmoji vaabsche superine!! Rytoj einu pirktis sijono!
 
 
24. j.v    (2008 04 21 04:51)  
Cardinali!!!juoko doze gavau :)))patraukit jo snerves nuo manes:) patraukit !!fainuoliskai puskojines priderintos :))
 
 
25. alexx    (2008 04 21 08:25)  
maniau asiliukas
 
 
26. Mindaugas Buivydas    (2008 04 21 10:46)  
Cooooooooooooooooooooool!
 
 
27. jurga    (2008 04 21 12:23)  
prajuokino ir foto, ir komentarai po ja :D
 
 
28. giedrius (paukstukas)    (2008 04 21 16:43)  
matosi, kad labai protingas egzempliorius - galva didele, apsirenges, pasidazes...
 
 
29. SP    (2008 04 25 15:40)  
Uj, kiek prisijuokiau pamaciusi si modeli :-)) Juokingai simpatiskas, negaliu akiu atitraukt :-)))
 
 
30.    (2008 04 27 21:44)  
oi pirma smagi :)))))
 
 
31. krissti    (2008 06 17 23:30)  
Pralinksmino :D 5
 
 
32. Olga Vaikas    (2009 04 30 15:07)  
:D
 
 

Serijos
Taškai: 94
Vidurkis: 4.62
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   2832
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
30054
100519
0101 1
(balsai vėluoja viena para)