Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

paskutinė (ant visų trijų tiesiog pabandžiau skirtingus koregavimus) :)

 
1. Eglė Balčiūnaitė    (2008 04 03 17:52)  
kokios didelės akys !
 
 
2. Snaržas    (2008 04 03 18:02)  
jaunesnioji pusesere ?
 
 
3. Petras T.    (2008 04 03 18:03)  
Miela !
 
 
4. Gintaras Vitulskis    (2008 04 03 18:06)  
kokia švelni šypsena! +5
 
 
5. Elzė Jasiukėnaitė    (2008 04 03 18:23)  
miela
 
 
6. jurga    (2008 04 03 18:46)  
ta pati, bet vis kitokia :)
 
 
7. Mindaugas Buivydas    (2008 04 03 18:52)  
Visiems čia tas žodis "miela" ant liežuvio galiuko Prisipažinsiu, man taip pat. Taigi, miela! :)
 
 
8. t    (2008 04 03 18:53)  
grazu, spalvos patnka :)
 
 
9. ne juras    (2008 04 03 19:35)  
per "suaugiška" ji man........
 
 
10.    (2008 04 03 19:59)  
2/ deja.. noreciau kad butu mano dukryte :) bet nei pussesere nei dukryte nei sesute :)
6/ norejau ja turet visokia :) bet vienas bruozas isliko - "nenoriu but vaiku" :)
9/ tikrai taip..
 
 
11. Raimonda    (2008 04 03 20:29)  
graži mergelė...
 
 
12. elinax    (2008 04 03 20:53)  
5
 
 
13. E.Freddi    (2008 04 03 20:54)  
What beatifull eyes! The lighting is not perfect (the hand is too burned in my opinion), but with such eyes it doesn't matter :-)
 
 
14.    (2008 04 03 21:03)  
13/ thanks :)
 
 
15. w.    (2008 04 03 21:19)  
akys!! užtektų jų :)
 
 
16. K. M.    (2008 04 03 21:30)  
Maza moteryte, kuri DAR nuosirdziai pozuoja. :)
 
 
17. Ramūnas L.    (2008 04 03 21:50)  
plaka :)
 
 
18. SP    (2008 04 03 22:25)  
Labai siltas portretukas!
 
 
19. Svetlana Batura    (2008 04 03 23:33)  
puikus darbas, Vaidule!
 
 
20. Altijus    (2008 04 04 01:37)  
Grazigraziailiuks!
 
 
21. Rolandas Replevičius    (2008 04 04 08:14)  
Nuoširdumas... +
 
 
22. Robis    (2008 04 04 08:16)  
shiltaij.
 
 
23. Dangus    (2008 04 04 08:26)  
vaidul kam tiek sharpo.... o siaip tai siluma sklinda is jos...
 
 
24. Vitas Zabita    (2008 04 04 11:51)  
+
 
 
25. R.P.R.    (2008 04 04 14:09)  
grazi mergaite, spalvos patinka - sharpo gal daugoka.
 
 
26.    (2008 04 04 15:11)  
23/25/ aha daugoka.. bet sakau ivairius budus/actionus bandziau tai palikau kaip originalas duoda.. siaip daugoka, daugoka..
 
 
27. Ieva Vincer    (2008 04 04 17:44)  
ech, mergytė širdžių užkariautoja. maniškę užkariavo...
 
 
28. Gedas    (2008 04 04 20:22)  
+:)
 
 
29. Ramune \m/    (2008 04 05 01:50)  
aha tikrai suaugeliskas zvilgsnis toks
 
 
30. SP    (2008 04 05 08:26)  
Sugrizau dar pasiziuret... Ir jai tikrai tik 6-eri?
 
 
31. Lota    (2008 04 05 14:14)  
5
 
 
32. Walldis    (2008 04 10 21:56)  
Busima "MIS" ... tik nezinau kokia ....
 
 

Portretas
Taškai: 81
Vidurkis: 4.41
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   1616
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00045
511139
0112 0
(balsai vėluoja viena para)