| |
 |
1.
(2008 04 03 17:52)
kokios didelės akys !
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 03 18:02)
jaunesnioji pusesere ?
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 03 18:03)
Miela !
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 03 18:06)
kokia švelni šypsena! +5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 03 18:23)
miela
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 03 18:46)
ta pati, bet vis kitokia :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 03 18:52)
Visiems čia tas žodis "miela" ant liežuvio galiuko Prisipažinsiu, man taip pat. Taigi, miela! :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 03 18:53)
grazu, spalvos patnka :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 03 19:35)
per "suaugiška" ji man........
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 03 19:59)
2/ deja.. noreciau kad butu mano dukryte :) bet nei pussesere nei dukryte nei sesute :)
6/ norejau ja turet visokia :) bet vienas bruozas isliko - "nenoriu but vaiku" :)
9/ tikrai taip..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 03 20:29)
graži mergelė...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 03 20:54)
What beatifull eyes! The lighting is not perfect (the hand is too burned in my opinion), but with such eyes it doesn't matter :-)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 03 21:03)
13/ thanks :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 03 21:19)
akys!! užtektų jų :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 03 21:30)
Maza moteryte, kuri DAR nuosirdziai pozuoja. :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 03 21:50)
plaka :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 03 22:25)
Labai siltas portretukas!
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 03 23:33)
puikus darbas, Vaidule!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 04 01:37)
Grazigraziailiuks!
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 04 08:14)
Nuoširdumas... +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 04 08:16)
shiltaij.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 04 04 08:26)
vaidul kam tiek sharpo.... o siaip tai siluma sklinda is jos...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 04 04 14:09)
grazi mergaite, spalvos patinka - sharpo gal daugoka.
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 04 04 15:11)
23/25/ aha daugoka.. bet sakau ivairius budus/actionus bandziau tai palikau kaip originalas duoda.. siaip daugoka, daugoka..
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 04 04 17:44)
ech, mergytė širdžių užkariautoja. maniškę užkariavo...
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 04 04 20:22)
+:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 04 05 01:50)
aha tikrai suaugeliskas zvilgsnis toks
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 04 05 08:26)
Sugrizau dar pasiziuret... Ir jai tikrai tik 6-eri?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 04 10 21:56)
Busima "MIS" ... tik nezinau kokia ....
|
|
| |