| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 14 21:43)
apšerkšniję musų žiemos, balta balta kur dairais... :> joa.. deja, bet dabar jau tik šerkšnu ir begalim prisigirt :> gera fito :>
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 14 21:52)
lyg Marvelė:)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 14 21:54)
4/ tikras kaunietis ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 14 21:55)
Serksnas grazu +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 14 22:19)
neblogs zaizdels :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 14 22:20)
vaizdels ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 14 22:27)
fain ...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 14 22:29)
Žiema visada jėėėėė
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 14 22:35)
13/ Jonai, mačiau kaip tamsta su miltais... Tai ir aš čia truputį pabandžiau :))
Dėkui visiems
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 14 22:46)
Kaunas:)))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 14 22:47)
ar susiradai rogutes ? :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 14 22:48)
16/ "Šatrija" išsitraukiau ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 14 23:07)
aš šatrijos slides turiu. be be be :>:> (Elė pasigyrė) :>
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 14 23:14)
Kas ten plūkaun?? :))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 14 23:17)
19/ belenkas :))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 14 23:37)
Nemunas visada yra gerai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 14 23:50)
relaksas
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 14 23:50)
oi kokią gražią žiemą čia turi
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 14 23:55)
Dėkui visiems.
Gaila, kad tokia žiema tebuvo tik 1 dieną
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 15 00:16)
na ne viena diena, per visą žiemą, tai tokių gal ir savaitę surinktum, bet kad mažai tai faktas kaip blynas:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 15 10:40)
Visi pamename tą akimirką!
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 03 15 12:42)
matau ponas mėgiamą šaudymo vietą turite,.... gražus tas Kauns :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 03 15 12:49)
27/ nei aš ponas nei aš turite ;)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 03 15 13:11)
gražu :)+
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 03 15 13:26)
29/ tvarkinga žiema~
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 03 15 13:28)
28/ ponas... turite...gerą akį ir foto gerą :)))
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 03 15 14:22)
nieko taip
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 03 15 14:42)
~~~~~~~+~~~~~~~
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 03 15 20:55)
:)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 03 15 21:42)
super :)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 03 16 01:56)
ach LIETUVA :))
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 03 16 10:10)
Iš tikro, trumpai žiema buvo..
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 03 16 21:44)
as irgi kaunietis ketvirtadieny pagaliau aplankysiu Gimtine Velykom :)+
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 03 16 21:48)
:) +
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 03 16 22:12)
36/38/ you're welcome at home ;)
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 03 21 19:07)
+ :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |