Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kęstutis Šimatonis    (2008 03 14 21:43)  
5
 
 
2. Elė S.    (2008 03 14 21:43)  
apšerkšniję musų žiemos, balta balta kur dairais... :> joa.. deja, bet dabar jau tik šerkšnu ir begalim prisigirt :> gera fito :>
 
 
3. Andrius Z    (2008 03 14 21:48)  
5
 
 
4. Gintaras Vitulskis    (2008 03 14 21:52)  
lyg Marvelė:)+
 
 
5. Ramūnas L.    (2008 03 14 21:54)  
4/ tikras kaunietis ;)
 
 
6.    (2008 03 14 21:55)  
Serksnas grazu +
 
 
7. Aušrinė    (2008 03 14 21:55)  
:)
 
 
8. Raimonda    (2008 03 14 22:09)  
+
 
 
9. seb    (2008 03 14 22:19)  
neblogs zaizdels :)
 
 
10. seb    (2008 03 14 22:20)  
vaizdels ;)
 
 
11. Walldis    (2008 03 14 22:20)  
+
 
 
12. Aivaras Banevičius    (2008 03 14 22:27)  
fain ...
 
 
13. Jonas Tučkus    (2008 03 14 22:29)  
Žiema visada jėėėėė
 
 
14. Ramūnas L.    (2008 03 14 22:35)  
13/ Jonai, mačiau kaip tamsta su miltais... Tai ir aš čia truputį pabandžiau :))
Dėkui visiems
 
 
15. Karolina L.    (2008 03 14 22:46)  
Kaunas:)))
 
 
16. Knieža    (2008 03 14 22:47)  
ar susiradai rogutes ? :)
 
 
17. Ramūnas L.    (2008 03 14 22:48)  
16/ "Šatrija" išsitraukiau ;)
 
 
18. Elė S.    (2008 03 14 23:07)  
aš šatrijos slides turiu. be be be :>:> (Elė pasigyrė) :>
 
 
19. Mindaugas Kirstukas    (2008 03 14 23:14)  
Kas ten plūkaun?? :))
 
 
20. Ramūnas L.    (2008 03 14 23:17)  
19/ belenkas :))
 
 
21. Mindaugas Buivydas    (2008 03 14 23:37)  
Nemunas visada yra gerai
 
 
22. Darius Baltakys    (2008 03 14 23:50)  
relaksas
 
 
23. w.    (2008 03 14 23:50)  
oi kokią gražią žiemą čia turi
 
 
24. Ramūnas L.    (2008 03 14 23:55)  
Dėkui visiems.
Gaila, kad tokia žiema tebuvo tik 1 dieną
 
 
25. abphoto    (2008 03 15 00:16)  
na ne viena diena, per visą žiemą, tai tokių gal ir savaitę surinktum, bet kad mažai tai faktas kaip blynas:)
 
 
26. Mindaugas Bernatonis    (2008 03 15 10:40)  
Visi pamename tą akimirką!
 
 
27. Sau    (2008 03 15 12:42)  
matau ponas mėgiamą šaudymo vietą turite,.... gražus tas Kauns :)
 
 
28. Ramūnas L.    (2008 03 15 12:49)  
27/ nei aš ponas nei aš turite ;)
 
 
29. Daiva Kielė    (2008 03 15 13:11)  
gražu :)+
 
 
30. Algimantas Tirlikas    (2008 03 15 13:26)  
29/ tvarkinga žiema~
 
 
31. Sau    (2008 03 15 13:28)  
28/ ponas... turite...gerą akį ir foto gerą :)))
 
 
32. Miau    (2008 03 15 14:22)  
nieko taip
 
 
33. Snaržas    (2008 03 15 14:42)  
~~~~~~~+~~~~~~~
 
 
34. Vinile    (2008 03 15 20:55)  
:)
 
 
35. Juozuxas    (2008 03 15 21:42)  
super :)
 
 
36. SRP-145TII    (2008 03 16 01:56)  
ach LIETUVA :))
 
 
37. Artūras R.    (2008 03 16 10:10)  
Iš tikro, trumpai žiema buvo..
 
 
38. Danny P    (2008 03 16 21:44)  
as irgi kaunietis ketvirtadieny pagaliau aplankysiu Gimtine Velykom :)+
 
 
39. Valentinas Pečininas    (2008 03 16 21:48)  
:) +
 
 
40. Ramūnas L.    (2008 03 16 22:12)  
36/38/ you're welcome at home ;)
 
 
41. Elena    (2008 03 21 19:07)  
+ :)
 
 
42. ♫♫    (2008 03 22 16:36)  
+
 
 
43. Justinas Krisiūnas    (2008 03 24 21:20)  
+
 
 
44. Romas Kanapeckas    (2008 04 12 21:49)  
+
 
 

Miestas
Taškai: 79
Vidurkis: 4.30
Vertino vartotojų:   51
Žiūrėta kartų:   2581
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02323
722816
2011 2
(balsai vėluoja viena para)