| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 09 13:31)
:DD o kas šventė - tulpė gigantė ar....?
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 09 13:31)
:))))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 09 13:33)
)))) 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 09 13:38)
mixas
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 09 13:47)
:)))))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 09 13:56)
tulpinis ;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 09 15:56)
super :D
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 09 16:21)
:))))))))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 09 16:35)
Ojej... :))))))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 09 16:52)
nuostabu +5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 09 19:12)
chi chi chi
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 09 19:17)
šv. AlgiManto lenciūgėlis : pasinaudok pati ir parleisk geriausei draugei sava; atgal gąžinti nevalna o tai nutiks koronė baisinė
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 09 19:22)
Chi chi =D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 09 20:27)
Cha cha cha, ne tokio, aišku, herojaus likimo vingio tikėjausi :),
bet Petras T. kaip pirštu į akį pataikė parašyt :D. Bet gi herojus dėl to nei kiek nenuliūdęs :P
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 09 21:59)
........
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 09 22:15)
Jonai, viskas gerai,kas che per tylos minute,viskas gerai !
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 09 22:59)
xixixi kokia miela tulpe! grazu tos sventes....
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 09 23:06)
19/Sveika, sugrizhus!
!http://fotokudra.lt/img.php?img=74230&nav=aut&page=
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 10 09:35)
mielai priimciau galva vietoj geles...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 10 10:39)
shauni seka :))))))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 10 13:27)
Po švenčių šventimo~
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 10 17:34)
Ha. Gerai čia ;)))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 10 19:32)
kaip visad ...gerai ;)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 10 22:07)
ex Fanfan Tiulpan :)
|
|
| |