Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Teminė

 
1. Ramūnas L.    (2008 01 10 09:42)  
natūraliai gražu :)
 
 
2. Olga    (2008 01 10 09:58)  
:))
 
 
3. Daiva Kalinauskaitė    (2008 01 10 11:11)  
5
 
 
4. Virga    (2008 01 10 11:13)  
angeliškai
 
 
5. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 01 10 11:32)  
Mama, ar teta, ar miego feja, nezinau kas ten virsuje daugiau demesio reikalauja nei ramus mazylis. Nuotrauka grazi.
 
 
6. Kriste P.    (2008 01 10 12:21)  
5.Ramūnai, tai mama simbolizuoja šilumą, o vaikutis miegantis-ramybę:)
 
 
7. Liutauras Paskevicius    (2008 01 10 14:00)  
!
 
 
8. Altijus    (2008 01 10 15:13)  
Idilė ...
 
 
9. Vida    (2008 01 10 15:40)  
ramu...silta...;)
 
 
10. Antanas M    (2008 01 10 15:43)  
miela
 
 
11. Daiva Kielė    (2008 01 10 15:52)  
labai miela, +
 
 
12. Minkštas debesėlis    (2008 01 10 15:56)  
jauki
 
 
13. kristina. s.    (2008 01 10 21:52)  
švelni foto. Jauku ir ramu
 
 
14. Vinile    (2008 01 10 23:07)  
labai...!!! sakralizuotai net kazkaip...
 
 
15. Justina Pelikšaitė    (2008 01 10 23:37)  
pasaka:)
 
 
16. birute kurtinaitiene    (2008 01 10 23:40)  
visiems laikas miegoti...grazu
 
 
17.    (2008 01 10 23:48)  
dieviskai....
 
 
18. w.    (2008 01 11 00:42)  
labai ...
 
 
19. Aurelija.    (2008 01 11 00:47)  
Niu labai grazu :) Tik... kas ten pas mama per plemas ant kaktos? :?
 
 
20. Dominykas Povilenskas    (2008 01 11 00:51)  
+
 
 
21. Gintaras Vitulskis    (2008 01 11 08:37)  
Pasakiška nuotrauka! Aš sužavėtas...
 
 
22. Dangus    (2008 01 11 13:48)  
ta moteris i Doherty panasi. siaip tikejaus kitos foto na bet sita irgi puiki. man patinka kad atrenki foto o nededi beleko kaip kad as :).
 
 
23. Žaneta    (2008 01 11 14:29)  
22/pleputis:) kas ji, Doherty?
 
 
24. Dangus    (2008 01 11 14:34)  
Sypt. pastebejau kaip tyliai iselinot i kudra. sian 5dienis. plepeti galiu.
shanin doherty atrodo. kazkada vaidino seriale beverly hills o paskui ir san francisko raganose. visvien nei vieno neziurejau tai ir nepamenu tiksliai ju.
 
 
25. Žaneta    (2008 01 11 15:12)  
19/ seselis:)
 
 
26. Aurelija.    (2008 01 12 01:48)  
supratau :) na bet kuriuo atveju darbas puikus :)
 
 
27. Rūta Urbonaitė    (2008 01 13 22:54)  
Švelnumo įsikūnijimas :)
 
 
28. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 01 16 04:37)  
6/ aaa tai cia simboliai :-D
 
 
29. roomiss    (2008 01 16 16:03)  
labai grazu
o mamos vardas kartais ne toma
 
 

Portretas
Taškai: 81
Vidurkis: 4.41
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   3058
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
60372
302317
0100 6
(balsai vėluoja viena para)