| |
 |
1.
(2008 01 10 09:42)
natūraliai gražu :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 01 10 09:58)
:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 01 10 11:13)
angeliškai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 01 10 11:32)
Mama, ar teta, ar miego feja, nezinau kas ten virsuje daugiau demesio reikalauja nei ramus mazylis. Nuotrauka grazi.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 01 10 12:21)
5.Ramūnai, tai mama simbolizuoja šilumą, o vaikutis miegantis-ramybę:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 10 15:13)
Idilė ...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 01 10 15:40)
ramu...silta...;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 10 15:43)
miela
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 01 10 15:52)
labai miela, +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 10 15:56)
jauki
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 10 21:52)
švelni foto. Jauku ir ramu
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 10 23:07)
labai...!!! sakralizuotai net kazkaip...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 01 10 23:37)
pasaka:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 01 10 23:40)
visiems laikas miegoti...grazu
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 01 10 23:48)
dieviskai....
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 01 11 00:42)
labai ...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 01 11 00:47)
Niu labai grazu :) Tik... kas ten pas mama per plemas ant kaktos? :?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 01 11 08:37)
Pasakiška nuotrauka! Aš sužavėtas...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 01 11 13:48)
ta moteris i Doherty panasi. siaip tikejaus kitos foto na bet sita irgi puiki. man patinka kad atrenki foto o nededi beleko kaip kad as :).
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 01 11 14:29)
22/pleputis:) kas ji, Doherty?
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 01 11 14:34)
Sypt. pastebejau kaip tyliai iselinot i kudra. sian 5dienis. plepeti galiu.
shanin doherty atrodo. kazkada vaidino seriale beverly hills o paskui ir san francisko raganose. visvien nei vieno neziurejau tai ir nepamenu tiksliai ju.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 01 11 15:12)
19/ seselis:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 01 12 01:48)
supratau :) na bet kuriuo atveju darbas puikus :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 01 13 22:54)
Švelnumo įsikūnijimas :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 01 16 04:37)
6/ aaa tai cia simboliai :-D
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 01 16 16:03)
labai grazu
o mamos vardas kartais ne toma
|
|
| |