Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Monika Daukšaitė    (2008 01 07 17:12)  
tokios tavo nuotraukos verčia ilgiau jas žiūrėti, nes labai įdomu kas čia kaip čia:))))+
 
 
2. Vida    (2008 01 07 17:16)  
Uzkoncervavai...;)
 
 
3. Daiva Kielė    (2008 01 07 17:17)  
3. Vida bandau... :)
 
 
4. Kriste P.    (2008 01 07 17:19)  
3.greit atkonservuok, čia gi ne uogienė, valgyt negalima:D dailiai
 
 
5. Daiva Kielė    (2008 01 07 17:21)  
4. Kriste, nea...., laikysiu...:))
 
 
6. Vida    (2008 01 07 17:23)  
Laikyk, mes vis pas tave uzeisim pasigrozeti, gal pavasaris greiciau ateis ;)
 
 
7. Aušra B.    (2008 01 07 17:29)  
patinka man tos sušalusios
 
 
8. Kriste P.    (2008 01 07 17:31)  
5.Ot ta Daiva:D
 
 
9. Altijus    (2008 01 07 17:31)  
Ant juostos perejai? ;))
 
 
10. Daiva Kielė    (2008 01 07 17:32)  
nea... Altijau :)
 
 
11. Pusalotas    (2008 01 07 17:32)  
Graziai uzkonservuota
 
 
12. Kęstutis Šimatonis    (2008 01 07 17:38)  
puiku (,bet būk dar atsargi ant ledo
 
 
13. Gedas    (2008 01 07 17:41)  
.....aukso žuvys po ledu...:)
plius !!!
 
 
14. Daiva Kielė    (2008 01 07 17:42)  
12. Kęstuti..., na va negalėjau atsispirti...:)
13. Gedai....:)))
 
 
15. Mindaugas Dryža    (2008 01 07 18:01)  
+
 
 
16.    (2008 01 07 18:15)  
nerealu kaip jus tai randat... +
 
 
17. VaRom    (2008 01 07 18:46)  
laaabai grazu!!!
 
 
18. Arūnas Eismantas    (2008 01 07 18:58)  
Prie tokios žolės lydekos mėgsta laikytis :) Aukštaičiai ja ir vadina "Lydžio barščiai" :))
 
 
19. Daiva Kielė    (2008 01 07 19:28)  
18. Arūnai, na va dar ir apie savo užkonservuotas žoles sužinosiu, dėkui :)
 
 
20. Robis    (2008 01 07 19:30)  
+
 
 
21. VV    (2008 01 07 19:40)  
kiek visokių įdomybių prišaldėte čia:)
 
 
22. J.M.    (2008 01 07 20:21)  
gaila, kad balsuoti negaliu..., gera foto :)
 
 
23. Walldis    (2008 01 07 20:24)  
Daivos morozilnikas ...:)))
 
 
24. Daiva Kielė    (2008 01 07 20:28)  
22. ....ačiū, ateis laikas...galėsi :)
23. :))
 
 
25. Jonas Tučkus    (2008 01 07 21:15)  
kažkaip gerbiama D.K. apie jus buvau geresnės nuomonės... dabar matau, kad nekokia esate šeimininkė. nu bet šitaip apleisti šaldytuvą...... šitos salotos turbūt dar pernai pavasarį užšalo.... dabar jau neatšildysit- teks išmest...
 
 
26. Gintaras Vitulskis    (2008 01 07 22:10)  
Vargšai augalėliai...pirmasis ledas juos sukaustė:) gražu ir įspūdinga...
 
 
27. Algimantas Tirlikas    (2008 01 07 22:53)  
įdomiai sukomponuota~
 
 
28. Vinile    (2008 01 07 23:09)  
kaip po cukrum... :) grazu
 
 
29. Dominykas Povilenskas    (2008 01 07 23:52)  
gražiai užsicukravo :)+
 
 
30. birute kurtinaitiene    (2008 01 08 00:16)  
lelijos po ledu...gražu
 
 
31. Rolandas Replevičius    (2008 01 08 08:23)  
Daug gamtoj gražių dalykų, tik reikia juos pastebėti, kas Daivai ir sekasi puikiai. :)+
 
 
32. Mindaugas Bernatonis    (2008 01 08 10:13)  
Elitas vėl prie Dienos geriausių!
 
 
33. Erika B.    (2008 01 08 10:26)  
nugi gražūs tos Daivos, o gal Kielės darbai :)
 
 
34. Antanas M    (2008 01 08 12:21)  
Naujos rusies zieminis kielizmas :))
 
 
35. Daiva Kielė    (2008 01 08 18:18)  
25. ...gerb. J.T....., na šitaip ant visos LT, na palauk ... :)))
dėkui visiems komentavusiems ...:)
 
 
36. A. Povilenskas    (2008 01 08 23:33)  
:)
 
 
37. Ramūnas L.    (2008 01 08 23:35)  
kai atkonservuosit nepamirškit pakviest :)) labai liux
 
 
38. Daiva Kielė    (2008 01 09 15:12)  
37. Ramūnai butinai :)
 
 
39. Balius    (2008 01 25 23:44)  
nugi indomiai
 
 

Kita
Taškai: 81
Vidurkis: 4.45
Vertino vartotojų:   43
Žiūrėta kartų:   853
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
40027
500713
0002 3
(balsai vėluoja viena para)