| |
 |
1.
(2008 01 07 17:12)
tokios tavo nuotraukos verčia ilgiau jas žiūrėti, nes labai įdomu kas čia kaip čia:))))+
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 01 07 17:16)
Uzkoncervavai...;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 01 07 17:17)
3. Vida bandau... :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 01 07 17:19)
3.greit atkonservuok, čia gi ne uogienė, valgyt negalima:D dailiai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 01 07 17:21)
4. Kriste, nea...., laikysiu...:))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 01 07 17:23)
Laikyk, mes vis pas tave uzeisim pasigrozeti, gal pavasaris greiciau ateis ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 01 07 17:29)
patinka man tos sušalusios
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 07 17:31)
5.Ot ta Daiva:D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 01 07 17:31)
Ant juostos perejai? ;))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 07 17:32)
nea... Altijau :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 01 07 17:32)
Graziai uzkonservuota
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 07 17:38)
puiku (,bet būk dar atsargi ant ledo
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 07 17:41)
.....aukso žuvys po ledu...:)
plius !!!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 07 17:42)
12. Kęstuti..., na va negalėjau atsispirti...:)
13. Gedai....:)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 01 07 18:15)
nerealu kaip jus tai randat... +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 01 07 18:46)
laaabai grazu!!!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 01 07 18:58)
Prie tokios žolės lydekos mėgsta laikytis :) Aukštaičiai ja ir vadina "Lydžio barščiai" :))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 01 07 19:28)
18. Arūnai, na va dar ir apie savo užkonservuotas žoles sužinosiu, dėkui :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 01 07 19:40)
kiek visokių įdomybių prišaldėte čia:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 01 07 20:21)
gaila, kad balsuoti negaliu..., gera foto :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 01 07 20:24)
Daivos morozilnikas ...:)))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 01 07 20:28)
22. ....ačiū, ateis laikas...galėsi :)
23. :))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 01 07 21:15)
kažkaip gerbiama D.K. apie jus buvau geresnės nuomonės... dabar matau, kad nekokia esate šeimininkė. nu bet šitaip apleisti šaldytuvą...... šitos salotos turbūt dar pernai pavasarį užšalo.... dabar jau neatšildysit- teks išmest...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 01 07 22:10)
Vargšai augalėliai...pirmasis ledas juos sukaustė:) gražu ir įspūdinga...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 01 07 22:53)
įdomiai sukomponuota~
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 01 07 23:09)
kaip po cukrum... :) grazu
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 01 07 23:52)
gražiai užsicukravo :)+
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 01 08 00:16)
lelijos po ledu...gražu
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 01 08 08:23)
Daug gamtoj gražių dalykų, tik reikia juos pastebėti, kas Daivai ir sekasi puikiai. :)+
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 01 08 10:13)
Elitas vėl prie Dienos geriausių!
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 01 08 10:26)
nugi gražūs tos Daivos, o gal Kielės darbai :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 01 08 12:21)
Naujos rusies zieminis kielizmas :))
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 01 08 18:18)
25. ...gerb. J.T....., na šitaip ant visos LT, na palauk ... :)))
dėkui visiems komentavusiems ...:)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 01 08 23:33)
:)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 01 08 23:35)
kai atkonservuosit nepamirškit pakviest :)) labai liux
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 01 09 15:12)
37. Ramūnai butinai :)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 01 25 23:44)
nugi indomiai
|
|
| |